mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:42 
Cytuj  
witam wszystkich gram klasa warrior, mam zadanie offtankowac bossa pajaka w zg lecz gdy ten zmienia sie w bestie zbiega w dol do casterow ja stoje obok nich wrzucam na niego taunta i sunder armor x1 i biegne z nim w strone MT, gdy schodzi tylko taunt (2-3 sekundy trwa)ona zamist ze mna isc do tanka idzie lac casterow, przypomne ze czesto ressisty lapie na taunta ten boss, prosze jakiegos konkretnego warriora o rade w offtankowaniu tego o to bossa.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:06 
Cytuj  
Jeden sunder to troche malo, jezeli casterzy zaczna mocno nuke'owac. Po pierwsze, niech dadza sobie na wstrzymanie, zanim nie dociagniesz jej do MT. Jezeli masz resist na taunt, to dawaj mocking blow i spamuj sunder. Nic ponadto nie przychodzi mi do glowy, nie mielismy specjalnych problemow ze zrywaniem aggro w tym przypadku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 23:34 
Cytuj  
ja tam nigdzie z nim nie biegne :-) jak urwal sie MT to znaczy ze MT jest zasupelkowany i obwiazany pajeczynka wiec i tak wiele nie zrobi, :] offtankowuje go do czasu az MT sie uwolni i zasupelkowany zostane ja - tankujemy na zmiane, nie wiem czy to najlepsza taktyka, ale u nas dziala i tak sie przyzwyczailismy.


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 00:29 
Cytuj  
blessing of freedom ;)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 06:08 
Cytuj  
Ja si polecam trinket za 2 range w pvp. Uwalnia cie z tej pajeczyny ( problem cd). 2 sposobem ejst trzymanie 1 warriora z dale od bosa kiedy on rzuca web na was wtedy tamten warrior moze go przejac. Innym sposobem jest trzymanie calego raidu jak najblizej bosa co spowoduej ze w momecie gdy straci agro nie odbiegnei zbyt daleko.


Czy ktos ma jakis sposob na to by wyeliminowac u tego bosa atak poisonem, zadaje to spory dmg, nature poty sie nei spr. Jak ma ktos jakis pomysl to prosze o rade

By nie robic noweg otopika zapytam tu. Gdzie mam znalezc kolejne elementy na enchant ( ZG ). Jestem warkiem ostatnio zdobylem lalke

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:45 
Cytuj  
Sandman
Horde nie ma blessingow ;)
Death for all palladins!! ;p

U mnie nie ma problemu ja tez zazwyczaj jestem OT i jak sie urywa
to zamieniamy miejsca z MT i tak do padniecia pajaczka.
1x sunder to rzeczywiscie za malo musisz spamowac sunder i revange i taunt jak straci cooldown


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:09 
Cytuj  
my nadal mamy olbrzymie problemy z pajeczyca ;(
1) etap pierwszy male pajaczki - wmiare ok czasem jakis mag/warlok zejdzie ale ogolnie jest ok
2) kaplanka - wmiare ok czasem sie zerwie ale zdako
3) pajeczyca = wipe ;)


_________________
dyzortografia
....................
profil

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:31 
Cytuj  
imho to akurat jeden z prostszych bossów tam...
taunt rzeczywiście na niego nie wystarcza...ja zazwyczaj używam taunt +shield slam i nie mam nigdy problemu dostarczyć pająka z powrotem do tankującego go tanka...dla nas jak na razie jindo hexxer jest nie do przejścia (z tego co słyszałem po patchu 1.8 został on zbuffowany)...
Co do warriorowego enchanta to jeden już mam na helmet of might (nie chciało mi się czekać na drop wratha z onyxii...zresztą są inni warriorzy w gildii bez epic helmeta), doll - wiadomo random w skrzynkach w ZG, egis do random drop z bossów w ZG (największa szansa dropa to raptor boss), a arcanum to z libramowego questa w DM (dobrze, że pristine diamenty już po 10-15golda:))

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:56 
Cytuj  
moze i pajeczyca jest prostym bossem ale raptora bijemy z zamknietymi oczami niewspominajac o Venoxisie czy jak mu tam
batmanka lerzy i kwiczy
itd
a pajeczyca jak stala tak stoi i sie z nas smieje :evil:


_________________
dyzortografia
....................
profil

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:00 
Cytuj  
Hexxar padl juz dla nas 3 razy :)
Dolle farmuja rogale u nas praktycznie kazdy juz ma dolla tylko matsy zebrac :)
Uzywasz Shield Slam wiec wnioskuje zes Prot warrior wiec ci troszku latwiej :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:43 
Cytuj  
tak jestem prot specced...jakoś zawsze mi się bycie tankiem podobało i nie znudziło...dużo ciekawsze jest tankowanie onyxii czy ragnarosa od nudnego bicia go z boku:). Do ZG staramy się zawsze iść z 2-3 prot specced tankami. Jeśli jest tylko dwóch tanków to jednego z addów na iger bossie bierze biedny druid na siebie...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 10:40 
Cytuj  
Ja mam 31/5/15 i nie narzekam bo nadal moge pobic w PvP tez albo byc MT ;)
Na brak tanków nigdy nie narzekamy bo mamy 15 aktywnych warkow :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 15:38 
Cytuj  
ja jestem zadowolony ze swojego 11/5/34, a że gram na servie PVE taki build wbrem pozorm się również sprawdza w BG:) ale to pewnie raczej kwestia sprzętu niż builda...co do tanków w gildii to u nas zapadła decyzja, że na 8 "głównych" warriorów 4 powinno zostać tankami a 4 pojść w dps i wszyscy są szczęśliwi:))

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 16:20 
Cytuj  
a wracajac do tematu .
moze ktos wie gdzie moge znalesc wmiare dokladna rozpiske
najlepiej z rozryska taktyki na ta opania?
bo prawde powiedziawszy metoda prob i bledow jest fajna ;) ale bardzo kosztowna.
V.


_________________
dyzortografia
....................
profil

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 16:32 
Cytuj  
skuteczna taktyka:
MT tankuja bossa zaraz koło miejsca gdzie gdzie boss oryginalnie stoi, hunterzy/warlockowie drain mana. Drugi tank stoi z główną grupą (cała grupa dość blisko siebie) jakieś 15-20 metrów od bossa. W momencie zmiany w pająka zostaje unieruchomiony tylko MT/melee. W tym momencie tank tauntuje bossa i dociąga go go MT/melee grupy. Dla alliance ważne jest blessing of freedom...ale robiliśmy to też bez tego blessa. Najważniejsze w tym wszystkim to chyba zabicie pająków-addsów jak tylko się zrespawnują.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 20:22 
Cytuj  
a czemu nie spowolnic pajaka ew. immobilize? np. hunter zaklada trapa(najlepiej z slowing z entrap. lub impr. WC bo freezing może być przerwany) pomiedzy MT. i casterami

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:28 
Cytuj  
dzieki
cos jeszce???


_________________
dyzortografia
....................
profil


Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 21:11 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Hexxar padl juz dla nas 3 razy :)
Dolle farmuja rogale u nas praktycznie kazdy juz ma dolla tylko matsy zebrac :)


Możesz bliżej powiedzieć jak można farmować dolle? Ja mam pecha i dla mojej klasy żaden nam jeszcze nie wypadł.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 07:22 
Cytuj  
Prosto Rogue invituje mnie do grupy i robi RAID wchodzi w stealthu do ZG i farmuje Voodo Piles jak i co on tam robi w srodku nie pytaj bo nie wiem ale faktem jest ze jest w tym swietny ani razu nie ginie.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.