mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:49 
Cytuj  
Ten dagger "dziala" 3s po hit w melee i zaden normalny hunter nie bedzie go uzywal. Ale oczywiscie dyskusja zjezdza powoli na temat ze kazdy hunter to debil, ale co tam jacy ludzie takie posty ...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:53 
Cytuj  
W sumie masz racje, to nawet lepiej niz u rogue gdzie 9/10 ...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:58 
Cytuj  
shahray napisał(a):
W sumie masz racje, to nawet lepiej niz u rogue gdzie 9/10 ...


No fakt a palladyni 11/10 :]


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:58 
Cytuj  
shahray napisał(a):
W sumie masz racje, to nawet lepiej niz u rogue gdzie 9/10 ...


W przypadku rogue to akurat nic dziwnego. U mnie na serwie to jakieś 30% stanu, z czego połowa to dzieci ...


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:06 
Cytuj  
No wlasnie o nich pisze, nie posadzilbym zadnego rogue z tego forum o takie braki w pojmowaniu, zreszta oni tez na pewno maja na mysli "tamtych" hunterow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:17 
Cytuj  
Dzizys ...


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:23 
Cytuj  
oo u nas była jazda odnośnie untamed blade. Wszyscy hunterzy twierdzą, że to typowo hunterska broń i nie przetłumaczysz młotkom. Jest +agi w broni - hunter weapon bo warrior przecie agi nie potrzebuje.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
oo u nas była jazda odnośnie untamed blade. Wszyscy hunterzy twierdzą, że to typowo hunterska broń i nie przetłumaczysz młotkom. Jest +agi w broni - hunter weapon bo warrior przecie agi nie potrzebuje.

To akurat nie jest za dobry przykład, bo Untamed Blade jest idealny dla huntera :) Nie mówię, że TYLKO dla huntera 8) bo takich po prostu nie ma...

Ale ten Felstriker to przegięcie :D


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:39 
Cytuj  
Ja bym powiedzial ze to kwestia priorytetow, ktore nalezy zachowac w grze z innymi ludzmi, dla huntera to tylko troche lepsza wersja topora of Monkey, a dla wariora to spelnienie marzen (moze przesadzilem ze az tak ;)).

Powiem tak - gul mi nie skacze jak patrze na ten miecz.

[edit] - troszke dodalem i literowki usunalem


Ostatnio edytowano 26 wrz 2005, 15:46 przez shahray, łącznie edytowano 4 razy
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:39 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Mark24 napisał(a):
oo u nas była jazda odnośnie untamed blade. Wszyscy hunterzy twierdzą, że to typowo hunterska broń i nie przetłumaczysz młotkom. Jest +agi w broni - hunter weapon bo warrior przecie agi nie potrzebuje.

To akurat nie jest za dobry przykład, bo Untamed Blade jest idealny dla huntera :) Nie mówię, że TYLKO dla huntera 8) bo takich po prostu nie ma...

Dla huntera to moze byc jak wszyscy warriorzy juz to maja albo spasuja. Gildia dajaca UB hunterom gimpuje sie na wlasne zyczenie.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:43 
Cytuj  
Proste, jak hunter zrobi ta bronia dmg rowny warriorowi ta bronia to moze ja miec, jak nie to sry ale........

Jezeli ktos jest takim ograniczonym czlowiekime ze mysli "ma skilla to moze dac N" to sry.....ja jako mag tez mam skilla daggery ale w zyciu bym nie wpadl na to zeby rollowac jak rogue need daje (chyba zebym doznal chwilowego popierdolenia mozgu"

Podsumowujac:

Jezeli myslisz ze ten dagger to hunter weapon to czas isc na okresowe badania do przychodni psychiatrycznej.


P.S
U nas wczoraj druid chcial bidowac na QuickStrike Ring.....dostal taki opierdol od calego raidu ze mu to dupa wyszlo...feral druid...smiech na sali :) . Tak swoja droga jak kazdy rogal u nas bedzie mial gutgore ripperka i dropnie to sobie wezme tak dla jaj :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:48 
Cytuj  
Zamiesznie sie robi - cytowac trzeba bo sie ktos obrazic moze :).

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:04 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Proste, jak hunter zrobi ta bronia dmg rowny warriorowi ta bronia to moze ja miec, jak nie to sry ale........


przy twoim toku myslenia hunter nie moglby rollowac na żaden item melee, ktorego moze uzywac tez warrior

wogole zygac mi sie chce na ten wieczny placz co dla kogo. jakbym byl hunterem to mialbym to w dupie i rollowal na dobre dla mnie melee. bo dawanie itemow odpowiednim klasom to jedno a dyskryminacja innych to drugie.
czyli niby co gram hunterem i farmuje jakis instace pol roku dla itemku, bo najpierw zgarnia go 10 warriorow z gildii i potem wpada taki warrior nowy np i w jego pierwszym runie na instance wypada przedmiotowy item i co nie moge sobie zrollowac mimo ze mam juz 200 dkp uzbierane i czekam od pol roku?

btw ja hunterem nie gram ale staje w obronie ucisnionych :D :D :D

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:14 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
[...]Tak dlugo, jak nikt nie odpierdala walkow, to trzymam sie zasad, ale jak ktos odstawia taki lol jak chocby na screenie w tym topie, nie bede passowal, zeby jakis lol moim kosztem sie dorobil. Inna sprawa, ze jak ide po stuff dla siebie, to biore zaufanych ludzi, ale w randomach, kiedy czasem ktos prosi o pomoc wyznaje taka zasade jak powyzej.


taaa. ciekawie myslisz. "oh noes ja jebie nie dam sie ocykac na gold!!11oneeleven". bierz swoje zabawki synu i wypieprzaj do innej piaskownicy.

Demandread napisał(a):
Pio, jak lubisz byc robiony w balona, to Twoja brocha, ale nie kazdy czerpie radosc z robienia z siebie frajera, wiec zachowaj lolkow i lamy dla swoich znajomych.


Ty i tak juz sie sfrajerzyles, Demandread. swoim zachowaniem.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Felstriker to jest fetysz dla rogali, noz legenda - kazdy rogal chce go miec bo jest poprostu jedna z lepszych broni w grze a jesli uzywa sie przez x miesiecy barman shankera i wypada takie cudo ktore 'zbiera' sobie hunter no to sorry.. odechcialo by mi sie grac.


to nie lataj z randomami :) sam sobie jestes winien :)

koles mial prawo dac N i dal, wygral rola, wiec sie odwalcie od niego.
jako shaman tez bym dal N na takiego daggerka,.. a czemu nie ? :)
nauczcie sie wreszcie rogalle, ze daggery nie sa zarezerwowane tylko dla was.


idac twoim tokiem myslenia jak wypadnie mail dla shamana to warrior tez niech roluje, w koncu moze tez maile nosic i uzywac wiec ma prawo tez dac rolla. Gratuluje bycia bezmuzgiem tak jak ten hunter co rolnal na ten sztylet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:26 
Cytuj  
Pio napisał(a):
idac twoim tokiem myslenia jak wypadnie mail dla shamana to warrior tez niech roluje, w koncu moze tez maile nosic i uzywac wiec ma prawo tez dac rolla. Gratuluje bycia bezmuzgiem tak jak ten hunter co rolnal na ten sztylet.


sa klasowe itemy, ale na pewno Felstriker sie do nich nie zalicza :)


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:27 
Cytuj  
Pozwólcie, że wtrące swoje 3 grosze :P Jestem hunterem. Na taki dagger jak ten na pewno bym nie robił N, bo NIE JESTEM MELEE. Co do miecza wymienionego w tym topicu. No nie da się ukryć, że jest to dobry miecz, ma dużo agi. Przy nowych talentach huntera i +20% kryta z Raptor strike mógłbym zadać damage rzędu 800-1000 (na castera, na leather trochę mniej). Barbarous blade z Raptora robię damage 600 (kryt) na maila. Ale nie o to miałem napisać :D
Przyczepiliście się, że hunter rolował na daggera i teraz jeb... wszystkich unterów lub ogólnie klasę. Ale dlaczego żaden z Was tzn. rogulców czy warriorów nie powie nic na temat tego jak Wy rolujecie na guny czy bowy? Zobaczy taki rogal czy warek +20 ap i 1% kryt na gunie lub bowie i już krzyczy, że to jego broń.
Nie wytykajcie kogoś błędów skoro robicie je sami. Ja nie rolne na dagger czy miecz, ale nie rolujcie na guny. Napiszę tak samo jak ktoś w tym wątku, jeżeli warrior lub rogal jest wstanie zrobić taki sam damage z guna czy bowa jak hunter to niech go bierze, ale jak nie...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:31 
Cytuj  
To jasna sprawa. Tak samo jak nikt u nas nie potraktowalby powaznie huntera zglaszajacego sie po UB, tak w zyciu nie probowalbym nawet rolowac na Blastershota przed hunterami.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:44 
Cytuj  
Radko napisał(a):
taaa. ciekawie myslisz. "oh noes ja jebie nie dam sie ocykac na gold!!11oneeleven". bierz swoje zabawki synu i wypieprzaj do innej piaskownicy.

Albo nie rozumiesz, albo sam sie urwales z piaskownicy.Chodzi o to, ze jak sie trafi juz jakis ninja i rollnie na czyis intem to nie robi sie tak ze daje sie pass, zeby ninja sie wzbogacil tylko rollujesz bo i tak nie ma znaczenia kto wezmie przedmiot


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:56 
Cytuj  
Radko napisał(a):
Ty i tak juz sie sfrajerzyles, Demandread. swoim zachowaniem.

Omfg..../ignore

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.