mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:20 
 
Wops, pomyliłem rasowość. Zwracam honor, trolle nie są powiązane z elfami (kurde... ale mógłbym przysiądź, że gdzieś o tym czytałem).
Co do historii, to polecam bezpośrednie i wiarygodne "źródło w samym źródle", czyli Historia Azeroth
Być może coś więcej o trollach i elfach jest zawarte w powyższej historii. Jak znajdę czas, to przeglądnę.


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:23 
 
n00bs... :lol: ta jasne jakbym nie pamietal nic, to bym nic nie mowil... to plotka w WoW...

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=15110&start=0


_________________
.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:25 
 
A ja tam wole patrzec na tylek babki niz faceta skoro juz mam sie w niego gapic przez parenascie godzin tygodniowo.
A jezeli wczuwasz sie w swoja postac na tyle zeby robilo ci jakakolwiek roznice czy gadasz z male czy female to jestes pop rostu nienormalny :o. imo.


Ostatnio edytowano 20 lis 2005, 21:26 przez bloob, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:25 
 
Nie nie nie, Elfy są to boskie stworzenia lasy, i jestem przekonany iż Trolle nie pochodzą z elfów. W świecie warcrafta są tylko takie powiązania :


Blood Elf i Nagi -> Elfy
Ogry i orcowie -> mieli wspólnego przodka

W kampani Frozen Throne orców ( to dodatkowa ala rpg ) jest nawet wspomniane iż trole od samego początku trzymali się na uboczu.

Do tego, jeżeli pamiętacie kampanie W3 Reign of Chaos bardzo dziwne byłoby zachowanie trolli jeżeli byliby z Nimi spokrewnieni gdy pierwzy raz je zobaczyli :
(Jakiś tam przywódca trolli chrząkał )
" A cóż to za dziwne istoty, nigdy wcześniej ich nie spotkałem, bla bla bla ... "

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:28 
 
to juz dyskutuj o tym w tamtym watku... ale zaakceptuj to co jest tam napisane, ze Blizz taka ksiazke umiescil w WoW ale to jest taka PLOTKA, nie powiedzialem, ze tak jest...

A zreszta jakby sie okazalo, ze to prawda to Twoj swiat wywrocilby sie do gory nogami? ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 20 lis 2005, 21:31 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:30 
 
Tak !

To tak samo jak ze świętym mikołajem , do dziś nie dopuszczam iż on naprawdę nie istnieje :P :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:32 
 
dobra powiem Ci w sekrecie nikomu nie mow, Elfy pochodza od gnomow... :lol:


_________________
.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:36 
 
co do mojego pierwszego postu, jak na RP gram facetem, to przez to, że jak mam odgrywać, to wole się podwalać do elfek, a nie zarywać do facetów a model, który widzę od tyłu mnie nie obchodzi, bo i tak non stop jest zasłonięty hełmem i pelerynką.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 00:20 
 
Avan napisał(a):
co do mojego pierwszego postu, jak na RP gram facetem, to przez to, że jak mam odgrywać, to wole się podwalać do elfek, a nie zarywać do facetów a model, który widzę od tyłu mnie nie obchodzi, bo i tak non stop jest zasłonięty hełmem i pelerynką.


No to zarywasz do elfek, ktorymi graja faceci... ja bym sie bal.


Takie stwierdzenia sa zalosne, kazdy gra tym co lubi i tyle. Poza tym kiedys juz byl taki watek i khebeln zrobil z tego niezly flame:P Wiec ... moderatorzy czuwaja!!


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 32
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 02:25 
 
Cytuj:
moja d0rf priestka <3 (brakuje jej tylko broni wyglądającej jak wałek i moje mrzenia się spełnią! )


zaden problem http://www.thottbot.com/?i=7310 :D

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 03:35 
 
Shadhun_ napisał(a):
Imo jak wolisz przez xx h dziennie ogladac spocony tylek d0rf pala zamiast zgrabnego tyleczka elfki ,to wlasnie wtedy jest z toba cos nie tak.

/signed

Btw. Zyjesz jednak, Shady, lol :P


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 06:59 
 
Mishima napisał(a):
Cytuj:
moja d0rf priestka <3 (brakuje jej tylko broni wyglądającej jak wałek i moje mrzenia się spełnią! )


zaden problem http://www.thottbot.com/?i=7310 :D

ide farmowac DM nie jest unique bede z 2 walkami biegal po IF :)
Juz widze ze cos mi sie nudzi i grinduje w takiej zbroi http://www.thottbot.com/?i=5658
PS jak na AB wchodzimy i widzimy przeciwnikow random to jej nie zmieniam ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 09:16 
 
Imho wybor plci ingame mie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Moja zona gra male undead a ja female undead ... i co ? Jezeli chodzi o mnie to od zawsze gram female czy to quake2 (damske hy hy hy hy podczas skakania jest lepsze), inne gry czy teraz wow. Poza tym ktos slusznie napisal, lepiej patrzec na tylek kobiety przez kilka miesiacy niz faceta. Moja zona wyznaje to samo i patrzy na tylek faceta...proste

pozdr

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 09:30 
 
Moj main to NE female, wybor na plec padl zewzgledu na to ze male NE wyglada jak ktos napisal wczesniej jak gej ;-) a teraz kieduy mam ta postacia 60days played to jak loguje ise czasem na swojego rogue (hum male) to jakos dziwnie sie gra ma jakies nieskoordynowane ruchy ;-)

Moja przyjaciolka gra female human maxymalnie upodobnila swojego chara do siebie (wlosy karnacja etc.) ta ma dopiero film bo sie utorzsamia z tym swoim priestem ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 09:35 
 
a wiecie co jakos jak ja gralem to, nie zwracalem uwagi na tylki fe-male NE,UD itd. ;) Moze dlatego, ze to gra? Nie ma sie przeciez czym podniecac ;)

Ech... zarywac do Elfek? chcialbym zobaczyc na RP serwie sytuacje gdy male UD zarywa do fe-male taurena :lol:


_________________
.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 09:36 
 
Fabianek napisał(a):
... ta ma dopiero film bo sie utorzsamia z tym swoim priestem ;-)


Kiedy dzwonie do zony ona mnie wita tymi slowami - "How may I aid you ?"

pozdr.coby

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 09:39 
 
Dorthor napisał(a):
Co do odgrywania w grze: to nigdy nie odgrywam siebie, tylko postać, którą uważam za stosowną do danej gry/sytuacji (zboczenie aktorskie;) ).


wszyscy jestescie tylko pixelami :)))))


_________________



****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:17 
 
Nestor napisał(a):
NE Male wyglada jak gej. Tak wiec lepiej grac kobieta niz gejem :)

Tez mam takie skojazenie, wiec cos w tym musi byc...:P
Jesli chodzi o kobitki w grze to definitywnie nie podoba mi sie samica taurena-obrzydlistwo.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:20 
 
Huragan napisał(a):
wszyscy jestescie tylko pixelami :)))))


Powiedzial huragan ktory poswiecil mase czasu na napisanie guide na av dla pixeli ;-)

ty juz przestan, na ekranie owszem to sa pixele ale za tymi pixelami kryja sie real ludzie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:20 
 
Wedge napisał(a):
Nestor napisał(a):
NE Male wyglada jak gej. Tak wiec lepiej grac kobieta niz gejem :)

Tez mam takie skojazenie, wiec cos w tym musi byc...:P
Jesli chodzi o kobitki w grze to definitywnie nie podoba mi sie samica taurena-obrzydlistwo.


Dokładnie. NE Male wygląda jakby siedział całe życie na siłowni i robił zestaw dyskotekowy (klatka, bary i łapy :] ). I do tego wali gejem.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.