mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 20:52 
Cytuj  
zaczynamy w alliance: priest,mage,warlock,warrior,pally i rogue. widze , ze wybor wielki. w takim razie sprawdze serwerki wczesniej i wybiore ten z najmniejszym pingiem. dzieki za odpowiedz:)

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 20:54 
Cytuj  
graj palim, możesz zrobić shield+hs :P nikt cię nie zabije xD no chyba że komuś siądzie taki crit że cię z zaskoczenia jednym ciosem zabije


Posty: 15
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 09:04 
Cytuj  
czy na serwerze BL jest jakas polska guilda w alliance ktora jes aktywna do tej chwili ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 09:08 
Cytuj  
viewtopic.php?t=15014
Jest duzo aktywnych gildii, ktore ciagle farmuje MC, BWL itd. itp.


Posty: 8
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 09:12 
Cytuj  
jesli zamierzasz zaczac od 0 to odradzam "stare" servery ciezko znalesc party do low level instans, no i nie wiem czy ci sie nie odechce jak 80% ludkow biega w/na epixach , na ventrue jest bardzo mila admosfera i niewiele 60-tek, ( ok 100 polakow w gildi po stronie hordy )


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 10:06 
Cytuj  
Kupe ludzi Cie ciągnie do Venture Co widze... widocznie maja spore braki w kadrach ;)
Może olej reklamę i dołacz zwyczajnie do Defias Brotherhood, oczywiście o ile wiesz co to znaczy RP PvP. W inny przypadku mozesz smialo się wbijac na Venture Co, bo jak widzę aspekt RP nie specjalnie jest poruszany w 'reklamach' :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:31 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Kupe ludzi Cie ciągnie do Venture Co widze... widocznie maja spore braki w kadrach ;)
Może olej reklamę i dołacz zwyczajnie do Defias Brotherhood, oczywiście o ile wiesz co to znaczy RP PvP. W inny przypadku mozesz smialo się wbijac na Venture Co, bo jak widzę aspekt RP nie specjalnie jest poruszany w 'reklamach' :]

RP nie jest poruszany bo to oczywiste ;). Zreszta i tak nie kazdy na serwerach rp sie w to bawi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
Bez sensu. Po co grać na serwerze RP i nie "bawić się" w RP. Przecież cała zabawa własnie na tym polega.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:21 
Cytuj  
noe napisał(a):
jesli zamierzasz zaczac od 0 to odradzam "stare" servery ciezko znalesc party do low level instans, no i nie wiem czy ci sie nie odechce jak 80% ludkow biega w/na epixach , na ventrue jest bardzo mila admosfera i niewiele 60-tek, ( ok 100 polakow w gildi po stronie hordy )


gram od zera po raz trzeci. gram z chlopakami z osiedla z ktorymi wczesniej pogrywalem na us wiec na party narzekal nie bede. problem pojawi sie z raidami na mc, brightcaller, onyxia , ZG itp dlatego szukam ciekawego serwera.

nie obchodzi mnie ze polowa lata w epixach, gram dla siebie nie dla innych (choc to nie do konca prawda bo bede disc31/holy20 priestem). sprawdze pingi i podejme decyzje.

@do osob ktore polecaja palla:
nigdy w zyciu. pall smierdzi i to bardzo. gralem pallem kilka miesiecy i zalowalem bardzo. dzis uwazam ze pall w party jest tylko dla blessa i aury.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 15:12 
Cytuj  
Miałes kiepskie party :)
Na serwerze RP jest inne podejscie do palladyna, tam sie szanuje takich ludzi :)
Na Venture RP czesto i nawet przypadkowo jest obecne na kazdym kroku, ludzie w małych grupach organizuja barzo ciekawe wyprawy, ostatnio poszła informacja że horda atakuje AH w IF :) wszyscy sie smiali, a tu nagle 6 rogali zaczyna siekac, a przy wejsciu do IF ze 30 krów i innych barbarzyncow cwiczylo sobie na alliance, potem wszystko szybko sie przeniosło do Southshore i była masakra do switu.
Kiedys znowu horda zablokowała wejscie do SM, nie zabijali jak leci, poprostu nie wpuszczali nikogo do srodka :)
Nie wspomne o tym jak kiedys w Desolace odbijalismy z rąk hordy Thunder Axe Fortres.
Jak ktos chce zabawy to ja znajdzie i nie musi sie martwi ze nie ma epikow i dopiero 40lvl :)

*

Posty: 52
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:32 
Cytuj  
Mam zapytanie :wink: . Czy na serverach RP i PvPRP//RPPvP :] za zabijanie cywilów są Dishonorable kills?? I to samo pytanie odnośnie serverów typu PvE.


_________________
Say no more, what the fuck You waiting for?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:09 
Cytuj  
Honor jest wprowadzony wszędzie na takich samych zasadach, więc dostajesz DK za zabicie cywila.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:28 
Cytuj  
burnning legion odpada. jak mam czekac godzine zeby wejsc to wole nie grac w ogole. w takim razie jeszcze raz. serwer z duza iloscia polakow po stronie allance ktory jest low lub medium pls.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:38 
Cytuj  
Z nowych znam tylko Venture ale po stronie hordy jest duzo polakow zorganizowanych, alliance jakos nie idzie zrobienie dobrej gildii i malo zorganizowani sa polacy :(

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:43 
Cytuj  
Jesli na Venture Co. to tylko horda.Ally jak zwykle zreszta to banda przyglupow z kompleksem mniejszego toporu.Przegrywaja kazde BG jak leci, a jesli wygrywaja to znaczy ze hordy bylo 1/2 mniej.Niestety w hordzie tez jest pare niezadowolonych z zycia alliantow ktory rerollneli sie na ten server majac nadzieje ze grajac UD rogue beda lepsi


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:09 
Cytuj  
hehe... nie no bez przesady, nie kazdy lubi wygladac jak krowa lub inaczej paskudnie lub odrazajaco, kazdy hordziak mysli własnie ze jest lepszy, smierdząca horda zaczyna przegrywac ostatnio na BG ale przyznam ze jednak częściej wygrywa :)

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:49 
Cytuj  
bo to wygląda tak, że często nooby biorą ally (nie zawsze!), bo chcą mieć bohatera jak z bajki a nie śmierdzącego stfora (krasnale powinny być w horde IMO :/) i na BG każdy gra sam i olewa innych, 0 współpracy

często było tak, że ja prawie umieram a tu nagle wyskakuje priest z teamu i co robi? klepie prawie martwego taurena a ja w tym czasie ginę a on jest happy bo ma killing blow

jest to niestety częstym zjawiskiem

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 22:40 
Cytuj  
bl kolejki .. ? dawne czasy od migracji nie ma lagow ani kolejek..
polskich gildie:
LK FoD LA... ale z teog co sie orientuje to farmujace MC/BWL raczej nie przyjmuja nowych ludzikow
gildie przyjmujace priestow^^
Equlibrity MC
obecnie jestem w MC srednia wieku 25lat + i bardzo klimatycznie jest, troszke ludzi jeszcze brakuje, ale nie przeszkadza to w farmieniu ZG i zabijaniu lucka we 20-30 ludzi ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 22:51 
Cytuj  
btw moja exgildia GoH też robi MC i wiem, że jak kończyłem z wowem to dochodzili do Majordoma. Alliance/BL/Polska

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 23:04 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Jesli na Venture Co. to tylko horda.Ally jak zwykle zreszta to banda przyglupow z kompleksem mniejszego toporu.Przegrywaja kazde BG jak leci, a jesli wygrywaja to znaczy ze hordy bylo 1/2 mniej.Niestety w hordzie tez jest pare niezadowolonych z zycia alliantow ktory rerollneli sie na ten server majac nadzieje ze grajac UD rogue beda lepsi

Nie rozumiem zatem, z twojego postu wynika iz sam jestes przyglupem i masz jakies kompleksy wiec jak to sie stalo ze nie grasz w alliance:|?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.