mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 15:27 
 
Nie znalazłem tego tu, słyszałem ze jak nie place za konto to za 3 miesiace nieuzywania kasuja mi sie postacie, prawda to czy nie? Czy moge np. zrobic sobie pol roku przerwy, wrocic i grac moimi 60tkami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 16:15 
 
Adi_nrXX napisał(a):
Nie znalazłem tego tu, słyszałem ze jak nie place za konto to za 3 miesiace nieuzywania kasuja mi sie postacie, prawda to czy nie? Czy moge np. zrobic sobie pol roku przerwy, wrocic i grac moimi 60tkami?

Nieprawda. Postaci nigdy się nie traci. Choćbyś miał teraz konto z paroma 60tkami to jak za rok zachce ci się wrócić to nadal będziesz je miał.

Temat poruszany bardzo duuuużo razy.


Ostatnio edytowano 15 lis 2005, 16:42 przez Katoneo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 16:34 
 
Zwyczjanie przeniose. Nie mam pewności czy Adi przeczytał a nie chce zostawiac tego w FAQ.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 16:59 
 
Katoneo napisał(a):
Nieprawda. Postaci nigdy się nie traci. Choćbyś miał teraz konto z paroma 60tkami to jak za rok zachce ci się wrócić to nadal będziesz je miał.
Temat poruszany bardzo duuuużo razy.


Nie bylbym taki pewny tego.
Cytat z maila od Blizza (oczywiscie odpowiedz calkowicie nie na poruszony przeze mnie temat, ale ten fragment jest interesujacy).
Cytuj:
Frozen accounts will remain in our system, ready to be reactivated at any time. If we have to remove characters or accounts that have been inactive for a while, we will warn our customers that we intend to do so, in order that they can re-activate the account if they wish to



pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 17:07 
 
Logain Darkthorn napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Nieprawda. Postaci nigdy się nie traci. Choćbyś miał teraz konto z paroma 60tkami to jak za rok zachce ci się wrócić to nadal będziesz je miał.
Temat poruszany bardzo duuuużo razy.


Nie bylbym taki pewny tego.
Cytat z maila od Blizza (oczywiscie odpowiedz calkowicie nie na poruszony przeze mnie temat, ale ten fragment jest interesujacy).
Cytuj:
Frozen accounts will remain in our system, ready to be reactivated at any time. If we have to remove characters or accounts that have been inactive for a while, we will warn our customers that we intend to do so, in order that they can re-activate the account if they wish to



pozdrawiam




Co oznacza, ze na dzien dzisiejszy status frozen acc jest niezagrozony, a jezeli by mieli zmienic zdanie, to poinformuja swoich customerow. Mysle, ze taka odpowiedz bedzie w 100% wyczerpujaca


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 17:19 
 
Tak, to wiem, ale chodzilo mi o to ze wcale nie jest pewne czy postacie kiedys nie beda kasowane. A co do wyczerpujacej wypowiedzi, to moze i byla wyczerpujaca ale nie na zadane przeze mnie pytanie, bo dostalem kupe informacji ale zadna nie miala nic wspolnego z tym co chcialem sie dowiedziec :D



pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 10:02 
 
nie widze twojego pytania, wiec nie wiem co chciales sie dowiedziec :o


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.