mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 21:04 
Cytuj  
mam pytanko...czy wie ktoś jak się usuwa ten główny action bar na dole ?? to dłuuuugie ze skilami, ikonkami do poszczególnych okienek, latency, bagami itp ?? ( podpowiadam ) :lol:


_________________
Pociupany - Orc Warrior - 60 lvl - The Maelstrom
Viper - Night Elf Druid - 60 lvl - Boulderfist

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:10 
Cytuj  
bartek_viper napisał(a):
mam pytanko...czy wie ktoś jak się usuwa ten główny action bar na dole ?? to dłuuuugie ze skilami, ikonkami do poszczególnych okienek, latency, bagami itp ?? ( podpowiadam ) :lol:

Add-on MoveAnything.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:40 
Cytuj  
W paczce CT jest mod Breakable Bottom Bar (odpalasz przez menu albo /bb). Mozesz tam wylaczyc dowolne elementy interface z podstawowego zestawu, glowny pasek tez.


Posty: 41
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:43 
Cytuj  
a ja polecam czesc CT_Moda: CT_BottomBar, mozna przesunac KAZDY kawalek interfejsu :)

EDIT: bah! byles szybszy

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 00:17 
Cytuj  
Wlaśnie dzisiaj porzucilem ten fragment CT-mod, ale to fakt, jest super.
A porzuciłem na rzecz discorda. Discord jest fajniejszy chociaż wymaga długiej konfiguracji.
Action Bary ustawiałem 2 godziny, a Unity kolejne 2 :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Nurfed UI Unit Frames neich wszyscy zainstaluja to beda widzieli Target Targetu Targetu (wyszlo maslo maslane ale taka prawda)..
przeciez ctraid ma target targetu (chyba nie ma osoby w mc która nie widzi target's target). nigdy nie zainstaluje zestawu addonów nie zrobionego własnoręcznie.
poza rajdem np titan aggroalert

1. HItsMOde jest ciekawy ale nie wyświetla info o tauncie wcale

2. mam prośbe. jest taki mod ct buff coś tam który wyświetla z boku wszystkie bufy z nazwami w pionie. szukam czegoś podobnego ale nie takiego dużego i do samych debuffów.
poprostu jak dostaje nowego debuffa to nie wiem co to robi i nie bardzo mam jak przeczytać. macie pomyśł ?


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:53 
Cytuj  
W Discord Action Bars możesz sobie skonfigurować okno debufów, w dowolnym miejscu i o dowolnym rozmiarze.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Nurfed UI Unit Frames neich wszyscy zainstaluja to beda widzieli Target Targetu Targetu (wyszlo maslo maslane ale taka prawda)..
przeciez ctraid ma target targetu (chyba nie ma osoby w mc która nie widzi target's target). nigdy nie zainstaluje zestawu addonów nie zrobionego własnoręcznie.
poza rajdem np titan aggroalert


Nurfred UI Unit Frames to jeden modek z calego UI zmienia tylko wyglad twojego party i targetu.

CT_raid owszem ma ale CT_raid ma opoznienie ktorego nufred nie ma


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:57 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
W Discord Action Bars możesz sobie skonfigurować okno debufów, w dowolnym miejscu i o dowolnym rozmiarze.
hmmm, nie pomyliło ci się ?
uzywam go, czytałem manuala. mam wrażenie ze DAB słuzy do czegoś innego ... jak to właczyć ?
sa napisy w tym oknie (nazwy i opis) ?


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:16 
Cytuj  
Chodziło o Discord Unit Frames sorrki, jestem na świeżo i jeszcze mi się mylą.
przeoczyłem te opisy :/
ale zaraz rzuce okiem, może tam się da ustawić Text Box który poinformuje o debufach, musze tylko sprawdzić czy jest taka opcja w Text Variables.
A co lokalizacji debufów to można to napewno rozmieścić i napewno w DUF nie DAB.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Chodziło o Discord Unit Frames sorrki, jestem na świeżo i jeszcze mi się mylą.
przeoczyłem te opisy :/
ale zaraz rzuce okiem, może tam się da ustawić Text Box który poinformuje o debufach, musze tylko sprawdzić czy jest taka opcja w Text Variables.
A co lokalizacji debufów to można to napewno rozmieścić i napewno w DUF nie DAB.
sprawdz prosze ale DUF raczej nie zainstaluje. nie lubie modów zmieniajacych wyglad UF
generalnie nie chodzi mi o miejsce tylko o info co robi debuff (jak podczas walki najeżdzam to tooltip pokazuje się tylko na .5 sekundy i znika)


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:22 
Cytuj  
Myślałem ze u Ciebie Desh to bedzie podstawa, masz tam zawsze tyle ' potrzebnego szajsu' na ekranie, że myślałem iż wszelka minimalizacja będzie dla Ciebie jak miód ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:29 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Myślałem ze u Ciebie Desh to bedzie podstawa, masz tam zawsze tyle ' potrzebnego szajsu' na ekranie, że myślałem iż wszelka minimalizacja będzie dla Ciebie jak miód ;)
właśnie jestem na etapie dokładania bo mam za mało informacji jak tankuje.

zarówno minigroup jak in DUF było testowane u mnie wielokrotnie i na róznych wersjach - sypie sie.

nie uzywam modów które mi się wysypały chociaż raz w instansie. dlatego mam ich ponad 50 i nie pamietam crasha albo jakiś problemów podczas tankowania :wink:

Fabianek, zobacz w jednym nie ma klas a w drugim health wcyferkami http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=782

nie nadaje się. Mam niby zwykłe party frame ale mam party class i party health.


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:30 
Cytuj  
Mam problem ze swoimi modami (właściwie to mam cosmos zainstalowany)

Problem polega na tym, że jak najeżdzam kursorem na pasek życia to zamist pisać ileśtam/ileśtam, pokazuje mi sie liczba w procentach (od 1%-100%)

Kombinowałem z kosmosem, ale niewiem jak to zmienić. Może mi ktoś pomóc?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:17 
Cytuj  
paken napisał(a):
Mam problem ze swoimi modami (właściwie to mam cosmos zainstalowany)

Problem polega na tym, że jak najeżdzam kursorem na pasek życia to zamist pisać ileśtam/ileśtam, pokazuje mi sie liczba w procentach (od 1%-100%)

Kombinowałem z kosmosem, ale niewiem jak to zmienić. Może mi ktoś pomóc?


uninstall cosmos, install ct lub nufred + pojedyncze mody :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:26 
Cytuj  
Wiecie jak zrobic w gathererze zeby pokazywal veiny na mapie a nie tylko na minimapie? Wszystkie opcje wyswietlania dalem na ON i ciagle jest kupa

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:27 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Wiecie jak zrobic w gathererze zeby pokazywal veiny na mapie a nie tylko na minimapie? Wszystkie opcje wyswietlania dalem na ON i ciagle jest kupa


Wyexportuj baze, usun moda, zainstaluj z domyslnymi ustawieniami zaimportuj baze :)

domyslnie sie wyswietlaja wiec zamiast szukac tej opcjio przeinstaluj i z glowy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:09 
Cytuj  
Teraz pojade w ignorancje ale musze sie zapytac...
Jaka baze? Tznktory to plik. moze

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:50 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Teraz pojade w ignorancje ale musze sie zapytac...
Jaka baze? Tznktory to plik. moze


Gatherer ma takie zawnetrzne narzedzie (do sciagniecie na stronie odmowej gatherera) dzieki ktoremu mozesz wyexportowac/zaimportowac baze gatherera ktorego sa coordy vienow,chestow czy herbow :)


PS Swoja droga ja sobie backupuje co jakis czas jakby mi sie znow wywalil WDB/WTF


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:54 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
PS Swoja droga ja sobie backupuje co jakis czas jakby mi sie znow wywalil WDB/WTF
hmmm ale coś nie tak backupujesz. ja sobie backupuje 2 foldery Interface i WTF. WTB nie potrzeba backupować a Interface i WTF pozwoli ci zawsze odtworzyć identyczny stan WoWa po reinstalacji :wink:

WTB to rodzaj cache. wogóle dobrze czasem go skasować a juz napewno nie warto go odtwarzac z backupu 8)


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.