mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:12 
Cytuj  
Tak filmik obejzalem. Swietna sprawa gosc walil po 2700 z MSa casterow zabijal w 3-6 sec. Niezly overpower jak jeszcze taki warrior na BG znajdzie se dobrego healera to juz wogole :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 00:30 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mam wielki dylemat = Shaman vs Warrior - jaka klasa grac :]

Lubie walic parzadny DPS a dobry dps maja chyba obydwie te klasy. Wada warriora jest jak dla mnie brak porzadnego ataku z daleka ale wsumie po co mu to. Za to warrior ma dobre (a moze nawet b.dobry) AoE dmg i podoba mi sie z jaka latwoscia potrafi robic solo instance low-lvl. Shaman za to jest chyba ciezsza klasa do grania? Ma wiencej opcji by zabic przeciwnika nie to co warrior czyli najlepiej podejsc i porzadnie walnac w leb ;)

Pls pomozcie mi rozwiazac moj problem

ps Chce grac postacia ktora sprawi mi najwiencej satysfakcji czyli najlepiej jakby byla to klasa trudna do gry ale i zeby miala mozliwosc wymiatac :]

ps2 Sciagam sobie filmik PvP warrioa Pat - PvP 2 zeby skumac mniej wiencej styl gry warriora w pvp na 60 lvl no i oczywiscie co potrafi Warrior w dobrych rekach w dobrym gearze.
popełniasz pewien błąd w założeniu.

Szaman ma dużo opcji i generalnie nauczyć się nim grać jest trudniej (np. totemów jest 20). Żeby grać dobrze szamanem trzeba przeczytać instrukcje.

Natomiast warriorem się gra trudniej - wymaga jeszcze więcej skilla, ułamki sekund mają wielkie znaczenie a przycisków wcale nie jest mało - wręcz przeciwnie, jest ich mnóstwo.
ogólnie moim zdaniem gra warriorem wymaga więcej zręczności.

ogólnie obie klasy w pvp są całkowicie przeciwstawne. To co dla woja łatwe to dla szamana trudne i odwrotnie.

teoretycznie:
szaman paladyna, maga, warlocka kładzie na luzie natomiast z rogue czu warriorem ma dużo kłopoty. warrior odwrotnie, mag to najtrudniejsza chyba klasa do pokonania rogue najłatwiejszaSzaman jest IMBA do 40 lvl potem już jego "IMBOŚĆ" nie jest taka wielka. Nie mówie że jest słaby - ale po 40 lvl zabić rogue albo warriora jest bardzo trudno

szaman nie przełacza stansów - warrior ma 3. to naprawde wpływa na trudność sterowania postacia

ale z drugiej strony wyobrażam sobie imbecyla warriora któremu wydaje się że jest IMBA natomiast nie wyobrażam sobie głupiego szamana - nie da się nawet średnio zagrać szamnem jak się jest debilem


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 02:29 
Cytuj  
Amen :), gram warlockiem i szaman jest mi ciezko polozyc, natomiast woja raczej bez wiekszych problemow jade, tak jak rogali o ile mi nie wjada w plecy w najmniej spodziewanym momencie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 16:07 
Cytuj  
grr.... warlock, hmm a ile mniej wiecej HP ma pet na 60 lvl? Bo raz walnalem sukuba za 1600+ i zginal po 1 hicie... zdarzylo sie raz...


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 07:46 
Cytuj  
obsidian egdde blade
http://www.thottbot.com/?i=39565
czy destroyer of the world...
http://www.thottbot.com/?i=51823
osobiscie sklaniam sie do destroyera... (fajniej wyglada i te 28 stamina chyba lepsze niz +8 skill sowrds.. ale moze nich ktos bardziej doswiadczony sie wypowie.
acha i jaki enchant na to walnac :) crusa ?
PS
czy to normalne ze ten drugi to "hunterz item"...?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 08:46 
Cytuj  
sa bardzo podobne, ale z tego co wiem oeb lepszy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 09:39 
Cytuj  
what about The Untamed Blade
http://thottbot.com/?i=40747 ? ;)


_________________
.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
najs ale dropuje w bwl :)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 13:44 
Cytuj  
TUB > Destroyer > OEB. Tylko dochodzi kwestia latwosci zdobycia. OEB dropuje z losowych bossow w MC. Destroyer z Hakkara, ale z malym procentem, a wiele gildii nie robi regularnych runow do ZG bo jest zajete MC/BWL. TUB to wiadomo, wyzsza polka, trzeba polozyc Razorgore'a i tez dosyc rzadki drop.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 14:01 
Cytuj  
Destroyer jest najładniejszy :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 14:52 
Cytuj  
Pytanie co do non-epic pvp 2h broni na 60.

W tej chwili mam
- doombringer
- relentless scytche

Do zdobycia jeszcze
- warblade of caer darrow
- barbarous blade
- darkstone claymore

Do craftniecia :
- arcanite champion

Jak bozia da :
- ice barbed spear
- halberd of smiting
- destroyer of worlds

Pytanie jest takie, ktora z tych broni (poza ostatnimi dwiema) daje w miare dobre ratio speed/damage? Staram sie unikac wolnych broni, bo jak cos ma 3.8 swing, to zanim sie zamachne to koleszka juz ucieknie, a rage od stania w miejscu specjalnie nie rosnie. Poza tym, uwazam ze swordspec jest duzo ciekawszy niz polearm/axe bo moze procnac na kazdym ataku, wliczajac w to renda :)
Arcanite champion wydaje sie ciekawy ze wzgledu na wlasciwosci leczace i +240ap na 30s :)

Ktora z tych broni to cookie cutter dla 31/20/0 warriora? :)

Ps. moja noga w MC/BWL nigdy nie wiecej nie postanie, sie nalazilem juz druidem :P


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 14:55 
Cytuj  
co do statystyk broni to http://www.thottbot.com jest tam szybkość itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 14:58 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Pytanie co do non-epic pvp 2h broni na 60.

W tej chwili mam
- doombringer
- relentless scytche

Do zdobycia jeszcze
- warblade of caer darrow
- barbarous blade
- darkstone claymore

Do craftniecia :
- arcanite champion

Jak bozia da :
- ice barbed spear
- halberd of smiting
- destroyer of worlds

Pytanie jest takie, ktora z tych broni (poza ostatnimi dwiema) daje w miare dobre ratio speed/damage? Staram sie unikac wolnych broni, bo jak cos ma 3.8 swing, to zanim sie zamachne to koleszka juz ucieknie, a rage od stania w miejscu specjalnie nie rosnie. Poza tym, uwazam ze swordspec jest duzo ciekawszy niz polearm/axe bo moze procnac na kazdym ataku, wliczajac w to renda :)
Arcanite champion wydaje sie ciekawy ze wzgledu na wlasciwosci leczace i +240ap na 30s :)

Ktora z tych broni to cookie cutter dla 31/20/0 warriora? :)

Ps. moja noga w MC/BWL nigdy nie wiecej nie postanie, sie nalazilem juz druidem :P


Każdy miecz to dla arms fury warriora syf. axe lub polearm only
na tym "destroyer of worlds" przedwczoraj spasowałem i poszedł za 5 pktów "halberd of smiting" jest bardzo dobry (potem spinal)

co do predkości to im wolniesze 2h tym lepiej jak chcesz szybko to wez 1h


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:21 
Cytuj  
Nie wiem desh, na stormscale jest grand marshal ze sword speccem :)

Anyway, nie chce niewiadomo jak szybko, tylko porade ktora z wymienionych broni ma w miare dobra predkosc do dmg, i latwosci zdobycia.

Quest na warblade of caer jest prawie epicki.
Mialem kiedys toporek 3.6 i byl z lekka wolnawy, jak mam kupic reapera ktory ma 3.8 to juz wogole przegiecie. przedzial 3.0-3.3 wydaje mi sie najbardziej optymalny bo nie dostaje po tylku za normalized AP :)

To ze wszyscy mowia ze reaper jest debesciak itd itd to ja wiem, ale chce byc unikalny i znalezc dobry kompromis przy mieczach, poki nie zgarne smitinga ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:27 
Cytuj  
nieważne, to co piszesz to dla mnie jest kosmos - powodzenia :x


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:37 
Cytuj  
kiedys tu pisalismy o micie AR, reaper wcale nie jest taki dobry...
heh wiesz, ze walczac toporami to najlepszy jest najwolniejszy jaki sie da ;)

Ja tez widzialem jakiegos warka na 14 randze z mieczem z rangi, tez pieknie critowal no i te swingi...


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nestor napisał(a):
Pytanie co do non-epic pvp 2h broni na 60.

W tej chwili mam
- doombringer
- relentless scytche

Do zdobycia jeszcze
- warblade of caer darrow
- barbarous blade
- darkstone claymore

Do craftniecia :
- arcanite champion

Jak bozia da :
- ice barbed spear
- halberd of smiting
- destroyer of worlds

Pytanie jest takie, ktora z tych broni (poza ostatnimi dwiema) daje w miare dobre ratio speed/damage? Staram sie unikac wolnych broni, bo jak cos ma 3.8 swing, to zanim sie zamachne to koleszka juz ucieknie, a rage od stania w miejscu specjalnie nie rosnie. Poza tym, uwazam ze swordspec jest duzo ciekawszy niz polearm/axe bo moze procnac na kazdym ataku, wliczajac w to renda :)
Arcanite champion wydaje sie ciekawy ze wzgledu na wlasciwosci leczace i +240ap na 30s :)

Ktora z tych broni to cookie cutter dla 31/20/0 warriora? :)

Ps. moja noga w MC/BWL nigdy nie wiecej nie postanie, sie nalazilem juz druidem :P


Każdy miecz to dla arms fury warriora syf. axe lub polearm only
na tym "destroyer of worlds" przedwczoraj spasowałem i poszedł za 5 pktów "halberd of smiting" jest bardzo dobry (potem spinal)

co do predkości to im wolniesze 2h tym lepiej jak chcesz szybko to wez 1h

Po pierwsze: miecze sa rownie dobre dla warriora jak topory jezeli chodzi o spec (jest maly bug z resetowaniem swingow, bedzie lepiej jeszcze jak to poprawia). Po drugie - najlepsza aktualnie bron w grze to miecz - Ashkandi. Po trzecie, wiekszosc HW/GM wybiera miecz zamiast topora (Pat, Laintime). Po czwarte, bez urazy, ale ktos kto pasuje na Zinrokh i woli Halberda jest malo wiarogdny.
Co do pytania Nestora: z broni ktore wymieniles najlepszy jest Zin zdecydowanie. Z nie-epickow IBS albo Darkstone Claymore (porownywalne).

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kiedys tu pisalismy o micie AR, reaper wcale nie jest taki dobry...
heh wiesz, ze walczac toporami to najlepszy jest najwolniejszy jaki sie da ;)

Przestarzale informacje macie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:44 
Cytuj  
ja to ogolnie myslalem, ze swordy sa lepsze od axe...


_________________
.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 15:51 
Cytuj  
Jak dla mnie sword +2h spec+ sword spec + HoJ > axe


_________________
Testament - BL EU Warlock

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.