mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 14:52 
Cytuj  
hahaha identyczny! piekny! Ale widzialem fajny komentarz do tego "to ja bede rzeźbil!" :lol:

ale nijak Nileno masz sie do mnie, spojrz na to, popatrz jak sie rozwijalem:
1. http://artpad.art.com/gallery/?iph4vtekr1s
2. http://artpad.art.com/?iph5gp1b63v8 - meh
3. http://artpad.art.com/?iph6gkri2a8 - paladyn
4. http://artpad.art.com/gallery/?ipi14boyp0c - uber paladin trinket
5. http://artpad.art.com/?ipi61biucr8



:lol:

sorx za OT ;)


_________________
.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
FISHING = hands down! :)

bay of storms z 425 fishing (zeby nie tylko mozna bylo lowic ale zeby nie zrywaly sie ryby z haczyka) konieczne pora nocna.

dobra godzinka lowienia:
20-30 stonescale eel = 15-22g
20 wintersquid (tak znowu mozna je lowic!) =15-18g
10-20 mightfhish = 1-2g
20-30 darkclaw lobster = 1-1,5g
1-2 (10-20) stacki clam meat =75s za stack
0-3 perly z malz wszystkie po 70s-1g
chyba ze trafi sie golden pearl wtedy do tej godzinki mozemy swobodnie doliczyc dodatkowe ....20-30 g :).

lowi sie takze zamkniete skrzynki (rainforced locked chest) na 250+ lockpicka - w srodku zazwyczaj bolt of cloth, mithrill casing,
jakies skory itd - bardzo rzadko green item na 50+ lvl.


_________________
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 15:02 
Cytuj  
AWESOME ! :D

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 15:06 
Cytuj  
Eh chyba po smierci zostane dopiero doceniony :]
highlander klaniam sie nisko :lol:
Co do zarabiania to mozna jeszcze tanczyc nago kolo ah tyle ze u hordy to nie dziala brzydale wstretne :roll:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 15:09 
Cytuj  
/target Nileno
/bow
:D

albo zalozyc alta dobic gdzies do 15 lvl (no dobra 16, 17, zeby realniej wygladalo lvl i zostac beggerem , czyli stoisz przed AH tez moze byc nago i wolasz: "giev me moneh plx", "giev me moneh plx i ned to buy nwe swod"

Nie sprawdzalem ale ponoc skutkuje ;)


_________________
.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:05 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
FISHING = hands down! :)

bay of storms z 425 fishing (zeby nie tylko mozna bylo lowic ale zeby nie zrywaly sie ryby z haczyka) konieczne pora nocna.

dobra godzinka lowienia:
20-30 stonescale eel = 15-22g
20 wintersquid (tak znowu mozna je lowic!) =15-18g
10-20 mightfhish = 1-2g
20-30 darkclaw lobster = 1-1,5g
1-2 (10-20) stacki clam meat =75s za stack
0-3 perly z malz wszystkie po 70s-1g
chyba ze trafi sie golden pearl wtedy do tej godzinki mozemy swobodnie doliczyc dodatkowe ....20-30 g :).

lowi sie takze zamkniete skrzynki (rainforced locked chest) na 250+ lockpicka - w srodku zazwyczaj bolt of cloth, mithrill casing,
jakies skory itd - bardzo rzadko green item na 50+ lvl.

To zależy od serwera. Próbowałem sprzedać po kilka stacków Eelsów za ~5g per stack, mighfisha ~2g, lobstera, ~2g i przez miesiąc udało mi się opchnąć... 0 sztuk. Te pierwsze poszły do znajomych alchemików a reszta leży na mule i czeka na lepsze czasy. Trigg, z tym 20 - 30 eels / h to chyba trochę przesadziłeś. ;) Jak wpadnie mi 10 to się ciesze.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 04:14 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
To zależy od serwera. Próbowałem sprzedać po kilka stacków Eelsów za ~5g per stack, mighfisha ~2g, lobstera, ~2g i przez miesiąc udało mi się opchnąć... 0 sztuk. Te pierwsze poszły do znajomych alchemików a reszta leży na mule i czeka na lepsze czasy. Trigg, z tym 20 - 30 eels / h to chyba trochę przesadziłeś. ;) Jak wpadnie mi 10 to się ciesze.


tak zalezy od serwera
u mnie eele schodza za tyle bez problemu
5g za stack ? az dziwne ze tak tanio, to nowy serwer ?
najczesciej mi schodza od reki w dowolnej ilosci, aczkowiek czasem zdarza sie przez pare dni do tygodnia nie ma wogole zainteresowania po czym znowu schodza jak szalone, niewiem od czego to zalezy :).

20 spokojnie przy odrobinie lucka 30 ale musisz lowic w nocy (na minimapie ksiezyc zamiast sloneczka ^^) i miec 420+ fishing zeby absolutnie zadne ryby sie nie zrywaly, nie wystaczy przynenta +75 (zrywa sie oko 20-25% ryb) potrzeba jest +100 albo graty z fishing eventu- roznica jest kolosalna. Poniewaz gram w usa noc na serwie jest gdzies do naszego poludnia, wiec czasem sobie lowie miedzy 9 rano a 12 - bardzo wygodne.


_________________
Obrazek

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:21 
Cytuj  
Serwer działa od marca, więc nie powiedziałbym, że jest nowy. Anyway, teraz mamy dużo więcej gildii biegających po MC i BWL, więc może będzie większe zainteresowanie (bo ostatnio próbowałem w lipcu).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:31 
Cytuj  
Triggzor wychaczyles Crown of Destruction , hunterzy nie chcieli cie WTFPWN za to? :]

w nocy lepiej biora? , ciekawe ... a jak Ci idzie lowienie Zulian Mudskun z ZG? (chyba najciezsza do zlowienia ryba w grze) , wygrales cos fajnego z fishing event? czy zawsze jakis hamburger z ping < 10 dolecial z rybami pierwszy?

ja sie utrzymuje z tego co wyleci z raid bossow , jakos na naprawy starcza ...ledwo bo ledwo , nie mam glowy do interesow :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:55 
Cytuj  
Wow, koles jest po prostu zajebisty w tym rysowaniu, nawet znalazlem slawnego wowowego rogue filmowca
Kod:
23 - Meandro


;]

Na tych obrazkach koles moglby trzepac real cash, i to calkiem powazny real cash.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:59 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Jak wy zarabiacie ? czekacie na item ? po prostu powoli płynie ? czy jak to jest ~~


Na obu serverach na ah "promocje" i sprzedaje w normalnej cenie a oprocz tego:

Silvermoon
Druidem (Skinning/Dragonscale LW): Jakisz czas temu kupilem 2 rare recepty: Blackdragonscale Leggings i Chromatic Cloak. Kupuje skladniki na ah lub jak mi sie chce to farmuje z kumplem i wystawiam na ah crafty, Gaci nie kraftuje na zamowienie bo to nie oplacalne ludzie nie chca placic 50g za kraftniecie a tnaiej nie oplaca sie kraftowac, za to kraftuje chromatic cloak wczesniej po 100g kiedy byly 2 patterny na serwerze (w tym 1 moj) teraz kiedy sa 4-5 po 50g.

Oprocz tego farmujac reputacje z cenarion hold z dukeow fajne gacie czasem dropuja po 50-400g na ah w zaleznosci od typu materialu i surfixu najdrozsze sa plate'y of striking.

Po za tym posiadam Fishing na 422 (wedka + enchant na rekawice + przyneta na wedce) wiec ja kfarmuje rybki na bwl to przy okazji wpada troche stonescale eal ktore sie dosc ladnie sprzedaja na ah. Lowienie rybek samo w sobie jest dosc nurzace wiec jesli nie potrzebujesz rybek na instancje a nie jestes wytrwaly to szybko ci sie znudzi.

Mage (dopiero lv40 Tailor 300/Enchanting 285): Tailor kraftowanie itemow z recept na silithius oraz mooncloth robe, no i mooncloth ale aqrat mooncloth zbieram dla siebie bo kazdy z kraftow ktore chce zrobic sobie potrzebuje 10+ wiec zachowuje poki co. Enchanting dopiero zaczynam na nim zarabic brakuje mi jeszcze kilka rare recept ale czekam az dobije do 60tki co by na rajdach needowac na nie.

Burning Legion
Rogue (Herb/Alchemy): po 1st. raz na 24h mam transmutacje essence of ud -> essence of water lub essence of water -> essence of air transmutuje w zaleznosci od cen esensji na ah. A po za tym kupuje ziola na ah i robie potiony zarobek to w zaleznosci od potionu 30s-1g na potionie.

Odnosnie comba trade skilli mining/skinning "okrzyknietego" combem do farmowania kasy to tak naprawde imho nadaje sie to na czas levelowania a na lv60 tylko dla chinczykow dlatego ze trzeba sie nalazic za arcane crystalami. Owszem kasa z tego nie jest zla, ale problemem jest to ze trzeba sie na jezdzic dzieki czemu marnujemy sporo czasu ktory mozna przeznaczyc w duzo efektywniejszy sposob. A w przypadku reso druidow/ holy priestow solowanie mobow ktore sie bedzie skinowalo zakrawa juz o masochizm ;-).


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 12:03 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:59 
Cytuj  
na miejscu blizzarda czy kogo tam bym go zatrudnil ;)


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:07 
Cytuj  
Dokladnie ;]

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:08 
Cytuj  
na BL mining to juz przszlosc....

arcane crystals po 13 g wczoraj widzialem - za 15 sprzedac nie moge. mam eng/mining i ostatnio zarabiam tylko na robieniu thorium shells. bedzie respec - eng sobie zostawie bo szkoda mi itemow ale teraz chyba bardziej sie oplaca disenchant shardow, droodem z dobrym equip da sie zsolowac princess w maraudon, wiec mozna pozarabiac od kiedy shardy do silithius sa potrzebne.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:19 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
najczesciej mi schodza od reki w dowolnej ilosci, aczkowiek czasem zdarza sie przez pare dni do tygodnia nie ma wogole zainteresowania po czym znowu schodza jak szalone, niewiem od czego to zalezy :).


zapewne od tego czy jakas gildia idzie uczyc sie nowego bossa :) na silvermoonie qmplowi stacki gr8er fire prot zszedl zeszly po 25g bo jedna z gildii szla sie uczyc ragnara :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 14
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 19:20 
Cytuj  
Hmm ja nazbieralem 800g w 3 dni. Sposób? Ide do Heartcośtam w Western Plugeland- takie miasteczko scarletow, z elitki wypada po 20s, dla 60 rozłożyć takiego to pryszcz, dodatkowo to kopalnia epików i niebieskich przedmiotów, pierwszego dnia wypadly mi Stockadle Plaudmors za 300g ze zwykłego workera i needler za 30g, drugiego niestety nic za to trzeciego Dwarwen Hand cannon również z Workera i jakis niebieski pas. Tak wiec w 3 dni zarobilem na epic mouta. Serwer Balnazzar jak kogos interesuje

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 20:03 
Cytuj  
Mnie interesuje :) jakiego masz chara i po ktorej stronie?


Posty: 14
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 21:17 
Cytuj  
Warrior z hordy Xyllo mam bo przez jedno l zajał jakis aliant na BLu jeszcze

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:05 
Cytuj  
ludzie co wy gadacie ciągle o tym rl cash ... przecież koles nie jest idiotą zapewne i zdaje sobie sprawe z tego jak rysuje , i pewnie tak tez zarabia na zycie ... omg a wy tu gadacie o zatrudnianiu go ... tylko ze nie koniecznie musi rysowac arty równie dobrze moze być projektantem samochodów dla alfa romeo, zajmowac sie szeroko rozumianym designem , na tym mozna naprawde dobrze zarabiac , albo coś podobnego


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 23:06 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Triggzor wychaczyles Crown of Destruction , hunterzy nie chcieli cie WTFPWN za to? :]

w nocy lepiej biora? , ciekawe ... a jak Ci idzie lowienie Zulian Mudskun z ZG? (chyba najciezsza do zlowienia ryba w grze) , wygrales cos fajnego z fishing event? czy zawsze jakis hamburger z ping < 10 dolecial z rybami pierwszy?

ja sie utrzymuje z tego co wyleci z raid bossow , jakos na naprawy starcza ...ledwo bo ledwo , nie mam glowy do interesow :]


warriorzy!!1 i hunterzy rollowali przeciw mnie na crown
podnieslismy (tzw double default) cene w dkp i walczylem tylko przeciw ..warriowi (co za loot whores ci warkowie gorsi niz hunterzy czasem omg )
na db rollowalem vs 1 shaman i chyba 5 warkow.


Jesli chodzi o fishing event to w sumie nie bardzo mam kiedy wziac udzial bo w niedziele o 2 mamy mc albo bwl. W ta niedziele sprobowalem poraz pierwszy (moi przebijali sie przez mc a ja ...latalem po STV z wedka bedac w mc raidzie ^^ dobrze ze mnie nie bootowali hehe) mialem 32 rybki kiedy ktos wygral eventa w 33-ej minucie :|


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.