mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 01:14 
Cytuj  
Macabritzzo napisał(a):
tyle ze te zludne teorie maja talenty w shadowie czyli nie sa takie zludne na jakie zludne zludnymi mogly by sie wydawac :)

I sa to talenty wyrzucone w bloto :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 01:21 
Cytuj  
to tak samo moglbys powiedziec ze warior arms/fury - tez ma talenty wyrzucone w bloto :evil:


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 01:23 
Cytuj  
Na woju sie nie znam, na kaplanie IMO tak :) Sam mam priesta, gralem z wieloma shadowpriestami i wyrobilem sobie takie a nie inne zdanie oparte na tych doswiadczeniach.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 07:52 
Cytuj  
Ach...Priest PvP istnieje jak najbardziej (niestety) mamy takiego jednego w gildii w instancjach słuzy jako Shadowmage a w MC jako Dispel bot ,
powiem tylko ze pojedynek z nim to pewna smierc.....malo kto moze go pokonac gosc jest poprostu swietny !!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:01 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Na woju sie nie znam, na kaplanie IMO tak :) Sam mam priesta, gralem z wieloma shadowpriestami i wyrobilem sobie takie a nie inne zdanie oparte na tych doswiadczeniach.


Powiedz mi, co daje wrzucenie talentow w disp czy holy ( w liczbie wiekszej niz 10) do pvp? Nic , 10% mana wiecej? I tak zginiesz szybciej, 75% na nie przerwanie flash heala? Sprobuj czy to w ogole dziala jak ciebie na raz rogue z shamanem bija... A shadow talenty daja mi to ( gram 10/10/31) ze jak juz zdarzy mi sie rzucic tego mind blasta czy shpain, to nie bije jak ciota, tylko o 50% mocniej ( z shadow form do 75%). Jako holy nie poradzilbym sobie nawet z alliance rogiem w duelach, a zdarza mi sie zabic ud rogue solo ( zdarza sie, nie mowie ze czesto). Tak wiec nie mow , ze shadow priest to cipka i nie ma miejsca. To ze mam shadow form, nie oznacza ze za czesto z tego korzystam, a leczyc lecze prawie tak samo dobrze jak holy priest ( greater heali nie uzywam , bo na to nie ma czasu)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 11:47 
Cytuj  
leczyc mozna jako szadow bez problemow ale jako dics holy leczysz o wiele latwiej taka jest roznica ;) jak chcesz sie bawic w pvp to sobie zrob alta jak wsyscy normalni ludzie bo priest to gowno w pvp normalnym go nawet poleczyc sowich nie zdazysz jak na plecach ci sie pojawiaja 3 rogale ;) a 1vs 1 to nie pvp ;)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:23 
Cytuj  
prosimy o niezabieranie glosu przez osoby ktore nie graly priestem na 60 lev


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:38 
Cytuj  
OMG, Lutus - ja pisze, ze cala ta klasa sux w PvP - ja tez rozkladam rogow z gorszym sprzetem, ale to zadna zabawa dla mnie. Priest IMO nie jest klasa do PvP i o to mi chodzi. To, ze sobie wpakujesz 30pkt w shadow nie zmieni faktu, ze z zadnym magic dd priest sie nie moze rownac. Chodzi mi poniekad o to co pisal Nikon - chcesz magic pvp rollnij sobie maga/locka. Oczywiscie, ze danie talentow w strone minialnego zwiekszenia dmg priesta zwieksza jego potencjal ofensywny, co nie zmienia faktu, ze IMO jest on zerowy.

Shadowclaw, i na ktorym miejscu jest u Was ten shadowpriest w zestawniu zadanych obrazen ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:53 
Cytuj  
o kurde ale o co wam chodzi? jak ktos chce to przeciez moze walic pvp priestem...i nie mowcie ze on nie jest stworzony do pvp bo po cos mu jednak tego shadowforma dali prawda? :wink: IMO na pewno nie po to zeby lazil przed AH w nim :]

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 15:39 
Cytuj  
to zalezy kto co chce -
DD z shadow priesta to raczej nie jest - (DD to tylko do instance)
do PVP 1vs1 shadow priest jest jednym z ciezszych przeciwnikow dla wiekszosci klas - to ze rogue cie nagle klepnie w plecy z ambusha za 2-3K to nic na to nie poradzisz - ale tak samo mag albo warlock tez sobie nie poradzi - daganie ze shadow priest jest ch... do PVP bez argumentow jakos do mnie nie dociera - jak chlopaki nie macie skilla to kazda inna klasa tez bediecie przegrywac...
ja mam shadow priesta - dobrze sie mi nim gra PVP - na farmowanie tez nie narzekam - do MC i na Onyxie chodzie reguralnie - i jescze jakos nikt sie na mnie nie skarzyl ze mana mi sie konczy albo ze za slabo lecze


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:33 
Cytuj  
odgrzewam stary temat. jestem 57 priestem nastawionym na razie tylko i wylacznie jako healer na instance. zmierzam do nastepujacego builda


Discipline Talents (31 points)


Unbreakable Will - 5/5 points
Increases your chance to resist Stun, Fear, and Silence effects by 15%.


Improved Power Word: Fortitude - 2/2 points
Increases the effect of your Power Word: Fortitude and Prayer of Fortitude spells by 30%.


Improved Power Word: Shield - 3/3 points
Reduces the duration of your Power Word: Shield's Weakened Soul effect by 15 seconds.


Martyrdom - 1/2 point
Gives you a 50% chance to gain the Focused Casting effect that lasts for 6 seconds after being the victim of a critical strike. The Focused Casting effect prevents you from losing casting time when taking damage.


Mental Agility - 5/5 points
Reduces the mana cost of your instant cast spells by 10%.


Improved Inner Fire - 3/3 points
Increases the effects of your Inner Fire spell by 45%.


Mental Strength - 5/5 points
Increases your maximum Mana by 10%.


Meditation - 5/5 points
Allows 15% of your Mana regeneration to continue while casting.


Inner Focus - 1/1 point
When activated, reduces the Mana cost of your next spell by 100% and increases its critical effect chance by 25% if it is capable of a critical effect.


Divine Spirit - 1/1 point
Holy power infuses the target, increasing their Spirit by 23 for 30 minutes.

Level 42: 29 Spirit
Level 54: 35 Spirit



Holy Talents (20 points)


Holy Specialization - 5/5 points
Increases the critical effect chance of your Holy spells by 5%.


Improved Renew - 5/5 points
Increases the amount healed by your Renew spell by 15%.


Spiritual Healing - 5/5 points
Increases the amount healed by your healing spells by 10%.


Subtlety - 5/5 points
Reduces the threat generated by your healing spells by 20%.



Shadow Talents (0 points)


None


Chcialbym zapytac fachowcow czy to najlepszy build na healera i czy sprawdza sie on tez jako healer grupy w PVP?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:48 
Cytuj  
Zamiast subtley wzialbym inspiration, do instancow pre-bwl jest troche bardziej przydatny; poza tym ok.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 22:37 
Cytuj  
brac priesta dorfa? fear ward... czy moze cos innego ?
zalamany brakiem preistow rozpoczne chyba lvlowanie postaci :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 23:21 
Cytuj  
cienki napisał(a):
brac priesta dorfa? fear ward... czy moze cos innego ?
zalamany brakiem preistow rozpoczne chyba lvlowanie postaci :)

ja mam priesta dwarfa i naprawde fear ward jest the best na pvp i niektore instance. w dodatku mam kobiete i jak ludzie widza priesta/dwarfa/kobitke to robia cos takiego:
:O

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 23:25 
Cytuj  
;O


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 23:40 
Cytuj  
hehe dorf warr kobitka tez sie rzadko zdarza :)

so be it dorf babka priest :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 12:56 
Cytuj  
tez mam d0rf babke, 30 lvl priest (bo fearwardow czasem na onyxie/magmadara braknie w gildii) i szczerze mowiac widzialem jedna babke dwarf na 60tce..i tez zrobilem wielkie oczy

a potem odkrylem /dance i pokochałem tą rasę :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 18:41 
Cytuj  
ech dance nie zbyt fajiwe ale za to kawal
"I like my men like beer...
dark and rich..."
po prostu rozwala:)
i /oom roxx :) zwlaszcza jak dorf babka warrior ludzie sikaja ze smiechu :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 03:11 
Cytuj  
caly temat prawie o talentach jak zwykle a ja zachecam do dyskusji na temat: pre MC/BWL sprzet, czyli zbieramy +mana/5sec, +mass spirit czy +mass int czy moze +healing? Ja wychodze z zalozenia ze im wiecej many ->dluzej lecze i staram sie maxowac inta chociaz lacze to rowniez w miare mozliwosci z +healing. Nie jestem zbytnio przekonany do +mana/sec bo ile bysmy w to nie pakowali (nawet w polacznie z +spirit) to jednak mana nigdy nie bedzie sie tak regenerowala zeby w czasie walki zauwazalnie wydluzyc leczenie. A miedzy walka to ja mam wode ;).
Generalnie obecnie oscyluje w granicach 7k many unbuffed (disc/holy) co naprawde starcza spokojnie na jakiekolwiek starcie w 5man runie (czesto na niejedno) i to ze sporym zapasem. W raidach nie mam danych bo wiadomo ze wiele osob leczy. Chetnie natomiast wyslucham zdania innych na ten temat, zapraszam do dyskusji:)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 08:42 
Cytuj  
Chciałem tak zapytać...

Czy shadow priest jest jakiś ciekawy w PvP? I czy jest sens takiego robić? Na razie chyba spotykałem samych healerów którzy leczyli siebie i uciekali dzięki shield.

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.