mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 13:55 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
redlum napisał(a):
SharG napisał(a):
taaaa shadow priest w pvp ssie...... :lol: :lol: :lol:


ja to chyba jestem mega lama w PVP jako shadow priest - ale napiszcie mi uber strategio na szarzujacego warriora

Mind control - jak ci da silence to sie leczysz, a jak ci da silence na leczenie do mind control i wolasz kolegow ;]


no tego jescze nie testowalem - ale jak flash heal czasami mi nie wchodzi (cast time 1,5s) - to jak ma wejsc mind control (3s)?

a kolegow to wolam jak mind control wejdzie :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 13:55 
Cytuj  
redlum napisał(a):
fear? - immune... cos jeszcze.???


kurde gram warkiem i dopiero priest mi uświadamia ze jestem imune na fear ;] <rotfl> dzięki ^^

do nerf warka to już sie chyba każdy grający tą klasą zdąrzył się przyzwyczaić :wink: co pacz to warek dostaje po dOOpie; za jakieś 3 pacze to będziemy sie nadawać jedynie do ... a może zmienie klase ^^ hehe

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 14:51 
Cytuj  
... do tankowania - przeciez po to jest warek aby tankowac a nie zadawac damage :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:12 
Cytuj  
redlum napisał(a):

no tego jescze nie testowalem - ale jak flash heal czasami mi nie wchodzi (cast time 1,5s) - to jak ma wejsc mind control (3s)?

a kolegow to wolam jak mind control wejdzie :)

Hihih no zabawa polega na tym, zeby przerwal ci heala [wtedy nie przerwie MC] albo odwrotnie.
Jesli cie nie spowolni to polecam enchant ze speedem na buty w deadzone [bieg w jednym kierunku miedzy strefa ataku a strefa intercepta, ale to raczej na paladynow zabawka;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 33
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:23 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no tego jescze nie testowalem - ale jak flash heal czasami mi nie wchodzi (cast time 1,5s) - to jak ma wejsc mind control (3s)?

a kolegow to wolam jak mind control wejdzie :)


mozesz jeszcze focused casting probowac :(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:25 
Cytuj  
Coz to smutne ze Blizz nic nie robil z rogue a teraz jeszce jebnal nerfa. Nadal posrany vanish, nadal mozna wurzucic rogue autoatackiem ze stealth. Zauwazylem rowniez ze w MC dawniej w dmg prym wiodli rogue, teraz wszystkie klasy ich przebijaja, jesli chodzi o pvp to sredni skill wystarczy zeby rozwalic max wypasnego rogue, ktory wie co robi, zaczynam sie obawiac o te ich procenty, bo dla mnie to sranie w banie, z czym teraz bedzie chodzil rogue jak nie z shankiem ? Z lifeforce dirkiem ? Smiech na sali :|

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:27 
Cytuj  
a jak kolegów w poblizu nie ma?? :har:
zresztą aby byc shadow priestem i miec sprzet to trzeba fortune wydawac co tydzien na respect anie kazdego stac aby wydawac po 100g
Osobiscie po grze priestem od okolo poczatku marca krew mnie zalewa jak byle lama zabija mnie jesli tylko ma imune fear.
A jak mnie paladyn -4lv zabija to juz przegiecie(jestem disciples/holy) i nie ma szans sie obronic przeciw komukolwiek.
Dlatego musze grac 2 postaciami jedna na PvE a druga do PvP innego wyjscia nie ma

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:34 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
a jak kolegów w poblizu nie ma?? :har:
zresztą aby byc shadow priestem i miec sprzet to trzeba fortune wydawac co tydzien na respect anie kazdego stac aby wydawac po 100g
Osobiscie po grze priestem od okolo poczatku marca krew mnie zalewa jak byle lama zabija mnie jesli tylko ma imune fear.
A jak mnie paladyn -4lv zabija to juz przegiecie(jestem disciples/holy) i nie ma szans sie obronic przeciw komukolwiek.
Dlatego musze grac 2 postaciami jedna na PvE a druga do PvP innego wyjscia nie ma

Niestety, napakowali w becie shadow priesta ktory rozwalal inne klasy chodzace w green itemach i na tym poziomie zostawili go w lutym. A buffy i itemizacja zmiely gre.

Na paladyna jedna rada -> mind control -> odsuwasz go -> odwracasz sie w kierunku przeciwnym -> idziesz spokojnie dalej [jak cie uszczypnal to renew;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 20:46 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
a jak kolegów w poblizu nie ma?? :har:
zresztą aby byc shadow priestem i miec sprzet to trzeba fortune wydawac co tydzien na respect anie kazdego stac aby wydawac po 100g
Osobiscie po grze priestem od okolo poczatku marca krew mnie zalewa jak byle lama zabija mnie jesli tylko ma imune fear.
A jak mnie paladyn -4lv zabija to juz przegiecie(jestem disciples/holy) i nie ma szans sie obronic przeciw komukolwiek.
Dlatego musze grac 2 postaciami jedna na PvE a druga do PvP innego wyjscia nie ma


lol? to idź na shadow priesta

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:42 
Cytuj  
co do pvp priestem - prosze !
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=2280

szkoda ze to duele ale i tak mozna sie sporo nauczyc !

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:57 
Cytuj  
Stare... troszke sie zmienilo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 23:30 
Cytuj  
nie ma jak druid i shaman ginacy z 80% many i warrior co bije, bije i nawet 25% HP nie moze zabrac...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 13:25 
Cytuj  
redlum napisał(a):
... do tankowania - przeciez po to jest warek aby tankowac a nie zadawac damage :)
dokładnie, chociaż przyjemnośc poruszania się samotnie po świecie wow jako protection warrior jest podobna jak Holy Priest (nawet jesli chodzi o zabijanie mobów i prosty grind)

Mówicie o priestach i pvp to moge wam powiedzieć analogicznie, że każdy priest powinien być Holy pvp gimpem bo ma leczyć

Tak naprawde to podobnie jest z magami bo mag nastawiony na dmg w takim MC staje sie znacznie słabszy w pvp

Mi jest dobrze, nie mam na co narzekać - chyba tylko na to że wow mi sie znudził :wink:


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 13:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
skończy się ładny damage z MS czy overpower :/

Cytuj:
We expect to see the total damage output of a Mortal Strike warrior go down about 4% with the Arcanite Reaper, and up about 4% with Typhoon.


-4% do ogólnego damagu, specjale to jakieś 50% damagu w przypadku warriora, może nawet więcej, więc to już daje -8% lub więcej. Dla rogue pewnie jeszcze więcej. POdejrzewam, ze w praktyce da to -10-20% do np. Mortal Strike, a to już sporawo.

wytlumacz mi prosze jak damage ma spasc o 8% ?? kryje sie za tym jakas wieksza matemtyka czy jak?
jesli przymiemy tak jak mowisz ze 50% damagu jest ze ,,specjali" i ze kazdy z nich bedzie zadac -4% to da nam nerf 2-procentowy a nie 8
zamiast 50+50 bedzie bic 50+48 (50x0.96 = 48)

btw. to nie bedzie dotyczyc ranged weapons i aimed shota ??

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 13:34 
Cytuj  
aimed shot nie jest instant


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 13:39 
Cytuj  
generalnie nie rozumiem w jaki sposób blizzard sobie założył, że to będzie 4%. Teraz AR ma speed 3.8, załóżmy, że wali za 1000HP z MS-a.
Po nerfie damage z MS-a będzie taki jakby AR miał 3.3 speeda.

(1000x3.3)/3.8 = 868

czyli 15% nerf AR-a przy walnięciu z MS-a.


Tamto rzeczywiście trochę bzdura i zamotane, ale w żaden sposób mi nie wychodzi 4%.

Z kolei Spinal Reaper:

(1000x3.3)/3.4 = 970 co daje 3%.
No ale spinal Reaper to dosyć szybka 2h axe jak się okazuje.

Generalnie 4% blizzard sobie wyssał z palca by gracze za bardzo nie whinowali.

High warlord's Axe - też ma speed-a 3.8 - czyli ~15% nerf ze specjali.

typhoon:
(1000x3.3)/2.90 = 1137

Po patchu 1.8 czym szybsza broń tym lepiej. Bonus z racji posiadania wolnej broni zostanie wywalony. Czym szybsza broń tym pojedynczy miss/blok/dodge przeciwnika traci na znaczeniu, a większa szansa na disturb przeciwnika (casterów). A specjale i tak będą wchodziły z identycznym damagiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po patchu 1.8 czym szybsza broń tym lepiej. Bonus z racji posiadania wolnej broni zostanie wywalony. Czym szybsza broń tym pojedynczy miss/blok/dodge przeciwnika traci na znaczeniu, a większa szansa na disturb przeciwnika (casterów). A specjale i tak będą wchodziły z identycznym damagiem.


w PvP bronie 1h nie maja sily zabicia :) one sa dobre tylko do PvE :)
Liczy sie raz walnac a zdrowo a nie ciupciac po 100 dps :)
Caster przewaznie potrafi odskoczyc z melee i wtedy co zrobisz ?


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:26 
Cytuj  
pożyjemy zobaczymy, teraz każdy oceniał wartość broni po speedzie (przynajmniej warr i rogue) - skończyło się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
pożyjemy zobaczymy, teraz każdy oceniał wartość broni po speedzie (przynajmniej warr i rogue) - skończyło się.


nigdy nie ocenialem wartosci broni po speedzie :) dla mnie gracza PvP zawsze najwazniejszy byl DMG :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:36 
Cytuj  
bo grasz shamanem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.