mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:55 
Cytuj  
NIe przesadzajcie z tymi rzekomymi lagami na niemieckich serverach.
Od paru dni nie ma wogole lagow (od momentu kiedy napisali ze naprawiaja). Wczesniej mialem lagi jak wszyscy a teraz jak reka odjal
Polecam haumarush

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 19:14 
Cytuj  
druzil napisał(a):
NIe przesadzajcie z tymi rzekomymi lagami na niemieckich serverach.
Od paru dni nie ma wogole lagow (od momentu kiedy napisali ze naprawiaja). Wczesniej mialem lagi jak wszyscy a teraz jak reka odjal
Polecam haumarush


Jakie łącze?

Bo chyba tylko Neo się krzaczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 19:26 
Cytuj  
Gildia do której należe (Caern Morghan na Stormrage) codziennie farmi jakieś instancje. A to UBRS, a to ZG, a to MC i tak non stop coś farmi. (ponad polowa to 60 :) ) I im się nie nudzi.

BTW.
k4czy napisał(a):
Czarzasty ja Ci powiem ze wlasnie od jutro zaczynam znowu przygode z WoW, bo gralem na US 4-5 miesiecy i postanowilem jednak zaczac na nowym serwerze gdzie az tak przygniatajaca roznica nie bedzie widoczna...

Fajnie że się nawróciłeś ;).

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 21:46 
Cytuj  
Ja gram na nowym serwie bodajże na Norddresill Czy jakoś tak. To jest najświeższy serwer z wszystkich, dopiero jedna 60 lvl, al;e to był no life kid ;p Bo reszta to max z 45 ;p
Lagi hmm, zawsze w niedziele są lagi jak cholera, inne dni są normalne.

Ale ja i tak w niedziele nie gram bo musze kaca leczyć lub inne rzeczy niż siedzenie przed kompem ;p


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:45 
Cytuj  
Tak prawde mowiac to na BL'u nie ma az tak duzo mega wypasnych 60 bo one poprostu w 80 % przeszly na nowy server.Gram po stronie ally i nie ma problemu z zebraniem grupy do sm, uldmam etc.SM nawet jest robione przez kilka grup naraz, na bg tez jest sporo osob, zdaje sobie sprawe ze po stronie hordy moze byc mniej osob ale to ich zmartwienie


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 23:32 
Cytuj  
Czarzasty wracaj na BL do dodatku się wyrobisz z 60 lvlem jakąś repą w co ważniejszych miejscach, kilkoma itemami, mountem i questami. A po dodatku to i tak słysze, że zwiększą max lvl wiec itemy od nowa będzie się zbierać.


A co do sposobu na nude na 60 lvlu to wystarczy co pewien czas zamiast do mega instantu czy zamiast 5 godziny na BG przejść się do jakiegoś śmiesznego instantu z random 30 lvl grupą; Połowić rybki; Jak za dobrych czasów zebrać grupe 5 osób i przejść sie na lowlvl aliantów i bawić sie w partyzantke; Lub po prostu porobić zaległe questy z niższych lvl bo zawsze cos ciekawewgo jest do zrobienia. Czasami tęsknie za czasami przed BG gdzie wyznaczało sie cel:" karczma w tym i tym mieście lecimy w 40 przejmujemy ubijamy ile się da i się upijamy zanim nas zabiją "

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 09:52 
Cytuj  
Jeżeli dla danej osoby głównym celem gry jest progress PvE to stare serwery mają jedną niewątpliwą zaletę - zorganizowane i doświadczone gildie. Decydując się na taki serwer można być mniej lub bardziej pewnym, że uda się nam gdzieś zachaczyć. Pamiętam, że jak zaczynałem grać na Sunstriderze to miałem poważne obawy co do end game... Na starych serwerach duże gildie, z www, DKP itd. a u mnie mało kto wiedział co to jest DKP. Na szczęście teraz jest już lepiej, ale to ciągle nie to samo.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 13:34 
Cytuj  
Na BL łupałem 2 miechy non stop... myślę, że niektórzy weterani mogą mnie pamietać... theDust mam nadzieję przyjąłby mnie na wejściu ;)


_________________
Czarz :: Warr ::

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 00:16 
Cytuj  
Dziwne bo na BL lata charzasty NL druid :lol:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja


Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 19:10 
Cytuj  
Warto wrocic, na BL nadal siedze z Kartaczem. Na innych serwerach takze gram ale nie ma zadnej roznicy jest duzo altow ja takze mam pare:). Jak sie zdecydujesz daj znac :)


_________________
FIRE sux !!!!!

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 19:50 
Cytuj  
Znach czytaj PM :)


_________________
Czarz :: Warr ::

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:22 
Cytuj  
IMO warto zaczynac levelowanie na starym serwerze z dwoch powodow.
1. Starzy gracze robia alty i chodzenie do instancji z randomowymi osobami nie jest takie straszne. W wiekszosci ci 20 lvl panowie i panie zjedli zeby na high level instancjach, wiec kazdy wie co ma robic. WC i Deadmines mozna pewnie robic we trzech (WC na pewno - sam sprawdzalem). Inna sprawa, ze na nowych serwerach tez kupa altow, rzeczone WC w trzy osoby robilem na Venture Co.
2. Dobra gospodarka. Latwo zarabiac. Deshroom mowi, ze z samego zbierania i sprzedawania ma 20 gold na 2x levelu (BL). Ja na Venture Co. na 2x levelu mam jakies 4-5 gold ze sprzedawania tego co uzbieram (nic nie craftuje). Spowodowane jest to stosunkowo mala iloscia gotowki na serwerze i tak stack Briarthorn na Stormscale sprzedaje po 1,5 gold a na Venture 30s to spora cena. To samo z potionami. Swiftness potion na stormscale 2g/stack. Venture 40s/stack. Ah, zeby mozna bylo przenosic itemzory miedzy postaciami. ALe bym sie oblowil. ;)

Moje trzy grosze.


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:39 
Cytuj  
;] ja wlasnie sobie kilka h temu zrobilem alta na BL i sie ciesze ;] jak narazie 11lvl no ale , ledwo 4 godziny mam ta postac (Durdenus , Tauren Druid :P)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:12 
Cytuj  
Ja zacząłem (i właśnie do 60 dobijam) na starym serwerze priesta, przez cały okres gry miałem teamy, tylko nieco częściej udawało mi się taksówkę zamówić na to czy tamto :)

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:11 
Cytuj  
Wlasnie zaczalem... na BL w starting area pustki. Jeden char na godzine. Co prawda starsi koledzy sypneli zlotem... lecz pieniądze w zyciu to nie wszystko ;)

Poszedlem na Venture. Na ah mieccze od 5 lvl. Farmowanie utrudnione z powodu konkurencji... Chyba tam zostane


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 09:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
2. Dobra gospodarka. Latwo zarabiac. Deshroom mowi, ze z samego zbierania i sprzedawania ma 20 gold na 2x levelu (BL).


to prawda ze na niskich levelach tez sie latwo zarabia na starych serverach. Powodem tego jest przewaznie to, ze high levele zmieniaja sobie profesje i chca je jak najszybciej wyskillowac wiec skupuja noob materialy hurtowo :)
Ja wlasnie od wczoraj porzucilem Blacksmithing (bo mi sie znudzil) i sobie robie enginering (fajne zabawki do PvP), wiec skupuje hurtowo jakies line clothy i inne badziewia :)


_________________



******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 15:08 
Cytuj  
Lvlowanie altow ma swoje uroki .... Jakos sie wolniej i spokojniej gra, wiecej questuje, odkrywa przez to nowe tereny itd. Oprocz tego kazda postac to zupelnie inny sposob gry. Nie ma to jak z maga przerzucic sie na psychola biegajacego za mobami z wielkim mlotkiem.

Oprocz tego lvlowanie altow idzie wbrew pozorom calkiem szybko. Wylvlowanie maga zajelo mi kolo 17 dni played (dlugo jak cholera, ale tez specjalnie sie nie spieszylem). Kazdy kolejny alt idzie szybciej, a juz szczytem jest obecny projekt - hunter. W tej chwili 46 lvl i 5 dni 3 godziny played. Czyli spokojnie w 10 dni bedzie gotowy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.