mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 11:05 
Cytuj  
^^

Deshroom, trudno mi się wypowiadać o innych profesjach bo w miarę dobrze znam tylko inżynierię. Odwróćmy zatem pytanie i trzymajmy się tematu: Czy jest profesja produkcyjna, która pozwala wytwarzać topowe przedmioty bez proszenia innych ppl o przysługę lub angażowania banku gildii i dla której większość topowych składników jest dostępna w AH? Enchanting? Alchemia?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 11:14 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
^^

Deshroom, trudno mi się wypowiadać o innych profesjach bo w miarę dobrze znam tylko inżynierię. Odwróćmy zatem pytanie i trzymajmy się tematu: Czy jest profesja produkcyjna, która pozwala wytwarzać topowe przedmioty bez proszenia innych ppl o przysługę lub angażowania banku gildii i dla której większość topowych składników jest dostępna w AH? Enchanting? Alchemia?

miałem na 300 Alchemie, Skining, Herbalizm, Enchanting, Mining, Tailor.
Odpowiadam. Tak jest. Każda z poższych (wylatkiem jest inzynieryjny cilinder z którego sie robi jakies crap rzeczy)

nie rozumiem jaki jest kłopot. jak zbierasz duzo rudy to bedziesz miał żadkie kamyki i tak jest ze wszystkim
ale do "typowych" rzeczy nie potrzebujesz nietypowych składników

najlepiej zarabia sie na rzeczach typowych bo ludzie je kupują tzn. chce stamine na buty to nie przynosi dream dusta tylko płaci 7g, ale jak już chce lifesteala za 100g to matsy trzyma w łapie i da 5g za zrobienie. tak jest z innymi profesjami też patrz Arcanite Reaper
Nigdy nie widziałem go na AH każdy robi sobie u gildiowego kowala - idz i zarób na robieniu AR po kupieniu recepty za 300g :wink:


_________________
psn

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 04:18 
Cytuj  
jeszcze jedno pytanko ktory ze skilli craftujacych jest najbardziej oplacalny do 225 sklla pytam poniewaz mam alta ktory ma 26lvl a bym chcial aby sie zaja czyms tak na boku :]

rozwazalem nad alchemia a enhantem poniewaz enhant to dobry bylby na przerabianie pierdulek ktore nie oplaca sie nawed sprzedac ale z koleji alchemia by sie przydala do wytwarzania miksturek i bez laski proszenia innych lub wypatrywania na AH

ale za porade bede wdzieczny
dzieki i pozdrawiam


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 12:10 
Cytuj  
dobry alchemik robi bombowe mikstury, ale kasy będziesz miał o wiele więcej z enchanta

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 13:25 
Cytuj  
Na Venture to ani nie ma skladnikow do alchemi, a nawet jak sie cos juz zrobi to nikt tego nie kupuje, oplacalnosc zrobienie jest taka ze materialy są o 100% drozsze niz potiony, mam 247 alchemii i narazie nic nie zarobilem, a transmuting tez sie nie oplaca bo nikt nie kupuje nic, moze arcanite bar ale widze ze nawet za 18g nie ma chetnego.
Enchanting to podobna sytuacja jesli w gildii nie sprzedasz to za krzyczenie cie zazwyczaj zjada.
Ogolnie to chyba wszystko sie oplaca ale na serwerach gdzie 60-tek biega tysiace, a nie 150 :)

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 13:29 
Cytuj  
Na nowych serwach ja bym brał skinning/LW albo minning/smithing
sam zbierasz materiały, przerabiasz je i jak nikt na AH nie kupi, to w sklepie też troche kasy sie trzaśnie

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 21:05 
Cytuj  
to nie jest nowy serwer i ja nie mowie o skilu powyzej 225 tylko DO !
do 225 bo aby nauczyc sie wyzej skilla trzeba zrobic 35 lvl co nie zamiezam robic w przyszlych 2-3 miesiacach gry


pytanko tak na boku znacie moze jakiegos Enginera ktory potrafi robic Helmy Miningu i gra na Earthen ring :) ??

dzieki i pozdrawiam


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 22:56 
Cytuj  
żeby tego uzywać, trzeba miec chyba engineering na odpowiednim poziomie, nie?

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 01:31 
Cytuj  
tak :) ale aby to zrobic wczesniej enginer powinnien wybrac szkole Goblinia a ja wybralem Gnoma
ale itemkow moze uzywac kazdy enginer oczywiscie ograniczeniem jest lvl postaci jak i skilla :)


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 11:45 
Cytuj  
[quote="embe"]Na Venture to ani nie ma skladnikow do alchemi, a nawet jak sie cos juz zrobi to nikt tego nie kupuje, oplacalnosc zrobienie jest taka ze materialy są o 100% drozsze niz potiony..[quote]

Dokladnie mam ten sam problem, ale rozwiazuje go w ten sposob ze jak poznaje ludzi w czasie gry to proponuje im uklady handlowe, przykladowo mam inzyniera ktoremu od czasu do czasu robie potiony/sztabki rozne w zamian za rozne rzeczy ewentualnie kase, ale mniejsza niz na ah. No niestety problem jest z ziolami, cos za cos... poswiecam godzinke i zwiedzam miejsca gdzie rosna mnie interesujace ziola.
A najwiekszy ból mam taki: 28 poziom 225/225 (herb/alchem).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.