mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 16:51 
Cytuj  
Znow sie zaczyna flame war bo jakis nuub musi dodac swoje 3 grosze:)

Robaczek nie obrazaj sie :)


Posty: 13
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 16:52 
Cytuj  
roball ty sie lepiej nie udzielaj , juz pokazales jakim jestes czlowiekiem na CL, tak ze stfu.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 16:54 
Cytuj  
Rozróby na forum PART 2 ~~


Ostatnio edytowano 25 wrz 2005, 16:55 przez TraFicK, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 16:54 
Cytuj  
Co ty pierd... patrz na siebie jak masz kompleks oszukiwania. Dla wolniej myslacych ( czyli dla ciebie Roball ) wygralismy normalnie grajac, zapytaj sie tych co przegrali. Jak twoj maly rozumek nie jest w stanie pojac faktu ze mozna grac bez oszukiwania to juz twoj problem:D


Posty: 4
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 16:56 
Cytuj  
Omg , robal przeczytaj co napisalem i juz przestan pierdzielic glupoty

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 16:59 
Cytuj  
To zaloz sobie osobny watek. Flame wars by robal ;]


Posty: 3
Dołączył(a): 25.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:07 
Cytuj  
Może ja się wypowiem jako ten "exploitujący frajer". Zdziwiło mnie, gdy po wejściu AB mogłem zajmować flage na DS, ale pomyślałem sobie, że może wreszcie Blizzard chcę ułatwić trochę grę Alliance z powodu ewidentnej przewagi Hordy w każdym innym BG. /spit od was za każdym razem gdy zajmowałem w ten sposób flage (krótko ale jednak) dał mi do myślenia. Wysłałem więc ticketa do GMa w którym dał mi jasno do zrozumienia , że nie jest to exploit. Ujął to identycznie jak ten na screenie Vercina tyle, że treść była całkiem odwrotna. Wybaczcie, ale skoro GM mówi że mogę tego używać to czemu miałbym tego nie robić? Wiem też, że GM ten napisał tak nie tylko mnie. Proszę więc żebyście swoje chamskie zapędy skierowali w stronę panów z Blizzarda.
Przedwczoraj wysłałem kolejnego ticketa po obejrzeniu screena Vercina. Czekałem dwa dni i dostałem odpowiedź oficjalną na mail a nie rozmowę z GM w grze. Blizzard stwierdził, że jest to BUG i że już nad tym pracują....
Uważam, że każdy paladyn który to czyta powinien się powstrzymać od używania tego skilla. Ja osobiście gdybym wiedział, że jest to BUG nie używałbym tego skilla. Lugo odemnie z gildii miał jednak racje i zwracam mu honor.
Teraz jeśli chodzi o zarzuty, że jesteśmy noobami itp. Myślę, że większość z was tak napisała pod wpływem rozwścieczenia "bąbelkiem". Jeśli się mylę to proszę udowodnijcie to nam w AB czy gdzeikolwiek indziej i wygrajcie z nami jak z noobami. Zostawcie nam tak ze 200 resurców i będzie git. Już od kilku dni gramy bez ds i jakoś średnia winów jest zadowalająca.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:13 
Cytuj  
Smiesze jest to, ze zawracacie sobie dupe probojac odpierac te smieszne zarzuty Shadhun_ ktory tylko sobie nabija posty do gwiazdki.Szkoda czasu na kolesia


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:18 
Cytuj  
Tak robal pownni szamanowi dac divine shielda

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:27 
Cytuj  
angella napisał(a):
Zapytaj sie ekipy Kyku czy oszukujemy. Wlasnie z nimi wygralismy i jakos nikt nie placze ze oszukiwalismy.


Obrazek


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:28 
Cytuj  
Tekst z taktyczna przewaga mnie rozbraja:D Wytlumacz czmu team a nie uzywa tego a jak sie zdazylo przepraszali na ircu?
Wyjasnij mi jak mozna przegrac mecz przy wyrownanych dosc skladach w sytuacji gdy mozecie bez walki bezkarnie zajac prawie wszytkie flagi na poczataku ?
Przeciez jak sie juz zdejmie flage wystarczy kilka osob zeby obronic sie pzred wiekszoscia atakow. KAzdy kto ma chociaz troche oleju w glowie widzi ze to jest bug z ktorego korzystanie daje nieuczciiwa i niezamierzona przewage jednej frakcji. Dalem tu screen gdzi gm potweirdza ze to explit a moge dac jescze inny z opowiedzia na maila mowaica ze ten bugol jest im znany i postaraj sie jak najszybciej to naprawic. Dobrzy gracze z alliance tego nie uzywaja. Makos&Evilord team nie umieja sie bez tego obejsc...
robia swietna reklame sobie i waszym gildiom a wy sie dziwicie niezyczliwym wam komentarzom i temu iz pzrenosi sie to an cala gildie . Nie zalezy wam na aby druga strona was szanowala to idziecie w swietnym kierunku. Wejdzicie na irca i zacznijcie snuc te swoje opowiesci jak to jest fair i woogle fajnie tak zajmowac flagi to pewnie tak jak traffic dostaniecie bana od kogos z alliance


Jeszcze raz dla tych ciezko myslacych i nie potrfiacych przyjac do waidomosci najprostszych faktow.
Mozliwosc przejmowania flagi w "babelku" to niezamierzony bugol z ktorego korzystanie daje nieuczciiwa i niezamierzona przewage jednej frakcji. Tutaj Screen z odpowiedzia na pytanie o to:
Obrazek

Jak widac jest to BUGOL ale nie uznaja tego oficjalnie za exploita i nie beda karac... Dalczego? Bo nie maja jak :O Wobrazacie sobie ta lawine ticketow ktora by ich zalala? Jak by mieli rozstrzygac to skoro na screenach czesto jest tyle posatci w jednym mijescu ze nie waidomo kto co robi Jakby potrafili szybko i sprawnie weryfikowac iz ktos z tego umyslnie korzystal napwno kary by sie posypaly a tak poprostu beda chcieli jak najszybciej to naprawic.


Ostatnio edytowano 25 wrz 2005, 17:40 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:33 
Cytuj  
Pewnie ze niektorzy to wykorzystuja ale nie piszcie ze LK, poniewaz Drakk wam napisal jak ma sie sytuacja i odwa.. sie od LK i znajdzcie sobie innego chlopca do bicia. Tak sie szczesliwie sklada ze wygrywamy spokojnie bez exploitow.


Posty: 3
Dołączył(a): 25.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:36 
Cytuj  
Nie wiem czy czytacie co napisałem, ale grzecznie przyznałem wam racje. Jest to bug i napewno LK tego nie użyje. Nie odpowiadam za Makosa i Evillorda, ponieważ gramy gildiowo, a oni z naszej gildii nie są.
Heh Huragan żałosne, ale mnie takie rzeczy bawią. Gratuluje pomysłu - tylko nie głupio ci swoje zdjęcia publicznie wklejać? ;]


Posty: 4
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:36 
Cytuj  
roball zdradz nam ile masz lat ?


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:37 
Cytuj  
Huragan nie bede orginalny na tym forum jak ci powiem ze jestes zakompleksionym nastoletnim dzieciakiem, onanizujacym sie 3 razy dziennie ktorego jedynym sukcesem zyciowym jest gra w wow-a. Dla mnie EOT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:40 
Cytuj  
angella napisał(a):
, onanizujacym sie 3 razy dziennie ktorego jedynym sukcesem zyciowym jest gra w wow-a.


tylko 3 razy dziennie ? :) nie doceniasz mnie :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:41 
Cytuj  
angella napisał(a):
Zapytaj sie ekipy Kyku czy oszukujemy. Wlasnie z nimi wygralismy i jakos nikt nie placze ze oszukiwalismy :D


ROFL lol ROFL. Gram w ekipie kyka i nigdy ale to przenigdy jak gralem vs Lolkick ( tak piszemy jak widzimy lowkick) nie przegralismy, wrecz przeciwnie wygrywamy nie wysilajac sie za bardzo, nawet 5 : 0. Sry ale tym tekstem mnie rozwaliles totalnie, nie chce sie klocic, ale uwazaj na to co piszesz. Jesli kyku przegral z Wami to musial byc w teamie albo z randomami albo mial 2-3 osoby ze stalgo skladu( i tak powinien wygrac:p)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:42 
Cytuj  
<Huragan>Ale to juz tylko twoj problem ....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:44 
Cytuj  
angella napisał(a):
Pewnie ze niektorzy to wykorzystuja ale nie piszcie ze LK, poniewaz Drakk wam napisal jak ma sie sytuacja i odwa.. sie od LK i znajdzcie sobie innego chlopca do bicia. Tak sie szczesliwie sklada ze wygrywamy spokojnie bez exploitow.

A gdzie ja teraz psialem o LK . Chyba wyraznie psize iz chodzi o team ktory codziennie widuje na Ab a w ktorym zawsze sa min Evillord i Makos.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 17:45 
Cytuj  
angella napisał(a):
Huragan nie bede orginalny na tym forum jak ci powiem ze jestes zakompleksionym nastoletnim dzieciakiem, onanizujacym sie 3 razy dziennie ktorego jedynym sukcesem zyciowym jest gra w wow-a. Dla mnie EOT.

Brzmi jakby bylo to o tobie, ale co tam.Huragan gratuluje zrabanego usmiechu

Dawajcie powrzucajmy sobie jeszcze...Heh jaka roznica miedzy osobami grajacymi w wowa a np w ff xi..


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.