mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 11:24 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
najlepszy jest 31 arcane i 20 fire z imp scorchem - radze sobie z kazda klasa bez zadnych problemow - priesci, druci i shamani staja sie dziecinnie prosci.


LOL, fire mag nie ma najmniejszej szansy z szamanem... i raczej z nikim wogole nie ma szans :)))) LOL
Zebys mial frost maga .. no.. to wtedy mozesz wymiatac w high end PvP.. ale fire mag ??? fire mag jest ok tylko na moby w PvE :)


_________________



***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 11:39 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
LOL, fire mag nie ma najmniejszej szansy z szamanem... i raczej z nikim wogole nie ma szans :)))) LOL


Szkoda że trochę nie masz pojęcia o czym mówisz. Ale to akurat u Ciebie normalne.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 11:39 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Huragan napisał(a):
LOL, fire mag nie ma najmniejszej szansy z szamanem... i raczej z nikim wogole nie ma szans :)))) LOL


Szkoda że trochę nie masz pojęcia o czym mówisz. Ale to akurat u Ciebie normalne.


chcesz sie zmierzyc fire magu z szamanem ??? zaplace ci 100g jesli ze mna wygrasz :)


_________________



**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 12:01 
Cytuj  
Ty pójdziesz do niego, czy on ma się przenieść do nas? :lol:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 12:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
WinterS napisał(a):
najlepszy jest 31 arcane i 20 fire z imp scorchem - radze sobie z kazda klasa bez zadnych problemow - priesci, druci i shamani staja sie dziecinnie prosci.


LOL, fire mag nie ma najmniejszej szansy z szamanem... i raczej z nikim wogole nie ma szans :)))) LOL
Zebys mial frost maga .. no.. to wtedy mozesz wymiatac w high end PvP.. ale fire mag ??? fire mag jest ok tylko na moby w PvE :)


Tia... pewnie dlatego Nurfed mają aż... jednego frost maga (a raczej arcane bo jest 31 arc / 20 frost).

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 12:46 
Cytuj  
no dobra kozaki jestescie, jak mowilem - nagrajcie film jak jedziecie fire magiem "dziecinnie prosto" szamanow i shadow priestow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 12:54 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Tia... pewnie dlatego Nurfed mają aż... jednego frost maga (a raczej arcane bo jest 31 arc / 20 frost).


do PvE jak najbardziej fire mag, ale w PvP bedzie przegrywal z taka klasa jak szaman :) jeszcze nie spotkalem fire maga ktorego bym nie zabil.. malo tego.. powiem ci nawet ze w AB pierwsze co robie to atakuje magow bo najszybciej sie ich zabija :)
Chcesz wiedziec dlaczego fire mag tak szybko ginie z rak szaman to ci powiem..... fire mag nie ma zadnego sposobu by mnie spowolnic i nie dopuscic do melee. mag ma clothy wiec dupa a nie armor, w melee wiec dostaje niezle manto + shockami go dobijam i nie ma sily by przezyl nawet 10 sekund :)
Frost mag moze sie oddalic ode mnie, ale fire mag ?? Jego fireball nawet mnie nie trafi bo mam grounding totem :)


_________________



**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
do PvE jak najbardziej fire mag

Świetny wybór, biorąc pod uwagę, że moby w high lvl instancach albo mają immune na fire albo resistują przynajmniej połowę obrażeń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:04 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Huragan napisał(a):
do PvE jak najbardziej fire mag

Świetny wybór, biorąc pod uwagę, że moby w high lvl instancach albo mają immune na fire albo resistują przynajmniej połowę obrażeń.


a co ty chcesz magiem atakowac Ragnarosa ? hehehe... mag jest do AOE na jakies duperelki, ktore akurat nie sa FR :)


_________________



**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:05 
Cytuj  
Sorry mistrzu, postaram się dostosować.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:14 
Cytuj  
SharG napisał(a):
no dobra kozaki jestescie, jak mowilem - nagrajcie film jak jedziecie fire magiem "dziecinnie prosto" szamanow i shadow priestow.


A kto napisał że dziecinnie prosto?

Ja tylko wyśmiewam bzdurną teorię Huragana "fire mag nie ma najmniejszej szansy z szamanem... i raczej z nikim wogole nie ma szans".

Z nikim? LOL.

Ale nigdzie nie twierdzę że dziecinnie prosto wszystkich rozwala. Polecam czytanie ze zrozumieniem tekstu.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:19 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Ja tylko wyśmiewam bzdurną teorię Huragana "fire mag nie ma najmniejszej szansy z szamanem... i raczej z nikim wogole nie ma szans".

Z nikim? LOL.


no ok, moze to "z nikim" troche przesadzilem :)
napisz wiec z jakimi klasami fire mag nie ma problemu.

emesio napisał(a):
Ale nigdzie nie twierdzę że dziecinnie prosto wszystkich rozwala. Polecam czytanie ze zrozumieniem tekstu.


ale WinterS to napisal :)


_________________



**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 13:55 
Cytuj  
Prawda jest taka ze magiem jest szansa pokonac kazda klase ale potrzebujesz :

a - inicjatywe czytaj zaskoczenie
b - wszystkie cooldowny czyste
c - duzo szczescia

Niestety. Mag jest tak zjebany ze praktycznie kazdy moze go rozwalic jezeli cokolwiek magowi nie wyjdzie na 100%. Zero szans leczenia sie - zero szans czegokolwiek. Walka z szamanem nie rozsmieszajcie mnie - na dziendobry dostajesz interrupta + immune z grounding totem. Jasne da sie go zabic - ale raz na iles tam razy z duza doza szczescia i sprzyjajacych okolicznosci.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
do PvE jak najbardziej fire mag, ale w PvP bedzie przegrywal z taka klasa jak szaman :) jeszcze nie spotkalem fire maga ktorego bym nie zabil.. malo tego.. powiem ci nawet ze w AB pierwsze co robie to atakuje magow bo najszybciej sie ich zabija :)
Chcesz wiedziec dlaczego fire mag tak szybko ginie z rak szaman to ci powiem..... fire mag nie ma zadnego sposobu by mnie spowolnic i nie dopuscic do melee. mag ma clothy wiec dupa a nie armor, w melee wiec dostaje niezle manto + shockami go dobijam i nie ma sily by przezyl nawet 10 sekund :)
Frost mag moze sie oddalic ode mnie, ale fire mag ?? Jego fireball nawet mnie nie trafi bo mam grounding totem :)


Co do tego ze firemag ma ciezko z shammy to przyznaje Tobie racje. Zreszta, wiekszosc klas ma problemmy z shamanem :(. A co do spowalniania to juz nie przesadzaj. Frostbolt rank1, CoC - malo? :(.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:01 
Cytuj  
Horght napisał(a):
A co do spowalniania to juz nie przesadzaj. Frostbolt rank1, CoC - malo? :(.


no nie wiem od kiedy CoC w fire spec spowalnia :o

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:14 
Cytuj  
SharG napisał(a):
no dobra kozaki jestescie, jak mowilem - nagrajcie film jak jedziecie fire magiem "dziecinnie prosto" szamanow i shadow priestow.



daj mi 50zł na przedlużenie subskrypcji i nie ma sprawy ;] jeżeli to coś udowodni to mogę dac screena z dead Accentem (rank 14 shamem) i 335cp obok, ale pewnie wtedy byłoby, że afk był. Może przesadziłem z tym 'dziecinnie prosci', ale nie stanowią już takiego wyzwania jak na innym buildzie. Pozdrawiam i nie spinajcie sie tyle, bo to tylko gra o-o.

p.s. spam rank1 frostboltow na drucie potrafi go skutecznie zatrzymywac przez jakis czas

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:19 
Cytuj  
SharG napisał(a):
Horght napisał(a):
A co do spowalniania to juz nie przesadzaj. Frostbolt rank1, CoC - malo? :(.


no nie wiem od kiedy CoC w fire spec spowalnia :o


http://wow-europe.com/en/info/classes/mage.html
Cone of Cold - Targets in a cone in front of the caster take X to Y frost damage and are slowed to Z% of normal speed for N sec. This can be useful as an escape spell.

Bylbym wdzieczny gdybys laskawie nie wypowiadal sie o czyms, o czym nie masz pojecia.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:20 
Cytuj  
SharG napisał(a):
no nie wiem od kiedy CoC w fire spec spowalnia :o


Od zawsze.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 14:22 
Cytuj  
Cytuj:
ale WinterS to napisal :)


Racja - sorry. Przeczyłem, i się z jego tezą też nie zgadzam. Bo nie ma klas które tak łatwo rozwala (no chyba że jakas klase afk... ).


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 15:02 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Bylbym wdzieczny gdybys laskawie nie wypowiadal sie o czyms, o czym nie masz pojecia.


przetransferuj sie na bloodfeather i sie sprawdzi kto ma o czym jakie pojecie

to ze CoC ma w opisie spowalnianie to jedno - drugie to to ze w postawowej wersji CoC z jakiej korzysta sie w Arc/Fire efekt spowolnienia jest w praktyce nie użyteczny bo wystepuje tak zadko i jest tak slaby.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.