mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:51 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
PvP/PvE pojda w 0/30/21 lub 0/31/20 zeby miec mocnego melee i jeszcze moc jako tako leczyc w instancjach (blizzard glupio nie pomyslal i dal rekompensate dla ludzi idacych w feral w postaci 20% mana bonus co mi np da ponad 7.2 k many unbuffed


hmm nie kapuje:P blizz nie pomyslal i dal feral drutom 20% mana bonus, dlatego sie zdecydujesz na pve jako caster?

co z tymi questami bo na thottbocie to i ja umiem znalezc ale i tak nie wiem skad je wziasc:P a nie bede 40 q kazdego po kolei klikal zeby zobaczyc

po prostu gdzie dostane q? TB, UD, brill czi inne


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 16:01 
Cytuj  
no dobra a healer/caster co bys proponowal???
albo healer ale jak sciagnie agro to w misku ma jakas szanse przezycia ??
tz. reszta ma czas zeby sciagnac agro :)

Jak dla mnie... (bardziej PvE mnie interesuje)
Caster/Healer 31/0/20

Balance Talents - 31 points

Improved Wrath rank 5/5

Nature's Grasp rank 1/1

Improved Nature's Grasp rank 4/4

Improved Entangling Roots rank 3/3

Improved Moonfire rank 5/5

Natural Weapons rank 0/5

Natural Shapeshifter rank 3/3

Improved Thorns rank 3/3

Omen of Clarity rank 1/1

Nature's Reach rank 2/2

Vengeance rank 5/5

Improved Starfire rank 5/5

Nature's Grace rank 1/1

Moonglow rank 1/3

Moonfury rank 5/5

Moonkin Form rank 1/1

Restoration Talents - 20 points

Improved Mark of the Wild rank 5/5

Furor rank 0/5

Improved Healing Touch rank 5/5

Nature's Focus rank 5/5

Improved Enrage rank 0/2

Reflection rank 3/3

Insect Swarm rank 1/1

Subtlety rank 0/5

Tranquil Spirit rank 0/5

Improved Rejuvenation rank 1/3

Healer "zamienilem sie w miska mam AGROOOOO" :) 0/10/41

Feral Combat Talents - 10 points

Feral Aggression - rank 5/5

Thick Hide - rank 5/5

Restoration Talents - 41 points

Improved Mark of the Wild - rank 5/5

Improved Healing Touch - rank 5/5

Nature's Focus - rank 5/5

Improved Enrage - rank 2/2

Reflection - rank 3/3

Insect Swarm - rank 1/1

Tranquil Spirit - rank 5/5

Improved Rejuvenation - rank 3/3

Nature's Swiftness - rank 1/1

Gift of Nature - rank 5/5

Improved Regrowth - rank 5/5

Innervate - rank 1/1


/edit/

Pomyslalem jeszcze o kotku :) 8/31/12

Balance Talents - 8 points

Nature's Grasp - rank 1/1

Improved Nature's Grasp - rank 4/4

Natural Shapeshifter - rank 3/3

Feral Combat Talents - 31 points

Ferocity - rank 5/5

Feral Instinct - rank 5/5

Thick Hide - rank 5/5

Feline Swiftness - rank 2/2

Sharpened Claws - rank 2/3

Predatory Strikes - rank 3/3

Savage Fury - rank 2/2

Faerie Fire (Feral) - rank 1/1

Heart of the Wild - rank 5/5

Leader of the Pack - rank 1/1

Restoration Talents - 12 points

Improved Mark of the Wild - rank 5/5

Furor - rank 5/5

Nature's Focus - rank 2/5

Oczywiscie otwarty jestem na poprawki i rady :)


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 18:39 
Cytuj  
zarzuc linkiem do nowych talentow bo nie chce mi sie szukac:)

co z tymi questami do sm?:)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 19:29 
Cytuj  
Ech na forum latwiej napisac niz samemu poszukac.Najwazniejszy quest do sm masz od Varmitharasa, czy jakos tak ten skurczybyk sie nazywa.Gdybys nie qumal ziomus gdzie on stoi to jest kolo czarnej damy :lol:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 19:33 
Cytuj  
jasne ze latwiej..ja nie musze szukac a ty i tak to wiedziales, weic tez nie szukales :wink:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 08:07 
Cytuj  
Kalkulator jest, mozna sobie pokombinowac - ja ide w 0/30/21.... wczoraj w mc wylapalem dla miska:

http://www.thottbot.com/?i=40407

oby wiecej takich itemow .... :)


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 12:10 
Cytuj  
Calkiem niezle ale sczeze sie przyznam ze zglupialem w jakie itemy isc :har:
jak mam secik +str to dps niesamowity ale crity zdazaja sie jak zacmienie slonca
natomiast secik +agi na 48lvl w kocie mam crity po 1000-1200 ( w bombelka na 49lvl wszedlem za 1016 :D )
na liczniku dps juz nie taki super ale crity wyrownuja.
Wiec nasunela mi sie taka mysl itemy +str+agi (teraz mam +str+sta albo +agi+sta) kilka itemow dalem rade zdobyc ale ciezko o takie itemiki,
niby fajnie bo dps niezly czeste crity ale HP brak.
Czasami glupieje z tym druidem :wink:


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 12:32 
Cytuj  
Ja w MC/Ony pójde w jak największy dps + fire res, w stamine dużo władowywać nie będę, bo tank zbiera cały dmg, a jak już to prędzej mob zaatakuje roga niż mnie. Jednak też mam problem czy lepiej str, czy agi - z czego większy dps będę miał? W PvP zadbam o balans agi sta str. Na początku miałem caster i feral set, teraz zaczyna mi się robić healer, caster, cat i bear set.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 12:41 
Cytuj  
druid i damage? :o to niemalże takie połączenie jak warrior i healing ;)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 12:41 
Cytuj  
link do kalkulatora pls :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 12:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
druid i damage? :o to niemalże takie połączenie jak warrior i healing ;)


Mark juz sa whine rogue ze cat form w 1.8 to dps rogue z mozliwoscia healowania ;) dps - moze tak przy uber sprzecie, ale nie ma takich stunow, vanisha itp wiec chyba rogusie troszke przesadzaja :)

na dzien dzisiejszy bede mial w bear/cat form 28% na crita i ok 700 att power, jak upoluje jeszcze 2-3 itemy to bedzie ponad 30. Jak juz wszystko uzbieram to podkleje caly gear (zbazowany na +str,agi,att power i kilka itemow +crit%). Mam w planach zdobycie jeszcze:

http://www.thottbot.com/?i=37421
http://www.thottbot.com/?i=41292

jesli chodzi o klate pewnie bedzie trzeba z tym jeszcze troche poczekac zanim sie dojdzie do tego bossa ale raczki sa spokojnie w zasiegu :)

i tu nie chodzi o robienie uber dmg, tylko o to, zeby zabicie przeciwnika nie trwalo 5 minut, zeby crity nie byly za 400 w bearform jak dotychczas a jakies 700-800 z dobrym sprzetem, z healami, sporym armorem, crowd controlem, bufami i debufami to juz bedzie niezle. Nie mowie o catform bo tym juz na dziendobry mozna w plecy wsadzic 1300 i wiecej, ale pozniej nie ma mozliwosci poPvPowania bo armor maly, zero stuna, nie ma jak zajsc od tylca.... wiec mozna to traktowac jako opener i przydatne stworzenie do grindu ;)


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 12:59 
Cytuj  
Cytuj:
link do kalkulatora pls


http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/1p8/druid/talents.html

Zemus prosze... ehh
nastepnym razem polecam
http://www.mmorpg.pl/search.php?sid=81a0c6cba854e23938df0f4ab6c17bad


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:03 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Mark24 napisał(a):
druid i damage? :o to niemalże takie połączenie jak warrior i healing ;)


Mark juz sa whine rogue ze cat form w 1.8 to dps rogue z mozliwoscia healowania ;) dps - moze tak przy uber sprzecie, ale nie ma takich stunow, vanisha itp wiec chyba rogusie troszke przesadzaja :)

na dzien dzisiejszy bede mial w bear/cat form 28% na crita i ok 700 att power, jak upoluje jeszcze 2-3 itemy to bedzie ponad 30. Jak juz wszystko uzbieram to podkleje caly gear (zbazowany na +str,agi,att power i kilka itemow +crit%). Mam w planach zdobycie jeszcze:

http://www.thottbot.com/?i=37421
http://www.thottbot.com/?i=41292

jesli chodzi o klate pewnie bedzie trzeba z tym jeszcze troche poczekac zanim sie dojdzie do tego bossa ale raczki sa spokojnie w zasiegu :)

i tu nie chodzi o robienie uber dmg, tylko o to, zeby zabicie przeciwnika nie trwalo 5 minut, zeby crity nie byly za 400 w bearform jak dotychczas a jakies 700-800 z dobrym sprzetem, z healami, sporym armorem, crowd controlem, bufami i debufami to juz bedzie niezle. Nie mowie o catform bo tym juz na dziendobry mozna w plecy wsadzic 1300 i wiecej, ale pozniej nie ma mozliwosci poPvPowania bo armor maly, zero stuna, nie ma jak zajsc od tylca.... wiec mozna to traktowac jako opener i przydatne stworzenie do grindu ;)


widzę, że w dobrym momencie skończyłem z WoW-em 8)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:11 
Cytuj  
dlaczego?

druid byl imo najbardziej ssaca postacia w pewnych kwestiach, dlatego blizzard zabral sie za nia solidnie i dopiero po paru miechach jest jakis efekt. Jezeli o szamanie mowia ze jest w "pelni skonczony i zbalanzsowany" to teraz mozna mowic tak samo o druidzie i nalezy oczekiwac tego samego jesli chodzi o inne klasy - z tego co wiem nastepny ma byc rogue, i tez bedzie mial przerobione talenty.... a ze nerfneli warriora? zobacz na to z innej strony: jak do mnie podbiegal warrior z charge i nie zdazylem nawet zmienic sie w micha bo po stunie bylem martwy to czego mozna sie bylo spodziewac? :)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:14 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
dlaczego?
druid byl imo najbardziej ssaca postacia w pewnych kwestiach


Ta. Na przykład w walkach z magami.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:23 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
dlaczego?

druid byl imo najbardziej ssaca postacia w pewnych kwestiach, dlatego blizzard zabral sie za nia solidnie i dopiero po paru miechach jest jakis efekt. Jezeli o szamanie mowia ze jest w "pelni skonczony i zbalanzsowany" to teraz mozna mowic tak samo o druidzie i nalezy oczekiwac tego samego jesli chodzi o inne klasy - z tego co wiem nastepny ma byc rogue, i tez bedzie mial przerobione talenty.... a ze nerfneli warriora? zobacz na to z innej strony: jak do mnie podbiegal warrior z charge i nie zdazylem nawet zmienic sie w micha bo po stunie bylem martwy to czego mozna sie bylo spodziewac? :)


nie przesadzajmy. Druid to jedna z trudniejszych walk dla warriora. Wystarczało zmieniać formy caster/bear i pamiętać o stunie przy zmienie z bear-a do caster-a. A jak noga druidowi się poślizgnęła to kotek i sprint. Jak to NE to zaraz za rogiem był vanish i koniec walki.
bez FAP-a wygrana z dobrymi druidami była praktycznie niemożliwa.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:45 
Cytuj  
Co do magow to sie zgodze, ale kazda klasa "kladzie" jakas tam latwiej niz inne. Mark jak walcze z warriorami orka to na tym stunie mam zawsze missy i juz mnie ciezka cholera brala ;) pozatym warrior w mighcie i z tufem jechal mnie tak szybko w bearform ze mijalo kilkanascie sekund i nie mialem sie czym i jak leczyc.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:58 
Cytuj  
BiGi dobrze gada, jak zwykle zresztą ;) Cat form przyda się co najwyżej z casteram, chociaż trochę bałbym się złapać lockowego feara w cat formie, w bear form zawsze mam te 1200 hp więcej. A co to zajścia z tyłu trza polegać na szybkiej myszce i +30% speeda :) Apropo ktoś wie czy to sie stackuje z movement speed slighlty increased (8%) - echant na buty. Np. czy w prowlu będę miał 108% speed?
Bigi, którego trinketa wziąłeś w nagrode za zabicie Drakkiego w UBRS? Ja z poświęceniem str na rzecz agi i sta ledwo wyciągam 18-20%, do ferala mam sklejane niebieskie rogowe itemy. Trinketa +2% crit nie mam, bo w tamych czasach ferl druid ssal i wzialem +2% crit spell :/

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:13 
Cytuj  
Ja czekalem z rewardem az zrobia ta postac i w sumie dalej czekam, jeszcze nie wziolem tego trinketa ;) ale biore +2% na crita z lapy ofc ;)
do tego don julio 2%, tuf 2%, klate mam z 2% czyli juz teraz jest 8% i dojdzie jeszcze 2-3 jak pisalem ;) narazie nie podejmuje sie przebijania warkow i rogue w MC na ringa i necka :P

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:21 
Cytuj  
sry ze tu, ale gram druidem wiec w sumie czmu nie :wink:

gdzie znajde enchant trainera do skilla powyzej 150?
wiem ze gdzies bodajze w stonetalon mountains? ale gdzie dokaldnie to nie pamietam :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.