mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:40 
Cytuj  
Ally% napisał(a):
Tylko 360


O 360%, czyli do 460%

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:41 
Cytuj  
Cytuj:
o druida zniechecilo mnie tez troszke cos innego:

A moze Blizz projektujac epiki dal kazdej klasie 10 sekund na atakowanie i 10 sekund na healowanie. Ci ktorzy wiecej zadali dmgu dostali epix do dmgu, Ci ktorzy wiecej wyleczyli dostali sprzet do healowania.

A jak sie chce zadawac dmg droodem w feralu to zawsze mozna troche wiecej czasu poswiecic i np. secik roga zebrac .... Imo jak najbardziej wykonalne (gram magiem a mam juz prawie calego Dreadmista - bo mi sie podoba - podkreslam ze nic nie zninjowalem i nikt do mnie nigdy nie mial pretensji). Tyle ze trzeba zasady ustalic jak sie jeszcze party w IF zbiera - rzecz jest wykonalna.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:57 
Cytuj  
no w sumie...ale raczej mozna sipe pomeczyc by zdobyc secik dla rouga...moze dlatego nie ma specjalnych itemow dla feral druida bo przeciez moze uzywac tych dla rogala...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:34 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Cytuj:
o druida zniechecilo mnie tez troszke cos innego:

A moze Blizz projektujac epiki dal kazdej klasie 10 sekund na atakowanie i 10 sekund na healowanie. Ci ktorzy wiecej zadali dmgu dostali epix do dmgu, Ci ktorzy wiecej wyleczyli dostali sprzet do healowania.

A jak sie chce zadawac dmg droodem w feralu to zawsze mozna troche wiecej czasu poswiecic i np. secik roga zebrac .... Imo jak najbardziej wykonalne (gram magiem a mam juz prawie calego Dreadmista - bo mi sie podoba - podkreslam ze nic nie zninjowalem i nikt do mnie nigdy nie mial pretensji). Tyle ze trzeba zasady ustalic jak sie jeszcze party w IF zbiera - rzecz jest wykonalna.


mialem takiego seta do feral zmontowanego ze sie niektorzy rogue zawstydziali :P roznica niewielka - powod, sila ataku zbazowana na attack power, zadnych broni misiowe i kocie lapki ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
no i nowy rekord czasowy wygranej walki w Alterac: 2h 35min


Wczoraj targnelismy AV w cos kolo 1h 20 min . Zabawa byla przednia :). I tez wykorzystywalismy druido-tankow :P.


Rekord przy 40 na 40 od poczatku to cos kolo 38 - 45 minut:) (rajd hordy vs randomy z alliance)

Ja gram druidem na test serwerze i zabawa jest swietna tyle ze mam klopot zeby kogos zabic (feral druid ) Jak zaczne kogos drapac w cat form to chyba tylko ze smichu moga umrzec:|

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:07 
Cytuj  
wie ktos jak zrobic tak "bottom left action bar"(ten nad glownym paskiem) zeby formy przeskoczyly nad niego?? bo tak mi zaslania formy :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:52 
Cytuj  
JA ci proponuje to
http://www.discordmods.com/DiscordActio ... ars2_2.zip

Mzoesz sobie poprzesuwac wszystko jak chcesz pozmieniac wielkosc dodac nowe przyciski i wiele wiele innych rzeczy

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:11 
Cytuj  
czy druid moze z czegos strzelac? (chodzi oczywiscie o bron nie o czar :wink: ) :]

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 20:13 
Cytuj  
AFAIK to nie.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 15:58 
Cytuj  
BiGi napisał(a):




Na sam koniec jeszcze przydatne makra:

W konsoli wpisać /macro , później tyko wybrać ikonie i wpisać składnie:

Makro na instant heal poprzez nature switness:

/script TargetByName("Twój_nick");
/script CastSpellByName("Nature's Swiftness");
/script CastSpellByName("Healing Touch(Rank 10)"); <- wpisac aktualnie używany rank HT



k mam pytanie odnosnie tego makra:
jak go uzywam to przy pierwszym uzyciu odpala sie NS i zeby healnac musze 2 raz walnac...

mysalem ze to za pierwszym wciasnieciem daje NS + HT odrazu

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 16:02 
Cytuj  
Postal napisał(a):
BiGi napisał(a):
/script TargetByName("Twój_nick");
/script CastSpellByName("Nature's Swiftness");
/script CastSpellByName("Healing Touch(Rank 10)"); <- wpisac aktualnie używany rank HT



mysalem ze to za pierwszym wciasnieciem daje NS + HT odrazu

Zadne makro nie pozwala na uzycie kilku skilli za jednym przycisnieciem [ochrona przed botowaniem]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 16:47 
Cytuj  
Juz tyle razy o tym mowilismy....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2005, 08:47 
Cytuj  
Zrobilem pare dorobnych poprawek bo ten poradnik juz byl troszke leciwy ;) nie pisalem nic o moonkinie bo narazie nie ma co pisac... pogramy zobaczymy.


Posty: 6
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 20:03 
Cytuj  
Świetny poradnik, na pewno z niego skorzystam i zweryfikuje w praktyce jako, że patch 1.8 wygląda ciekawie więc pewnie pogram druidem dla odmiany. Co do walki z hunterem to nie do konca jest tak prosto:


BiGi napisał(a):
Hunter

.... później za wszelka cene należy do niego podbiec (bearform + charge niezbędne, bo normalnie będziemy się wlec jak furmanka) jak się uda dobiec bash na Huntera


Scare beast, aimed shot, multi shot, concusion shot, freezing trap, nabieramy odległości i poprawka.

BiGi napisał(a):
odmiana w castera, instant heal switnesem, barkskin (żeby natrętny pet nie przerywal nam hibernate) uśpienie peta, wtedy nature grasp


Niestety nie po patchu 1.7 z 31 Beast Mastry Hunterem, Beastial Wrath + Intimidation w większoęci wypadków załatwia sprawę casterów.

TAF

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2005, 23:19 
Cytuj  
dzis udalo mi sie wbic na test server i co prawda na lagu ale pobawilem sie moonkinem troche ;)

zmontowalem na szybkosci krotki filmik, nic szczegolnego ale mozna zobaczyc jak wyglada gra kura wielkosci taurena ;)

http://bigi.neostrada.pl/moonkin.wmv

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:06 
Cytuj  
pytanie: ktorych bossow najlepeiej kampic w SM?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:47 
Cytuj  
wszystkich :D

a jesli chodzi o dorazne zbieranie na mounta np to disenchanting powiedzmy na 42 lvl, prowl i solowanie dorana.

tylko ze teraz spadly ceny shardow....

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:08 
Cytuj  
k dziex

i jeszcze jedno...gdzie dostane questy do SM (gram horda)?


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
i jeszcze jedno...gdzie dostane questy do SM (gram horda)?


http://www.thottbot.com/?f=q&title=&obj ... ol=&maxol=

I teraz moje pytanko, co prawda na temat moda(ow) ale typowo dla druida...
Czy jest taki mod co by mi pokazywal ile czasu bedzie trzymal root
albo uspienie moba???
Biorac po uwage ze czas trzymania w root zalezny jest od wielu czynikow
wydaje mi sie ze niam czegos takiego ale zawsze warto zapytac :)

No i 2 sprawa jako ze Bigi masz juz chara na testrealmie to moze propozycje
nowych buildow co by przemyslec nowa strategie :)

Pozdrawiam


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:37 
Cytuj  
Pobawilem sie owszem, jednak nie trzeba sie bawic zeby golym okiem wychwycic przyszle buildy :)

Pure PvP`erzy pojda w builda 10/31/9, bo beda miec wypasione melee + many spokojnie na tyle zeby sie leczyc kilka razy (te 10 talentow z balance to o 10% zwiekszenie dmg)

PvP/PvE pojda w 0/30/21 lub 0/31/20 zeby miec mocnego melee i jeszcze moc jako tako leczyc w instancjach (blizzard glupio nie pomyslal i dal rekompensate dla ludzi idacych w feral w postaci 20% mana bonus co mi np da ponad 7.2 k many unbuffed ;)) <- osobiscie sie raczej na to zdecyduje.

Zwykli PvE pojada kombinacjami 20/0/31, 31/0/20 czy cos takiego, chociaz moonkinem tez da sie pograc PvP ale cienko to wyglada ze wzgl na to ze shapeshifty + spamowanie dmg pozera straszne ilosci many wiec da sie tym zabic 1go przeciwnika.....

ogolnie poresowalem pare razy talenty, pobiegalem troche na AB i fajnie to wszystko wyglada, roznica jest widoczna, mysle ze bedzie znaczna jak sie podstawi swoje itemy, bo co tu mowic o feral combat jak na test serwie mamy do dyspozycji tylko wildheart set. Mam nadzieje ze w przyszlosci blizzard doda epiki dla feral druidow bo w wiekszosci sprzetu jest sie skazanym w tym momencie na blue.... poza rewardami z BG lub itemami z MC (ringi i naszyjniki) o ktore trzeba strasznie sie bidowac ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.