mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:36 
Cytuj  
Tak gwoli przypomnienia: na 225 fishing masz quest na artystę wędkarza, początek u wędkarza w stolicy a potem u Nata Pagle w Dustswallow Marsh. Czasochłonny, ale mi się podobał. No i wędeczkę Nata Pagla dostaniesz z questa w The Hinterlands (dla Hordy, nie wiem jak dla aliesów).


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Tak gwoli przypomnienia: na 225 fishing masz quest na artystę wędkarza, początek u wędkarza w stolicy a potem u Nata Pagle w Dustswallow Marsh. Czasochłonny, ale mi się podobał. No i wędeczkę Nata Pagla dostaniesz z questa w The Hinterlands (dla Hordy, nie wiem jak dla aliesów).
wiesz co, ale napisałem że fishing mam na 300 8)

dzięki poradze sobie chodziło mi raczej o tipy: "Jest takie miejsce że jak wszystko tam zabijesz to bedziesz miał składników do skilla 300" :wink:

wszystkie informacje na temat trenerów i recept mam w internecie 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 15 lis 2005, 11:40 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
Ally nie ma questa na tą wędke :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:40 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
Ally nie ma questa na tą wędke :cry:
dlatego jak nam dropuja to frajerom opychamy w Tanaris na AH :lol:
a źli ally kupują i wystawiają wam na waszym AH drożej


_________________
psn

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:49 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=19022
Chętnie kupie 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:55 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=19022
Chętnie kupie 8)
nie zrozumiałeś mnie. takiej fajnej nigdy nie bedziesz miał bo to dla Hordy. ale takie
http://www.thottbot.com/?i=2950

się u nas nie sprzedaja bo każdy może mieć +25 w 10 min więc sprzedajemy je wam :lol:


_________________
psn

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 11:57 
Cytuj  
+20 sam sobie wyłowiłem :]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 14:46 
Cytuj  
Racja, nie doczytałem :P - artysta wędkarz.

Żeby dobić cooking: w Felwood można dużo mięsa znaleźć: możesz sobie robić quest Salve via hunting (albo jakoś tak), jednocześnie zbierać te marchewki czy tam inne jagodki do MC, a z wilków leci Red wolf meat i Tender wolf meat w dużych ilościach, dzięki czemu można ładnie dobić cooking. Wilków i niedźwiedzi jest tam od groma, co nie machniesz toporkiem to jeden ubity.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 15:06 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Racja, nie doczytałem :P - artysta wędkarz.

Żeby dobić cooking: w Felwood można dużo mięsa znaleźć: możesz sobie robić quest Salve via hunting (albo jakoś tak), jednocześnie zbierać te marchewki czy tam inne jagodki do MC, a z wilków leci Red wolf meat i Tender wolf meat w dużych ilościach, dzięki czemu można ładnie dobić cooking. Wilków i niedźwiedzi jest tam od groma, co nie machniesz toporkiem to jeden ubity.
o, podoba mi sie. dzieki :wink:


_________________
psn

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 01:16 
Cytuj  
No dotarlem enginerem do momentu gdzie mam wybrac szkole gnomishowa albo gnomia co byscie poradzili ? i gdzie znajde cala rozpiske ladnie poukladana jaka szkola co ma bo na thottbot i allkazh to wszystkow w kupie :(

dzieki


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 07:13 
Cytuj  
Remx napisał(a):
No dotarlem enginerem do momentu gdzie mam wybrac szkole gnomishowa albo gnomia co byscie poradzili ? i gdzie znajde cala rozpiske ladnie poukladana jaka szkola co ma bo na thottbot i allkazh to wszystkow w kupie :(

dzieki


Ja wzialem szkole goblinowska, myslalem ze bede korzystal z lepszych materialow wybuchowych, ale w praktyce wyszlo ze prawie w ogule tych lepszych nie robie. Teraz na pewno wzialbym gnomish eng, glownie ze wzgledu na http://www.thottbot.com/?i=12822 . W sumie to ta inzynieria jest biedna, blizz moglby dodac wiecej nowych recept.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 08:53 
Cytuj  
No ja nie polecam engineering, bo tylko nerwy na tym straciłem - za każdym razem kiedy wychodził nowy patch łudziłem się, że dodadzą jakieś nowe unikalne recepty na przydatne blue/epic item, do założenia ktorych nie trzeba będzie mieć 300eng... Keep dreamin'!


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 10:38 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
No ja nie polecam engineering, bo tylko nerwy na tym straciłem - za każdym razem kiedy wychodził nowy patch łudziłem się, że dodadzą jakieś nowe unikalne recepty na przydatne blue/epic item, do założenia ktorych nie trzeba będzie mieć 300eng... Keep dreamin'!
chyba wystarczyło się nie łudzić :lol: to byś się nie denerwował.
generalnie uważam że poza enchantingiem nie ma dobrych profesji 8)
a FR trinket inżyniera jest warty całej inzynierii


_________________
psn

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:04 
Cytuj  
chcialem dodatkowo w zamian skinningu wziasc enchanting ale jednak chyba przejde na mining z powodu braku rudy niby jest ona na AH ale za 20 mitrhrilu trzeba zaplacic o 2-5g :( to ja wymiekkammoze po 50lvl bylo by lepiej z kasa ale po 30 to juz gozej

co do enginera to jednak wezme gnomisza :D moj dragonit bedzie mnial kolege do zabawy :P kurczaka hehe :>

a co do zwiezakow czy jako Ork moge dosiasc tygrysa elfow lub czrnego konia nieumarlych ?? oraz czy da sie w jakis sposob nauczyc czesc jezyka obcej frakcji ?


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:19 
Cytuj  
Remx napisał(a):
a co do zwiezakow czy jako Ork moge dosiasc tygrysa elfow


tygrysa tak, elfow nie ;-)
tygrys dropuje w ZG :)
a do NE mounta horda nie ma dostepu

Remx napisał(a):
lub czrnego konia nieumarlych ??

tak sa na to 2 sposoby:
- drop z barona w strat
- exalted w WC znaczy UC ;-)

Remx napisał(a):
oraz czy da sie w jakis sposob nauczyc czesc jezyka obcej frakcji ?


nie

PS Jesli liczysz na dropa mounta to sie przeliczysz to ma taki droprate ze zdobycie go to calkowity przypadek.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 17:49 
Cytuj  
zawsze zostaje podmiana texturek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 19:36 
Cytuj  
ale to juz nie ten prestiz ; ]

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:00 
Cytuj  
U nas ally jakos to opanowali i nie wiem co pisza tam po swojemu ale to przeklada sie na " I LO VE U"
Naprawde nie wiem jak to robia ale robia :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:37 
Cytuj  
U nas także allies takie rozmowy prowadzą. Widziałem raz w Orgrimarze kilku było aliesów w środku i w ten sposób gadali i emotki sypali do towarzyszących im hordziaków. Oczywiście, co chwilę ktoś przylatywał i lał tych aliesów, na co hordziaki darli się że to misja pokojowa etc. Osobiście chciałem im zrobić emotkę /kickbutt, ale niestety nie działa.

Wybrałem inżynierię gnomiczną, zrobiłem 300 co w sumie nie jest takie trudne jak by się mogło wydawać i powiem że użytku na razie z tej profesji to nie mam za bardzo. Szczególnie że naboje to mogę sobie kupić dobre od Frostwolf i nie muszę chodzić za thorium. Tych różnych gadgetów to rzadko używam, bo zawsze zapomnę zmienić trinket. Niemniej shrinking ray przydaje się na średnio mocne potwory - Ghazrilla, Templary w Silithius. Jestem ciekaw czy ktoś z Was używał w AV lub AB Alarm-o-bota?
Miałem też czasem problemy z dostaniem składników w AH, np. nie było Fused Wiring, czyli loota z Target Dummy, musiałem zrobić sobie sam, nie było Rocket fuel ani Inlaid mithril cylinder, czyli musiałem prosić gildiowy bank o to, często nie ma kamieni szlachetnych takich jak potrzeba. Topowe recepty są drogie, trzeba dobrze nafarmić kasy żeby kupić na AH, a o Core Marksman Rifle to można pomarzyć (tzn. trzeba wyfarmić własnoręcznie chyba)

Czyli podsumowując: jeśli ktoś chce zmienić tradeskill na inżynierię, niech sobie zapewni dostęp do bogatego źródła składników i receptur, np. bogatego banku gildiowego


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:42 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Miałem też czasem problemy z dostaniem składników w AH, np. nie było Fused Wiring, czyli loota z Target Dummy, musiałem zrobić sobie sam, nie było Rocket fuel ani Inlaid mithril cylinder, czyli musiałem prosić gildiowy bank o to, często nie ma kamieni szlachetnych takich jak potrzeba. Topowe recepty są drogie, trzeba dobrze nafarmić kasy żeby kupić na AH, a o Core Marksman Rifle to można pomarzyć (tzn. trzeba wyfarmić własnoręcznie chyba)

Czyli podsumowując: jeśli ktoś chce zmienić tradeskill na inżynierię, niech sobie zapewni dostęp do bogatego źródła składników i receptur, np. bogatego banku gildiowego
przecież taki tekst można napisać do każdej profesji :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.