mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:27 
 
Wiem, ze spora liczba facetow wybiera postaci plci zenskiej, zeby ulatwic sobie zycie.
Latwiej o party, nizsze ceny, przyslugi, pomoc, czy zwykla przychylnosc.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 18:32 
 
dorf female tank :) osobisice widzialem tylko jednego warka dorfa babke na serwerze :) i ot tak jakos wyszlo, palek dorf male warek dorf female.
PS nigdy nie udawalem ze irl jestem babka^^
PS
Zajebiste 2 dowcipy ma dorf feamle i niektorzy sie pokladaja jak wolam /oom :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Posty: 38
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 18:40 
 
Nestor napisał(a):
Na serverze pvp gralem elfką bo raz ze to specjalnie nie mialo tam znaczenia, a dwa ze NE Male wyglada jak gej. Tak wiec lepiej grac kobieta niz gejem :)



A od kiedy Elfka to kobieta ?? :o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 18:55 
 
Santurion napisał(a):
A od kiedy Elfka to kobieta ?? :o

Od kiedy bzyknal ja pan elf.


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:42 
 
Avan napisał(a):
doszedłem do wniosku, że faceci grający babkami na serwerach RPG mają skłonności homoseksualne, bo wolą odgrywać kobiety, niż samych siebie :] (ja gram male)


A ja powiem tak, gram Trollką ( z dredami hehe) Ale wole patrzeć nonstop na dziewczyne niż na faceta.
Powiedział bym nawet że facet wybierajacy chłopa w grze jest bliżej pedała. Bo nonstop się patrzy na feceta!!!.


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:46 
 
Jesli mowisz ze wolisz ogladac trolla kobiete z dredami to masz niesamowity gust.Moze sobie postaw w pokoju mopa i onanizuj sie pol dnia


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:47 
 
Nileno napisał(a):
Jesli mowisz ze wolisz ogladac trolla kobiete z dredami to masz niesamowity gust.Moze sobie postaw w pokoju mopa i onanizuj sie pol dnia


trollki sa seksowniejsze niz elfki.. howgh !


_________________



**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:58 
 
Huragan napisał(a):
Nileno napisał(a):
Jesli mowisz ze wolisz ogladac trolla kobiete z dredami to masz niesamowity gust.Moze sobie postaw w pokoju mopa i onanizuj sie pol dnia


trollki sa seksowniejsze niz elfki.. howgh !


Rofl -_-

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:02 
 
w koncu elfy pochodza od trolli przez to sa niedoskonale :lol: (joke) ;)


_________________
.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:06 
 
Nileno napisał(a):
Jesli mowisz ze wolisz ogladac trolla kobiete z dredami to masz niesamowity gust.Moze sobie postaw w pokoju mopa i onanizuj sie pol dnia

W sumie tak dopasował twarz a , dredy u trollek to chyba najlpesza fryzura z dostępnych. Owszem wiem że nieumarlaki ładniej grają, ale chciałem zaczynać ponownie inną rasą niż grałem poprzednio. Padło albo ork albo troll. I trollak jest ładniejsza niż kulturystka hehe ;p.
Wiem wiem że to i tak szczyt brzydoty, ale i tak wole Trollke.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:28 
 
Szopen napisał(a):
Avan napisał(a):
doszedłem do wniosku, że faceci grający babkami na serwerach RPG mają skłonności homoseksualne, bo wolą odgrywać kobiety, niż samych siebie :] (ja gram male)


A ja powiem tak, gram Trollką ( z dredami hehe) Ale wole patrzeć nonstop na dziewczyne niż na faceta.
Powiedział bym nawet że facet wybierajacy chłopa w grze jest bliżej pedała. Bo nonstop się patrzy na feceta!!!.


A w domu juz wszystkie lustra wytłukłeś?

Bo idąc tym tokiem rozumowania... chłop jest bliżej pedała bo jest chłopem :-?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:36 
 
Dwutlenek napisał(a):
Szopen napisał(a):
Avan napisał(a):
doszedłem do wniosku, że faceci grający babkami na serwerach RPG mają skłonności homoseksualne, bo wolą odgrywać kobiety, niż samych siebie :] (ja gram male)


A ja powiem tak, gram Trollką ( z dredami hehe) Ale wole patrzeć nonstop na dziewczyne niż na faceta.
Powiedział bym nawet że facet wybierajacy chłopa w grze jest bliżej pedała. Bo nonstop się patrzy na feceta!!!.


A w domu juz wszystkie lustra wytłukłeś?

Bo idąc tym tokiem rozumowania... chłop jest bliżej pedała bo jest chłopem :-?



Źle go zrozumiałeś, każdy normalny chłop woli patrzeć na female race char przez te kilka / kilkadziesiąt godzin dziennie niż na spoconą obślizgłą dupę jednego z palków ;) Tylko masochisći - pedały to lubią ;)


Posty: 30
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:37 
 
Ja gram kobieta - uwielbiam patrzec na piersi mojej Undedki.
Czasami też cos kobiecego założe na siebie. ROLF


_________________
"Bóg stworzył człowieka,
poniważ rozczarował się małpą.
Z dalszych eksperymentów ZREZYGNOWAŁ"

Mark Twain

Mortuary


Posty: 19
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:42 
 
Szopen, czyzbym wyczowal problemy z akceptacja wlasnej seksualnosc? (i nie uzywaj slowa "pedal" bo najwyrazniej widac ze nie wiesz co ono oznacza) Owczesne mlode spoleczenstwo jest w duzej mierze metroseksualne, taka jest moda i styl lansowany przez media, duza czesc mezczyzn wybierajaca zenska odmiane idzie wlasnie tym tokiem myslenia, od po prostu inna postura (i z widokiem "od tylu") a i w zbroji tez czasami tak trudno rozroznic :>

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:43 
 
Aju napisał(a):
Ja gram kobieta - uwielbiam patrzec na piersi mojej Undedki.
Czasami też cos kobiecego założe na siebie. ROLF


Pewnie fan nekrofilii :wtf:


Posty: 19
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:45 
 
Co to ma do nekrofilli? rany, kazda nastepna tutaj osoba zaczyna mnie coraz bardziej zadziwiac, w ogole wiecie co wy piszecie?

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:47 
 
Co do odgrywania w grze: to nigdy nie odgrywam siebie, tylko postać, którą uważam za stosowną do danej gry/sytuacji (zboczenie aktorskie;) ).

Dlatego też w WoWie jest to sexi laska night elfka. Wole popatrzeć, jak zgrabnie rusza bioderkami i w ogóle jak się zachowuje niż na to, co oferują wapniaki ze strony male. No tak... przyjemniej nawet się gra. I nie wychodzić mi tutaj z tekstami nawiązującymi do reala...

Dużo prawdy jest również w post'cie Covala - opieram to na własnym doświadczeniu, hehe.


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?


Ostatnio edytowano 20 lis 2005, 21:43 przez Dorthor, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:08 
 
Uhm, jestescie pewni ze trolle maja jakikolwiek zwiazek z elfami (chodzi mi tylko o swiat warcrafta)? Bo mi wydaje sie ze to 2 zupelnie odmienne rasy, nie wywodzace sie ze wspolnych przodkow.
http://www.worldofwar.net/history/index.php

Co do glownego tematu; ja nie potrafilbym grac postacia zenska. glownie dlatego ze zawsze ze sie z nia identyfikuje oraz staram sie odgrywac.
O ile pierwsza sprawa jest mniej wazna, to druga ma ogromne znaczenie. Mam odgrywac postac o zenskim sposobie myslenia, mowic, uzywajac rodzaja zenskiego? Nieeee.
Do tego dochodza relacje z innymi postaciami, a zwlaszca relacje damsko-meskie. Gdy dochodzi do odgrywania zachowania naszej postaci (zenskiej) z wobec innej (meskiej)... Ba, to jeszcze do przejscia ale co gdy to meska postac zaczepi nasza... co wtedy mowicie, jak reagujecie na mniej lub bardziej nachalne zachowanie z jej strony;P...? (ktos tu mowil o pedalach;))

Oczywiscie powyzszy wywod jest pisany z punktu widzenia gracza ktory przywiazuje jakakolwiek wage do odgrywania swojej postaci, czyli RP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:13 
 
byla kiedys taka plotka, ze elfy pochodza od trolli...


_________________
.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:20 
 
Highlander napisał(a):
byla kiedys taka plotka, ze elfy pochodza od trolli...


No to chyba pomyliłeś światy ;)
W warcrafcie było tylko iż Nagi pochodzą od Elfów :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.