mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 00:54 
Cytuj  
Imo jeszcze nigdy nie natrafilem na gre, w ktorej gracze odgrywaliby RP, porazka. Chociaz moja slaba pamiec cos mi przypomina o uo, ale to inna bajka :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 07:51 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Na serwerach RP-PvP jest inaczej niz na RP i inaczej niz na PvP. Ja gralem na PvP wiec powiem tyle - bardzo ciezko o outdoor PvP, jesli grasz czesto na BG i ludzie z przeciwnej frakcji Cie kojarza, to mozesz liczyć w 99% na przyjacielskie spotkanie niz walke z Ally. Od tygodnia nie zostalem zaatakowany, a co chwila wylazi ze stealth jakis rogal i mi macha etc.


Sorry na jakim serwerze grasz? Bo na Defias non stop się coś dzieje. Fakt faktem, zwykle to Horda inicjuje większe raidy (Ostatnio udany na SW) Ale i tak na pvp z którego przyszedłem było mniej Outdor PvP niż na defiasie.

MacDwain napisał(a):
Gracze z serwow RP narzekaja na śladowe ilości RP na serwie.


Zdecydowanie nie Defias w takim razie :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 09:30 
Cytuj  
Ostatnio na Defias Bro. trafiłem na zaciekłą kłótnie taurena i trolla. Trol udowadniał, że taureni pochodzą od krów natomiast tauren, że trolle od elfów ale schorowanych.

To owszem wielki event nie jest ale konałem ze śmiechu.
Takie rzeczy tam się dzieją non-stop.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 11:38 
Cytuj  
Widocznie jest tak, że no-life, którzy skaczą AB > WSG > instance nie zauważają tego co się dzieje koło nich. Dziś na moim serwie jest przyjęcie halołinowe ca cmentarzu w Brill - wybieram się :D

No i dogadujemy się co do wspólnych eventów z aliantami, maja być porwania, odbijanie zakładników i takie tam.

Mam nadzieje, że prędziej czy później RPG wybuchnie na Veture na większą skalę, bo mi tęskno do niego...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 09:38 
Cytuj  
Widze jakis topick o pytaniach a więc:

-Co daje max reputacja u Agentów i Hydraxian ?

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 12:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Co jest w tym razacego? to nie zaden rozpierdalator, tylko klimatyczna zbitka z przymiotnika i imienia. Widzialem np. Silentdave, wiec Pieknazocha pasuje ^^


najlepsze co widziałem to tauren w STV o bardzo oryginalnym nicku "Taurendruid" dodam jeszcze, że było to na serwie RP :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:19 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
Widze jakis topick o pytaniach a więc:

-Co daje max reputacja u Agentów i Hydraxian ?


Napewno możliwość kupowania fajnego sprzętu u vendorów. Szczegółów nie znam.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:18 
Cytuj  
Co do RP, jeżeli mam ochotę poodgrywać, to odpalam starego, dobrego NWN, i tam jest klimat, w WoW natomiast, nawet na serwerach RP, niezawsze ludzie mają ochotę odgrywać, ale w GS klimat przeważnie jako-taki panuje. Na serwerach RP-PVP 1/4 rozmów, to bluzgi za nie odgrywanie RP (takie jest moje wrażenie po tygodniu na defias). Za wielu graczy jest nastawionych na grinding, chce rozwinąć postać, odpocząć po męczącym dniu, byy klimat panował 24/7

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:37 
Cytuj  
taa...ostatnio jak gralem na Venture to ludzie sie dzielili na tych co maja ochote na rp i na tych co nie:P i co? bluzgi na generalu :-?

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:39 
Cytuj  
i to na okrągło, jak się wypali choćby nawet "lol" ktoś się czepia, bluzga, wyzywa, a jak się grzecznie zasugeruje, by się delikwent zamknął, to bluzgi zmieniają się w gróźby typu "I'll report GMs"

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 20:46 
Cytuj  
nie mozna napisac LFG, tylko musi byc "rp": dear brothers and sisters, i'm looking forward to help our world and destroy porwefull enemies at...."

n/c :evil:

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:11 
Cytuj  
ale najlepsze są spory czy general ma być ooc, czy nie :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:17 
Cytuj  
Nie rozumiem po co ta gadka...

Nie chcesz erpegowac i przeszkadza Wam takowe szukanie party to darujcie sobie serwer rpg.

Widze, ze tutaj jest mocna nie wiedza na temat znaczenia rpg...

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:19 
Cytuj  
podkreslilem ze na servie RPPvP

co nie oznacza ze trzeba grac rp albo pvp, prawda?
i nei marudze tylko skoro to jest serv RPPvP to chyba mam prawo pisac jak na Pvp?? lubie od czasu do czasu RP ale co za duzo to nie zdrowo;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:28 
Cytuj  
Cytuj:
nei marudze tylko skoro to jest serv RPPvP to chyba mam prawo pisac jak na Pvp??


Nie.


"We would like to quickly remind everyone that on RP PvP realms, both the RP policy and the PvP policy are valid. We encourage you to have a look through both and keep them in mind when playing on an RP PvP realm.

Thank you, and have fun!

RP policy:http://www.wow-europe.com/en/policy/roleplaying.html

PvP policy:http://www.wow-europe.com/en/policy/pvp.html"


***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:38 
Cytuj  
Raczej nie masz racji, to nie jest serwer PvP z RP, tylko serwer RP z PvP, które to jest dodatkiem, na Venture jakos gram i nie ma problemow zeby ktos sie przyczepial za LFG ale miło sie czasami spotyka graczy z hordy, którzy pomagaja ubic moba lub poprostu sie kłaniają :)
Ja ostatnio miałem duzy dylemat bo zatłukłem trzech co mi podkradali iron az do momentu jak milutki Orc Warior zaprowadził mnie w miejsce gdzie było duuuuzo iron i pochodzilismy sobie z pol godzinki razem, wiecie jakie zdziwienie było jak przyleciał taki typowy PvP co nabija lvl i HK itp i zobaczyl nas ? :)
Jesli chcesz grac w PvP to napewno nie na RP-PvP bo ludzie nie maja jakos bardzo checi na to, a robienie 60lvl w 3-4 miesiace raczej standart.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:50 
Cytuj  
Cytuj:
Raczej nie masz racji, to nie jest serwer PvP z RP, tylko serwer RP z PvP, które to jest dodatkiem,


Ja nie mam racji ?? Przecież zacytowałem Blizzarda, nie do mnie pretensje :)

Na Venture częściej widzę "Looking for group" co brzmi ładniej.

Jak gadałem z gmem to mówił że skróty takie jak "u - you, r- are LFG- wiadomo etc. " Nie są zabronione. Ale jak widzę teksty "u freakin dorf" to aż mi się odechciewa grać. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Raczej nie masz racji, to nie jest serwer PvP z RP, tylko serwer RP z PvP, które to jest dodatkiem,


Ja nie mam racji ?? Przecież zacytowałem Blizzarda, nie do mnie pretensje :)

Na Venture częściej widzę "Looking for group" co brzmi ładniej.

Jak gadałem z gmem to mówił że skróty takie jak "u - you, r- are LFG- wiadomo etc. " Nie są zabronione. Ale jak widzę teksty "u freakin dorf" to aż mi się odechciewa grać. :)


Dana... ;-)

Ale te slowa to chyba nie byly kierowane do Ciebie ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:53 
Cytuj  
czytanie ze zrozumieniem...
Cytuj:
RP PvP, co nie oznacza ze trzeba grac rp albo pvp, prawda?

Dana napisał(a):
both the RP policy and the PvP policy are valid.


potwierdziles wlasnie co powiedzialem :wink:

embe napisał(a):
Jesli chcesz grac w PvP to napewno nie na RP-PvP bo ludzie nie maja jakos bardzo checi na to, a robienie 60lvl w 3-4 miesiace raczej standart.


jesli chce pograc PvP na servie RpPvP, to jestem czlowiekiem i mam chec... :-? tak btw:
Cytuj:
skoro to jest serv RPPvP to chyba mam prawo pisac jak na Pvp?? lubie od czasu do czasu RP ale co za duzo to nie zdrowo;p


embe napisał(a):
to nie jest serwer PvP z RP, tylko serwer RP z PvP

aha a jakby bylo PvPRP to bylby serv PvP RP? super.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jesli chcesz grac w PvP to napewno nie na RP-PvP bo ludzie nie maja jakos bardzo checi na to, a robienie 60lvl w 3-4 miesiace raczej standart.


No ja też gram na Venture - wczoraj zleźliźmy z BG o 4 nad ranem - siedzimy non stop na mIRCu z ally i się ugadujemy co i jak, jaki BG i o której. Oprócz tego na każdym lvlu są non stop BG - tylko 60 narazie kuleją - wiadomo - mało graczy.

Ale fakt - co już wcześniej mówiłem - outdoor PvP - wczoraj kopałem na zmiane z elfem D iron. Aż głupio kogos zaatakować, bo wszyscy Ci machają. Jednak bywa, że nerwy puszczają i dochodzi do starć - ale w porównaniu z klasycznym PvP to może 5% sytuacji. Albo ja mam takiego fuksa :P

RP - no samo do Ciebie nie przyjdzie - ugadaliśmy się z gildią Ally Skullbrand Crew na wspólne eventy. Jaki pierwszy wynik?

Cytat z naszego forum:
Hear ye! Hear ye!

W sobotę, 12 listopada, o godzinie 17 rozpoczniemy wielki event ze Skullbrand Crew. Event rozpocznie się w Ratchet, gdzie nasz komitet powitalny przywita naszych oponentów i pomoże im przedostać się do Theramore Keep. Tam obsadzą oni fortecę i dadzą nam znak rozpoczęcia oblężenia. Zatem poinformujcie wasze rodziny, że w sobotę nie ma was dla nikogo i pomóżcie nam stworzyć niezapomniany event!

Naszym zadaniem będzie wyeliminowanie ich przywódcy. Jego tożsamość zdradzę wam z odpowiednim wyprzedzeniem. Jego ludzie będą go chronić i jednocześnie próbować wysłać posłańca by wezwał posiłki. musimy im w tym przeszkodzić.

Wygrana: lider skullbrand zostaje zabity
Przegrana: ich posłaniec opuszcza teren Theramore.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.