mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:19 
Cytuj  
i po co bylo sie przenosic ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
i po co bylo sie przenosic ?
no wydaje mi się że wyjaśniłem jasno.
mnie kolejki nie przeszkadzały bo mam mocnego stabilnego kompa i nie miałem dc, ale gildia jako całośc miała.

Nie jestem samolubny więc postanowiłem się przychylićdo prośby gildi (jestem b. dobrze wyposarzonym MT) i zgodzić się na przenosiny.
Przenieśliśmy się ostatniego dnia transfefu po potwierdzeniu że jest super i po testach na lvl 1.

Nie mogliśmy tego zrobić lepiej, a wyszło jak wyszło. Jedno jest pewne, nie żałuje.
Shamanka lvluje się extra, a jak mówiłem pogoń za 24 czy 25 epiciem wydaje mi się nudna i nie adekwatna to poświęconego na rajdy czasu.
Nudno się gra jak z żadnego instansu poniżej 20 osobowego nie może ci wypaść nic co chciałbyś mieć a kasa ci jest potrzebna tylko na naprawy.


_________________
psn

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:42 
Cytuj  
Moze to komus pomoze.Mam neostrade, gram na Haumarushu.Pingi byly ok gralo sie dobrze natomiast wejscie do orgri czesto konczylo sie dc, o AV mozna bylo zapomniec pingi 5k i czeste dc.Zmiana MTU na 800 nie pomogla, zmienilem MTU na 300 i stal sie CUD.Zero lagow w orgri pieknie sie gra na AV jednym slowem zero problemow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
BL jest spoko pod wzgledem pinga ale jest opustoszały wiec z czystym sumieniem nie polece


opustoszaly ?? moze i sporo osob sie przenioslo ale zeby zaraz opustoszaly. Nie wiem jak to wyglada po stronie hordy ale po stronie przymierza nie widac zupelnie ubytku graczy moze poza kolejkami - juz ich nie ma :)

W kazdym razie nawet jesli szeregi hordy zostaly mocno zadszarpniete to mam wrazenie ze szybko zostana one odbudowane. Mi tam zreszta to rybka jeszcze nie znudzily mi sieinstance a do tego horda nie jest mi potrzebna. :D

A wiec bedac w opozycji do Deshroom szczerze polecam BL. Zwlaszcza jesli obecnosc na kazdym kroku jakiegos rodaka nie dziala ci na nerwy :wink: .


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
generalnie po stronie hordy na BL nie została ani jedna mocna gildia anglojęzyczna :har:

Nihilum i GSL transfer, IA sie rozpadło. Jeśli znacie inne gildie kładące ragnarosa oprócz excesse to znacie sie lepiej :]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie po stronie hordy na BL nie została ani jedna mocna gildia anglojęzyczna :har:

Nihilum i GSL transfer, IA sie rozpadło. Jeśli znacie inne gildie kładące ragnarosa oprócz excesse to znacie sie lepiej :]


Hi Goat to pozostalosc po IA i radza sobie naprawde niezle, przynajmniej w AB wala po 100k honoru dziennie... ja pierdziele.. jak to mozliwe ???


_________________



***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:12 
Cytuj  
Jak sprawdzic czy serwer stoi we Francji czy w Niemczech?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:18 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Jak sprawdzic czy serwer stoi we Francji czy w Niemczech?

http://www.visualroute.pl/

IP serwera znajdziesz w Firewalu przy procesie wow.exe
generalnie wszystkie stare serwery sa w Paryżu


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie po stronie hordy na BL nie została ani jedna mocna gildia anglojęzyczna :har:


byc moze, nie znam dokonania gildii po stronie hordy. Za to te ktore takie dokonania maja na niewiele sie nowicjuszom przydadza bo jak podejrzewam rekrutacje maja dawno zamknieta.

Nie wiem czy to sluszne zalozenie ale wedlug mnie osoby, ktore zaczynaja swoja przygode w wow powinny zaczepic sie do gildii mlodych, bez osiagniec ktore buduja dopiero sklad na high instance i sa perspektywiczne. Masz wtedy szanse na zdobywanie doswiadczenia z graczami na swoim poziomie, na nauke gry w gronie osob, ktore rowniez sie jej ucza, a za jakis czas przezywac tak samo intesywnie pierwszy raz ubicie onyxii jak pozostali czlonkowie gildii.

Zaczepienie sie do gildii duzej, "oblatanej" to inny sposob na gre, dla mnie gorszy z wielu powodow.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:25 
Cytuj  
róbta co chceta :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie po stronie hordy na BL nie została ani jedna mocna gildia anglojęzyczna :har:

Nihilum i GSL transfer, IA sie rozpadło. Jeśli znacie inne gildie kładące ragnarosa oprócz excesse to znacie sie lepiej :]

Znamy :D Np theDust :) Hi goat zreszta chyba tez

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:53 
Cytuj  
No i widzicie ?! Macie takie same problemy jak nowi gracze, ktorym nie pomagacie w znalezieniu dobrego serwera :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 17:27 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Zaczepienie sie do gildii duzej, "oblatanej" to inny sposob na gre, dla mnie gorszy z wielu powodow.



Schemat rozwoju gildii w WoW'ie (z doswiadczenia):
====================================

1. Mala gildia, gra grupa dobrze znajacych sie ludzi.

2. Gildia sie rozrasta (np. zbiera rozrzuconych po serwie Polakow).

3. Wiekszosc dobija do 60lvl (jesli niema wystarczajacej liczby ludzi to nastepuje merge z inna gildia) - zaczyna sie uczenie highlvl instancow
(MC, ONYXIA).

4. Farmowanie w/w plus ZG i BWL (wymagaja wiekszego zgrania) -
wszyscy blyszcza epikami

5. Powolne znudzenie PvE jesli Blizz nie nadaza z nowym contentem a nawet jak nadaza to i tak nowy instance jest dosc szybko opanowany a
a ilez mozna robic instance ??

6. Niektorzy quituja, niektorzy (lub cala gildia) przerzucaja sie na PvP (BG).

7.
Tu moze byc dobrze bo walka z zywym przeciwnikiem nie nudzi sie tak szybko jak PvE - pozatym zeby zdobyc fajne rewardy z PvP to trzeba
byc nolifem i poswiecic naprawde mnostwo czasu i miec zgrana druzyne

8. Wszyscy sa znudzeni wszystkim (MEGA BLYSZCZA EPIKAMI) i nie ma juz przed graczem zadnego celu w grze (zreszta w WoW'ie i tak za bardzo zadnego celu nie ma). Duzo osob quituje/robi alty-sralty. Gildia powieksza sie do bardzo duzej ilosci czlonkow z czego 50% to alty. :)

9.
Wszyscy zaczynaja quitowac bo gra jest nudna jak barszcz i mozna tylko stac w Org/Ironforge i blyszczec epikami - czekaja na dodatek lub sprzedaja konta.

10. Jesli jest ktos komu naprawde zalezy i lubi gildie/gre i wogole to gildia oglasza nabor nowych czlonkow (lvl 60 only) lub nastepuje jescze jeden merge/wchloniecie mniejszej tym razem gildii i sytuacja sie powtarza od punktu 3.

11.
Gildia w koncu umiera.


Ogolnie wniosek (po co to pisalem): Jak ktos szuka gildi na lovlvlu to nie zalozy swoja nowa albo wstapi do jakiej malej, rozwijajacej sie gildii bo wtedy jest najwiekszy fun.

Wogole gildie po 60/gra po 60lvl mi w WoW;ie nie pasuje. Jest nudnym farmowaniem itemow (do 60lvlu + pare pierwszych wizyt w highend instancjach bylo SUPER - najlepsza gra w jaka gralem w zyciu).
Ale ogolne IMHO dla mnie to pozniej wali kupa i przypomina MU. :)

Nie wiem po co to pisalem ale jestem roztrzesiony bo postanowilem skonczyc z WoW'em i sprzedac konto. HeHe
Ogolnie kocham ta gre ale po 60lvlu to jest jedna wielka nudna kicha.

Ale zajebisty whining wyszedl. Kocham to robic. :D :D

Edit dla ubogich:
troszke nieczytelne napisalem (znaczy dla mnie spoko ale dbam o innych szanownych uzytkownikow forum i ich biedne oczy). :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 paź 2005, 17:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 17:42 
Cytuj  
/agreed

Z tego samego powodu robie przerwe [nie sprzedaje konta, bo wiem ze wroce jak cos ciekawego wyjdzie]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 18:11 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Deshroom napisał(a):
generalnie po stronie hordy na BL nie została ani jedna mocna gildia anglojęzyczna :har:

Nihilum i GSL transfer, IA sie rozpadło. Jeśli znacie inne gildie kładące ragnarosa oprócz excesse to znacie sie lepiej :]

Znamy :D Np theDust :) Hi goat zreszta chyba tez
nie wiedziałem że TD to gildia anglojezyczna, sorka :-?


_________________
psn

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 18:26 
Cytuj  
co ma się nudzić ?

na święta wychodzi WoW Expansion Set , a prezentacja już na BlizzCon 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 18:44 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
na święta wychodzi WoW Expansion Set...

Podaj linka do takiej informacji Plx, plx, plx....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 19:15 
Cytuj  
http://pc.ign.com/articles/648/648708p1.html

http://www.worldofwarcraft.com/

Edit : A czy ktoś zwrócił uwagę że wejdzie niedługo pacz no 1.8 ;)
1.9 to Ahn'quiraj , a 2.0 ... ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 20:56 
Cytuj  
Nie znalazlem tam informacji o Expansion na swieta.... plx plx plx show me...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 21:11 
Cytuj  
nie cuduj tomu gramy w COV :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.