mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:04 
Cytuj  
Witka.Mam kilka pytań.

1.Czy ktoś z was płaci kartą lukasa ?
2.Czy po wpisaniu numeru karty i numeru CVV klikając na finish powinna sie pojawic jakaś nowa strona która informuje o tym że trwa sprawdzanie konta itd ?.Bo ja wpisałem numer karty,numer CVV,dałem finish i nic mi sie nie pojawiło tylko wszystkie pola sie wyczyściły.

tzn..Imie,e-mail,numer konta itd.

Plizz pomóżcie.Nigdy nie płaciłem za WoW'a kartą i nie wiem co powinno sie stać po wcisnieciu "Finish".

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:09 
Cytuj  
pojawi sie stronka CONGRATULACION czy jakos tak :P


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:10 
Cytuj  
A nie wiesz może czy kartą lukasa można płacic ?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:14 
Cytuj  
1. Jaka karta?? Karta kredytowa Visa, czy karta Visa Elektron? Czy jeszcze jakas inna?
2. Jesli po podaniu wszystkich danych czyszcza sie wszystkie wypelnione pola, to na bank cos zle wklepales i powino to byc wyroznione czerwonym tekstem. Czasem jest tak, ze nawet jak wszystko dobrze wypelnisz to wywala ci jakis blad, wtedy trzeba jeszcze raz wypelnic...do skutku.
3. Moze tak najpierw spojzal bys, czy nie istnieje dzial w ktorym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Podpowiem Ci, ze istnieje taki dzial na tym forum i to chyba nie jeden.


Ostatnio edytowano 17 lis 2005, 14:14 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:22 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
1. Jaka karta?? Karta kredytowa Visa, czy karta Visa Elektron? Czy jeszcze jakas inna?
2. Jesli po podaniu wszystkich danych czyszcza sie wszystkie wypelnione pola, to na bank cos zle wklepales i powino to byc wyroznione czerwonym tekstem. Czasem jest tak, ze nawet jak wszystko dobrze wypelnisz to wywala ci jakis blad, wtedy trzeba jeszcze raz wypelnic...do skutku.
3. Moze tak najpierw spojzal bys, czy nie istnieje dzial w ktorym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Podpowiem Ci, ze istnieje taki na dzial na tym forum i to chyba nie jeden.


1.Karta Lukasa.Wybrałem forme Visa.
2.Nie było żadnych czerwonych pól,być może dlatego że strona teraz chałowo chodzi.
3.Sorka,nie wiedziałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:41 
Cytuj  
Septi napisał(a):
1.Karta Lukasa.

Jaka karta Lukasa? Visa Classic czy Visa Electron?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Septi napisał(a):
1.Karta Lukasa.

Jaka karta Lukasa? Visa Classic czy Visa Electron?


lub łopatologicznie czy twoja karta ma wygrawerowany numer czy jest plaska?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:59 
Cytuj  
ta Łopatalogia stosowana Owns!

masz napisane na karcie "Visa" w bialej czy niebieskiej ramce z podpisem electron?


Posty: 7
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 15:02 
Cytuj  
A co z kartą mBanku, na której są dwa loga Visa i Visa Elektron. Posiada ona 16 cyfrowy kod oraz 3 cyfrowy CVV (na odrwocie karty z CVV). Probowałem nią nabić subskrybcje.. i nie dało rady. To te nowe zabezpieczenie Blizza czy moze karta ta ma zablokowaną funkcje placenia przez net ??? I tak w ogóle to przy podawaniu danych do zapłaty to powininem wybrać opcje Visa .. czy Visa Elektron?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
Pafkow napisał(a):
tak w ogóle to przy podawaniu danych do zapłaty to powininem wybrać opcje Visa .. czy Visa Elektron?

Powinienes wybrac e-karte z oferty mBanku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:25 
Cytuj  
Visa Electron z Lukasa.Problem w tym że niema na niej kodu CVV,wiec chyba lipa.Karta jest płaska.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:36 
Cytuj  
Septi napisał(a):
Visa Electron z Lukasa.Problem w tym że niema na niej kodu CVV,wiec chyba lipa.Karta jest płaska.


no to raczej nie ma opcji po 1st ze to elctron po 2nd brak CVV


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 11:12 
Cytuj  
To istotna informacja: karta z Inteligo z nadrukiem Visa Electron i kodem CVV do płatności w internecie w większości procedur autoryzacji rozpoznawana jest jako Visa a nie Visa Electron. Przypuszczam że z e-kartą jest podobnie. Jeśli dobrze pamiętam to jak podawałem swoją z Inteligo to zaznaczałem Visa bo nie przyjmowało Visa Electron. Także przy płaceniu za Skype zaznaczam Visa.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 12:16 
Cytuj  
Mam pytanie, chce komus zrobic prezent i oplacic po free 30 dniach kolejne 30 dni, wiec mam karte, wpisalem dane i pisze ze danego dnia zostanie sciagnieta odpowiednia kwota, no ale ja chce teraz zlikwidowac dane karty i zeby juz odrazu sciagneli kase, czy tak sie da czy ja cos nie kumam ?

EDIT >> Juz ok, odkryłem ze daje sie cancel... i sciagnie kase ale nie bedzie kontynuowac, super.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.