mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:03 
Cytuj  
Czy za ten quest control 5 base tez jest taki myk, Huragan?

No ale fakt faktem jest to blad do fixingu
Drugim faktem jest to ze wiekszosc osob gra BL i nie da sie uniknac tematow z nim zwiazanych ale czy to przeszkadza? badz co badz gadamy o Wowie

Kolejnym faktem jest to ze jezeli ktos zakladal topic dotyczacy innego serwa tudziez jakiegos wydarzenia na tym serwie byl niekiedy zjechany tekstami: kogo obchodzi to co sie stalo na xyx....

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:15 
Cytuj  
Do wszystkich, którzy myślą, że to nie jest exploit - to JEST exploit.

Quest nie jest powtarzalny i jeżeli dostaje się reputację zanim się odda quest, to jest to bug. Wykorzystywanie bugów to właśnie exploitowanie.

Poza tym bardziej mi chodziło o to, że głównie Huragan zakłada tutaj topici o nowych exploitach - wcale nie mówię, że z nich korzysta (tak jak w tym przypadku), ale daje to do myślenia...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:19 
Cytuj  
ktos się pytał o exploit na AV:
"This is for alterac valley and allows you to repeatedly turn in the eye over and over again to get exalted faction in about an hour with AV.
Its rather simple really, requires 2 people... First.. travel into Winterax Hold, and grab the eye, take it to the syndicate cave on the right side of the map. Person B (without the eye) right clicks and hits escape on the syndicate leader spamming him as fast as possible, Person A can now repeatedly turn in the quest over and over again at 75 rep a pop. Please note.. Person B must not stop spamming the turn in guy, otherwise he will turn to your faction and you have to wait 2 hours or until the opposite faction kills him."

ja jestem honored dopiero, ale exploity znam :P

*

Posty: 73
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:29 
Cytuj  
Cholera u nas ostanio przez ab tez sie dostac nie mozna i przez to nie mam jak nabijac tej reputacji ;/ Troche to przygnebiajace, bo tego juliosa nigdy nie zgarne ;] Jak av otwieraja to na sama noc kiedy to trza isc spac bo na drugi dzien szkola ;/ Coz. Jak ktos zna jakies takie "pomoce" ale zgodne z prawem GMow to prosilbym o little rade. :) Pozdrawiam Thornn


_________________
Look behind you! a three headed monkey!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:45 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Poza tym bardziej mi chodziło o to, że głównie Huragan zakłada tutaj topici o nowych exploitach - wcale nie mówię, że z nich korzysta (tak jak w tym przypadku), ale daje to do myślenia...


alez ja skorzystalem z tego bugu :) przeciez napisalem w pierwszym topicu ze dostalem 8 razy repa za zdobwyanie tych 4 baz :)
I co z tego ???


_________________



**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:54 
Cytuj  
Ok exploit, no ale w sumie ... wzialem tego q i sobie gram na AB. Lapie bazy tak jak zwykle, questa nie oddalem, bo przewaznie oddaje questy jak sie ich nazbiera troche (srednio co pare/kilka dni)i kurde .... nawet nie zwracam/zwracalem uwagi ze rep rosnie troszke szybciej. Nice. Nie uwazam ze jestem "bug userem" (nie poczuwam sie do tego, wina jest Blizza ze znow dali exploitowalne bg) i gdyby nie Huragan dalej bym nie wiedzial ze tak to dziala. Jednakoz wykrycie tej "luki" rzuca troszke inne swiatlo na osobe. ktora to opublikowala :D


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:04 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Jednakoz wykrycie tej "luki" rzuca troszke inne swiatlo na osobe. ktora to opublikowala :D


a kto by sie tam przejmowal "światłem pixeli" :)


_________________




Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 09:22 
Cytuj  
cholera, ja tez oddalem juz ten quest... ciekawe czy dziala na 5 baz rowniez...? :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 18:10 
Cytuj  
Ja od dzis mowie gz wszystkim ludziom co wykryja przydatne bugi, exploity czy jak kto tam woli :<

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 18:22 
Cytuj  
a ja mam takie pytanie...bo jest WSG, AV, AB i od czego zalezy do jakiego bg pojdziesz?

tj. ze jak np chce isc do av to musze znalezc battle mastera co jest od av czy jak to jest bo sie nie lapie:/

for sure jak mam lvl 25 i pojde do orggri to trafiam do wsg ale jak to jest z innymi? tzn ze jak pojde do battle mastera w TB to pojde do innego bg? :oops:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 21:40 
Cytuj  
LOL ale ty masz glupie pytania. WSZYSTKO jest tu:

www.worldofwarcraft.com
www.wow-europe.com
http://wow.allakhazam.com
www.thottbot.com
http://wow.gamepressure.com/

Read it.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 22:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
kto zninjowal konia ze strat (...)


TO jest KOSCISTY RUMAK %#$*&@ !!! BARONA !!! Wyrazaj sie.:D :D :D :D


_________________
Obrazek


Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 10:49 
Cytuj  
wystarczy nosic nie oddany quest caly czas jako completed i zobywac bazy czy nalezy po zrobieniu dac abandon i zbierac od nowa? Expoit czy bug ale chetnie wyprobuje czy dziala :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 11:32 
Cytuj  
And napisał(a):
Expoit czy bug ale chetnie wyprobuje czy dziala :D


You will be reported, sir.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 11:36 
Cytuj  
And napisał(a):
wystarczy nosic nie oddany quest caly czas jako completed i zobywac bazy czy nalezy po zrobieniu dac abandon i zbierac od nowa? Expoit czy bug ale chetnie wyprobuje czy dziala :D


on sie robi completed za kazdym razem jak masz 4 bazy, czyli krotko mowiac nigdy nie jest completed w pelni :)


_________________




Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
on sie robi completed za kazdym razem jak masz 4 bazy, czyli krotko mowiac nigdy nie jest completed w pelni :)


Nie rozumem - mam go teraz completed - moge isc i oddac do NPC-a i pewnie zniknie wtedy z listy questow i po zawodach, moge dac abandon i wziasc go ponownie i wtedy bede widzial jakie bazy mam zdobyc lub moge nic nie robic czyli biegac z completed ale to robie teraz i nie bardzo wiem jakie bazy mam zdobywac bo wszystkie mam zaliczone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:54 
Cytuj  
And napisał(a):
Huragan napisał(a):
on sie robi completed za kazdym razem jak masz 4 bazy, czyli krotko mowiac nigdy nie jest completed w pelni :)


Nie rozumem - mam go teraz completed - moge isc i oddac do NPC-a i pewnie zniknie wtedy z listy questow i po zawodach, moge dac abandon i wziasc go ponownie i wtedy bede widzial jakie bazy mam zdobyc lub moge nic nie robic czyli biegac z completed ale to robie teraz i nie bardzo wiem jakie bazy mam zdobywac bo wszystkie mam zaliczone.


za kazdym razem jak w danym momencie twoj team bedzie mial zdobyte 4 bazy NARAZ, to pisze ze quest completed i dolicza 200 pkt reputacji.. za chwile mozesz stracic jedna baze, zdobyc ja od nowa (znow masz 4 bazy) i znow ci napisze quest completed i dolicza repa.. i tak w kolko.


_________________




Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

za kazdym razem jak w danym momencie twoj team bedzie mial zdobyte 4 bazy NARAZ, to pisze ze quest completed i dolicza 200 pkt reputacji.. za chwile mozesz stracic jedna baze, zdobyc ja od nowa (znow masz 4 bazy) i znow ci napisze quest completed i dolicza repa.. i tak w kolko.


tak teraz jasne :D dzieki

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:02 
Cytuj  
roball napisał(a):

No jakos nie bardzo to dziala.


bo z moich obserwacji wynika, ze jak sie pojawia magiczny napis completed nie dostaje sie wogole repa, tylko w momencie oddania questa
mysle sobie tak normalnie ze mr huragan siedzi sobie spokojnie przed monitem i ma niezly brecht z tych co to lykneli :D

ps. to tak jakby mozna bylo dostac nagrode z qyesta tylko dzieki temu ze pojawil sie napis completed (bez lazenia do npca po nagrode)
dla mnie to pic na wode fotomontaz


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:09 
Cytuj  
dolicza dolicza, tylko ze to jest doliczane w momencie jak questa oddajesz !!!!!!!!! Za kazde completed masz 200 repa... w czasie gry wiec ci nie doliczy, ale jak oddasz questa gdzie miales 8 razy completed to dostaniesz 1600 repa. Ja wlasnie tak dostalem.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.