mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 14:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Na szczescie moje obawy byly bezpodstawne - uff.

Bo pomyliles jedna podstawowa rzecz: szkole magii z typem obrazen. Bo jak wiesz, czary druida ze szkoly "balance" niektore zadaja nature dmg, a inne arcane dmg. Nie ma czegos takiego jak "nature spell", nature moze byc jedynie damage, przed ktorym moze chronic nature resist ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2005, 14:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Na szczescie moje obawy byly bezpodstawne - uff.

Bo pomyliles jedna podstawowa rzecz: szkole magii z typem obrazen. Bo jak wiesz, czary druida ze szkoly "balance" niektore zadaja nature dmg, a inne arcane dmg. Nie ma czegos takiego jak "nature spell", nature moze byc jedynie damage, przed ktorym moze chronic nature resist ;)

X.


Ta, dokladnie Xanth. Jak mowie, FAQ mnie zmylilo :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:22 
Cytuj  
Skoro niektorzy nie potrafia odroznic literek N od P (to ten inteligentny :D) to napisze jak dla debila:

W moonkin drut bedzie mogl uzywac:

moonfire, starfire, wrath, thorns, hurricane, root, nature grasp, shapeshifty, sleep, soochie animal... nie jestem pewien do tego czy bedzie mogl bufowac (teoretycznie nie bo buffy sa restoration).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 18:57 
Cytuj  
No to mamy info o nowej broni dla feral drutow:

(scrollujcie na dol strony)
http://www.worldofwarcraft.com/info/und ... agons.html

Ponoc taki buff ma wystepowac tez na innych broniach. Zobaczymy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 00:54 
Cytuj  
no to w celu zaoszczedzenia kilkudziesieciu G (chociaz w sumie bedzie ponad 100) pora wyruszyc na test server obejrzec balance build i feral build (bo reso i tak bedzie ownowac :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 10:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
no to w celu zaoszczedzenia kilkudziesieciu G (chociaz w sumie bedzie ponad 100) pora wyruszyc na test server obejrzec balance build i feral build (bo reso i tak bedzie ownowac :)


ja juz bylem, pol godzinki sie pobawilem - oto efekt :D

http://bigi.neostrada.pl/moonkin.wmv

rozne rzeczy spekulowalo sie o moonkinie, ale generalnie nie trzeba w cale to isc zeby robic deadly combo:

root-moonfire-insectswarm-feariefire-hurricane

nie wiem czy sie nie pomyle ale:
root: dot 32 dmg co 3 sek
moonfire: 125 co 3 sek
insectswarm: 132 co 3 sek
hurricane: ok 130 co 1 sek

jak sie do tego dorzuci starfire dmg jak jeszcze pacjent stoi w roocie to naprawde demolka z lekka. Tym bardziej ze hurricane aktywne powoduje w razie wyrwania sie delikwenta z roota spowolnienie, co daje czas na rzucenie drugiego - ja do tego mam jeszcze net enga wiec ogolnie n/c :D

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 12:04 
Cytuj  
a hurricana sie nie challenuje?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2005, 13:45 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a hurricana sie nie challenuje?


tak, ale co to ma do tego jak rzuca sie go na koncu? :)
mowiac o starfire myslalem o rzucaniu tego po hurricane a nie w czasie ofc. drugiego walnac sie nie da bo jest cooldown.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.