mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
Wpuscic chamstwo na salony... ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:59 
Cytuj  
Taaa, wlasnie sobie przypomnialem FAQ drooda i wniosek jest jeden: Moonkin ssie - druid ma 2 czary arcane, czyli jedynie co mozesz robic w tej formie to starfire/moonfire, nawet Wrath to nature spell. Praktycznosc tej formy jest wiec znikoma, czy to w pvp czy w pve. W PvP bardzo liczy sie mozliwosc rzucenia F. Fire, Rootsow czy Barksina, a tego juz w Moonkinie zrobic nie bedziemy mogli - oczywiscie mozna zrobic shape to castera i rzucic co trza i z powrotem do Moonikina, jednak mija sie to z celem, chociazby ze wzgledu na ilosc potrzebnej many do takich zabiegow. W PvE rowniez nie widze sensu zabawy w Moonkina, bo i po co sie w niego zmieniac - 3% do critow - pff, o wiele lepiej przydamy sie zostajac w caster form i majac o niebo wiekszy wachlarz mozliwosci.

Mam wielka nadzieje, Blizz zmieni tego skilla i Moonkin bedzie mogl rzucac wszystkie spelle poza tymi Restoration (czyli poza Healing spells).

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:09 
Cytuj  
Moonkin form ma duzy bonus w PVP, jezeli faktycznie bedzie wygladala tak jak pisza, to bede zbyt zajety smiechem, zeby walczyc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:36 
Cytuj  
Wyglad bedzie fajny przez 1y tydzien, potem to juz uznamy to za normalna rzecz, a bonus, owszem, tylko ze prawdopodobnie bedzie focus fire na moonkinie i pozyje sie jakies 10s... Generalnie musza cos zmienic, bo oba top tier talenty w feral/balance sa niewarte 31 pkt.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:51 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Taaa, wlasnie sobie przypomnialem FAQ drooda i wniosek jest jeden: Moonkin ssie - druid ma 2 czary arcane, czyli jedynie co mozesz robic w tej formie to starfire/moonfire, nawet Wrath to nature spell. Praktycznosc tej formy jest wiec znikoma, czy to w pvp czy w pve. W PvP bardzo liczy sie mozliwosc rzucenia F. Fire, Rootsow czy Barksina, a tego juz w Moonkinie zrobic nie bedziemy mogli - oczywiscie mozna zrobic shape to castera i rzucic co trza i z powrotem do Moonikina, jednak mija sie to z celem, chociazby ze wzgledu na ilosc potrzebnej many do takich zabiegow. W PvE rowniez nie widze sensu zabawy w Moonkina, bo i po co sie w niego zmieniac - 3% do critow - pff, o wiele lepiej przydamy sie zostajac w caster form i majac o niebo wiekszy wachlarz mozliwosci.

Mam wielka nadzieje, Blizz zmieni tego skilla i Moonkin bedzie mogl rzucac wszystkie spelle poza tymi Restoration (czyli poza Healing spells).



"Transforms the druid into Moonkin Form. While in this form armor is increased by 360% and all party members within 30 yards have their spell critical chance increased by 3%. The Moonkin can only cast Balance spells while shapeshifted. "

Wrath nalezy do Balance spelli.....tak samo rooty i te duperele

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 19:01 
Cytuj  
No wlaśnie. A kto wie czy nie dodadza mu jakis specialnych atakow. Teoretycznie Moonkin to "zwierze" silne jak niedźwiedź i mądre jak sowa. Być może Blizzard jakos dodatkowo zrekompensuje brak leczenia w tej formie. I musimy także poczekac na patch noty, aby zobaczyc co nam w spellach pozmieniali.
Poza tym Moonkin jak juz mowilem bedzie uzywal broni, proce beda dzialac, lecz nie bedzie mogl wypic mikstur, uzyc trinketu tak jak inne formy.
Huragan bedzie pewnie AoE jak teraz, ale na odleglosc. Ciekawym pomyslem byloby uczynienie tego dodatkowym crowd control podobnym do sapa, sheepa... Bo w W3 taki wlasnie byl huragan - wykluczal jednostke z walki.

PS. Nie jestem pewien czy w W3 to sie nazywalo huragan czy cyklon... Ale i tak to niewielka roznica ^^


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:29 
Cytuj  
kikas napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Taaa, wlasnie sobie przypomnialem FAQ drooda i wniosek jest jeden: Moonkin ssie - druid ma 2 czary arcane, czyli jedynie co mozesz robic w tej formie to starfire/moonfire, nawet Wrath to nature spell. Praktycznosc tej formy jest wiec znikoma, czy to w pvp czy w pve. W PvP bardzo liczy sie mozliwosc rzucenia F. Fire, Rootsow czy Barksina, a tego juz w Moonkinie zrobic nie bedziemy mogli - oczywiscie mozna zrobic shape to castera i rzucic co trza i z powrotem do Moonikina, jednak mija sie to z celem, chociazby ze wzgledu na ilosc potrzebnej many do takich zabiegow. W PvE rowniez nie widze sensu zabawy w Moonkina, bo i po co sie w niego zmieniac - 3% do critow - pff, o wiele lepiej przydamy sie zostajac w caster form i majac o niebo wiekszy wachlarz mozliwosci.

Mam wielka nadzieje, Blizz zmieni tego skilla i Moonkin bedzie mogl rzucac wszystkie spelle poza tymi Restoration (czyli poza Healing spells).



"Transforms the druid into Moonkin Form. While in this form armor is increased by 360% and all party members within 30 yards have their spell critical chance increased by 3%. The Moonkin can only cast Balance spells while shapeshifted. "

Wrath nalezy do Balance spelli.....tak samo rooty i te duperele


Ta, niby ta. Jesli czary moga nalezec np. do balance-nature to wsio jest ok, bo np. Roots to na bank Nature spell :)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:34 
Cytuj  
kolejny ze wsi co pierwszy raz forum widzi :P tnij cytaty :wink:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 21:05 
Cytuj  
U jak sie ucieszylem :D Moonkin nie bedzie immune na poly :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 09:42 
Cytuj  
Domin napisał(a):
U jak sie ucieszylem :D Moonkin nie bedzie immune na poly :)


prawdopodobnie bedzie mozna z tego wyjsc innym shapeshiftem ;)

Mokujin napisał(a):
Bigi, a powiedz mi jaki build teraz preferujesz?? Bo ja myslałem o 8/31/11
Co o tym sądzisz??


Ja ide w Balance 0/Feral 7/Restoration 44 :P

Healing drzewko druta zrobili teraz tak: jak dasz 31 talentow jak dotychczas to bedziesz leczyc gorzej niz obecnie, ale jak dasz wiecej (ok 40) to bedziesz leczyc o wiele lepiej niz jakbys tyle dal teraz ;) Widac blizzard ustawil tak ta postac ze masz 3 drogi do wyboru - jesli decydujesz sie cos mieszac to raczej wyjdzie z tego gimp, bo najbardziej wartosciowe talenty sa dopiero na koncu. Ja ide w healing, zostawiam obnizone koszty skili u Beara i extended stuna po to zeby w razie dymu stun + run&survival ;) Nastawiam sie na healowanie w raidach i cenarion gear wiec jest to dobre kombo. Wiecej od druida narazie nie oczekuje bo do innych pierdol (grind, lightowe pvp, cash making) mam rogue :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 11:09 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ta, niby ta. Jesli czary moga nalezec np. do balance-nature to wsio jest ok, bo np. Roots to na bank Nature spell :)


LOL Druid nie ma "Nature spelli", nature to tylko rodzaj damage'u/resista.
Wszystkie spelle sa Balance. Pozostale dwie "szkoly magii" druida to Restoration (czary leczace) i Feral Combat.

Wrath np. zadaje NATURE DAMAGE ale nie jest nature spellem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 14:16 
Cytuj  
To proponuje przeczytac opis Nature's Swiftness - jak byk stoi: (...) Nature spell... Szybciej kupie teorie, ze czary naleza do 2 szkol (np. balance oraz nature). No, ale to tylko semantyka :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 16:19 
Cytuj  
znaczy sie jak zadjae nature dmg to to jest czar nature:) ale w moonkinie chodzi o wszystkie czary nie-leczace :wink:


Posty: 2
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 22:42 
Cytuj  
Tak Raggnarok masz pełna racje, nasz kochany Puchacz bedzie mogl rzucac tylko czary balance. Swoją droga nieiwem na jakiej podstawie zaliczyles do nich starfire/moonfire ze wzglendu na rodzaj obrazen, w czym sa one lepsze od tych z nature dmg? Niestety nasz kochany drut nieposiada czarów BALANCE (ja jakos w zadnym z czarow druida nie widze w opisie balance spell) wiec w formie Puchacza bedziemy mogli tylko pochukiwac w MC i czekac na kolejny pacz w którym może niezapomna dodadc czarow BALANCE. A tak na serio nienalezy sie czepiac jak rzep jednego slowa w opisie skila ktorego jeszcze niema. Tu jest link http://wow.allakhazam.com/db/spelllist.html?class=Druid do podziału czarów u druida widac tam jak autorzy podzielili czary/skille i wydaje mi sie i zreszta nietylko mi ze Moonkin bedzie dzialal na bazie tego podzialu.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2005, 00:07 przez Mayak, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 22:58 
Cytuj  
O matko - inteligencjo, wcisnijcie sobie P w grze, pozniej wybierzcie balance i zobaczcie jakie sa czary

n/c :roll:


Posty: 2
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 00:28 
Cytuj  
O matko jak juz to N powinienem wcisnać a wracajać do poziomu mojej inteligecji to proponuje jeszczeraz przeczytac moj post i sie zastanowic nad poziomem swojej. Jak by ktos nie inteligetny nie zrozumial celem mojego postu bylo wykazanie jak absurdalnym pomyslem jest ze moonkin moze tylko rzucac starfire/moonfire jezeli ktos nie byl w stanie tego zoumiec to pozazdroscic mu inteligecji o matko. A teraz gwoli scislosci bo niestety niemoge sie powstrzymac, po wsisnieciu N ukazuje sie nam panel z talentami. Talenty te sa powiazane ze skilami/spelami skolei te niekonecznie musza byc z nimi powiazane co zatym idzie konkretny skill moze miec przypisany talent a nawet kilka ktore wplywaja na ten skill. Dzieki temu mozna powiedziec ze jakis skill nalezy do jedneje z grup talentow (u droota sa to Balance/feral/restoration). No to na tyle

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 05:03 
Cytuj  
Wcisnijcie sobie kurwa "C" i zakladke "SKILLS" i tam macie: Feral, Restoration i BALANCE. Nie ma nic innego, nie ma nature magic, nature spells i innych pierdol.

Moonkin bedzie mogl rzucac IMO wszystkie czary ktore sa przypisane do szkoly BALANCE, czyli: wszystkie ktore sa w drzewku talentow BALANCE i wszystkie ktore sa wzakladce BALANCE po nacisnieciu "P". :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 08:15 
Cytuj  
Mayak napisał(a):
Tu jest link http://wow.allakhazam.com/db/spelllist.html?class=Druid do podziału czarów u druida widac tam jak autorzy podzielili czary/skille i wydaje mi sie i zreszta nietylko mi ze Moonkin bedzie dzialal na bazie tego podzialu.

No to popatrz na ten sam link jeszcze raz: http://wow.allakhazam.com/db/spelllist. ... t=category
nie ma "balance", prawda?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 09:57 
Cytuj  
Mayak napisał(a):
O matko jak juz to N powinienem wcisnać [...]

Problemy z czytaniem ? "P" wlasnie, po to, zeby zobaczyc jakie czary sa w balance i ze nie ma zakladki nature. Nie dosc ze glupek, to jeszcze pyskaty.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 14:13 
Cytuj  
Zgadza sie, Moonkin rzuca wszystkie czary z zakladki Balance w spell booku. Poczatkowo tez bylem tego pewny, zwatpilem po tym jak przejrzalem jeszcze raz FAQ drooda na forum blizza :) Na szczescie moje obawy byly bezpodstawne - uff.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.