mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 23:43 
Cytuj  
Na Venture jest dosyć przyjemnie - ja sam nie gram zbyt wiele ale:
- jeżeli chcesz się skupić na RP to nie ma problemu, sam jestem początkującym w tej kwestii ale jeżeli w miarę dobrze znasz angielski to dobrą gildię nastawioną na RP można znaleźć nawet będąc low lvl.
- w momencie kiedy skupiasz się na PVP, również bez problemu znajdziesz ekipę do battlegrounds
- chcesz być w polskiej gildii? Z tego co słyszałem The Sentenced ma dobrą opinię na serwerze, i jest w 100% polska. Sam dokładnie się nie interesowałem bo w obecnej chwili mam dosyć poważne problemy z łączem, więc nie chce się w nic angażować na poważnie.

Jedyne co mnie tam denerwuje to gankowanie - nawet nie to, że whinuję ale po prostu aż chce mi się śmiać: jestem w okolicach TM, podejmuję próbę wykonania kilku questów - jestem gankowany 20 razy na godzinę przez ludzi 10 lvl wyższych. Robię log out na godzinkę, wracam i nawet nie dam rady zrobić jednego stacka mana water (gram troll mage) bo już mi rogal siedzi na plecach. W tym momencie autentycznie zaliczyłem rotfla. Ale tak ogólnie to da się przeżyć ;).

Chyba, że masz zamiar zrobić power leveling i załapać się do gildii farmującej MC/BWL/ZG/outdoor bossów, w takim przypadku Venture raczej nie polecam.


_________________
Altaya | BF4


Posty: 15
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 23:51 
Cytuj  
tak dadi z ekipa wybrali venture takze 6-8 polaczkow bedzie wiecej:D

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 08:00 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Nie rozumiem zatem, z twojego postu wynika iz sam jestes przyglupem i masz jakies kompleksy wiec jak to sie stalo ze nie grasz w alliance:|?

A kto powiedzial ze nie gram?


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:58 
Cytuj  
maniaq napisał(a):
tak dadi z ekipa wybrali venture takze 6-8 polaczkow bedzie wiecej:D


ta, klamka zapadla. undead'zi rulez:)


Posty: 2
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:47 
Cytuj  
witam wszystkich. tak jak osoba, ktora zalozyla ten temat mam podobny problem. do tej pory gralem caly czas hordą na serwerze PvE, gdzie bylo malo Polakowi, a chcialbym zaczac na jakims PvP lub RPPvP. gdzie moglbym wreszcie porozmawiac z kims w naszym ojczystym jezyku.najchetniej jako aliant, ale nie wiem, ktory serwer wybrac. przegladealem rozne tematy na foru, liste kontaktow itd. i zastanawiam sie nad Venture co. ,albo chromaggusem. z tego co widze to duzo osob wspominalo o venture ale tylko po stronie hordy, a ta po 5 miesiacych gry szerze mowiac mi sie troche znudzila (chociaz jesli nie bedzie innego wyjscia to zaczne od nowa orkiem). widzialem 3 teamaciki o chromaggusie ale odnioslem wrazenie ze ludzie sa do niego dosyc negatywnie nastawieni(heh moze to przez podejscie autora tematu :P).hmm... wiec mam kilka pytan i bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz.
1. czy na venture tak jak na innych serverach ktore zostaly "wypuszczone" w tamtym czasie(jak Laughing skull) sa podpbne problemy z lagami ? szczerze mowiac zaczalem gre na czaszce ale po 2 tygodniach zrobila sie straszna kicha i na BG mialem ping ponad 2k a po miescie prawie nie dalo sie biegac.
2. czy na venture da sie pograc na BG, czy tak jak na servie na ktorym do tej pory gralem przymierze caly czas przegrywa ? fajnie sie tak nabija rangi honoru ale jest to troche nudne :(
3.to samo pytanie do chromaggusa: jak wyglada sprawa z lagami i BG.

ehh... mialem zadac kilka krotkich pytan, a wyszedl odrobinke przydlugi pościk :( tych ktorzy wytrwali do samego konca przepraszam ze musieli czytac moje wypociny, ale chcialbym przeniesc sie na jakis inny serwer i szczerze mowiac nie chce mi sie sprawdzac kazdego po koleji robiac postacie do 20lev. bylbym wdzieczny za kazda konkretna odpowiedz. pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:21 
Cytuj  
Na Venture lagów juz dawno nie ma, nie trafil mi sie od miesiaca, alliance dostaje w du.. na BG ale mam dopiero 42lvl i moze wyzej jest inaczej, duzo polakow ale tak jak juz pisalem, nie ma jakos motywacji zeby pociagnac sprawe zrobienia dobrej gildii i wszyscy czekaja na kogos kto ich poprowadzi :)

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:14 
Cytuj  
Chromaggus - serw pvp ma 2 tygodnie - gildia "Bracia Polscy" - konatkt: Czarz, Zszywacz, Dabu - HORDA!


_________________
Czarz :: Warr ::

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:21 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
Chromaggus - serw pvp ma 2 tygodnie - gildia "Bracia Polscy" - konatkt: Czarz, Zszywacz, Dabu - HORDA!


Na nób zonie elfów na Chromaggussie troche wczoraj biegalo Polakow... Tzn kulturalnie, poki ktos nie zapytał "czy jest ktos z polski" i uslyszal kilkanascie 30 odpowiedzi, to nawet nie wiadomo bylo ze to kolonia ;0


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Posty: 2
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:00 
Cytuj  
hmm.. dzieki za pomoc. chyba sie jednak na chromaggusa zdecyduje, jakos nie mam zaufania do niemieckich serverow i boje sie ze cos sie zchrzani na venture, chociaz oczywiscie mam nadzieje ze sie myle. heh to bedzie dopiero wyzwanie, grac na servie PvP po stronie allinace :P mam nadzieje ze znajada sie tam jacys rozsadni gracze. dzieki za pomoc jeszcze raz panowie. moze spotkamy sie w grze. for the horde !! ups.. chyba bede sie msuial odzwyczaic od starych przywyczajen O_o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:20 
Cytuj  
niezdecydowany napisał(a):
mam nadzieje ze znajada sie tam jacys rozsadni gracze.


jesli oczekujesz tego co zacytowalem wybierz server ktorego nikt nie wymienil, to taka rada mam na pl servie rogue 60 i po za friend list nikt ci nie pomoze.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 02:09 
Cytuj  
Dobra odnawiam temacikdo cholerki :), ktos mi moze konkretnie powiedziec czy jakas gildia istnieje na venture co. po stronie ally czy nie bo cos przebonkiwujecie ze jest, ale nie ma bo nie umieja sie zorganizowac :) prosilbym o konkretna odpowiedz jest czy nie... to samo tyczy sie defias ale oczywiscie po stronie ally...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 02:30 
Cytuj  
Wlasnie sprawdzilem serwer the venture co. Niechcem przeklinac ale jest prawie 3 rano a ja dostalem mega ping w IF, mam neo 1024 i nigdy na Bl tak nie mialem... ratunku czy jest na to jakas rada czy jestem skazany na ten nieszczesny BL :(((((( pomozcie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 02:31 
Cytuj  
wlasciwei prosilbym kogos kto ma neo i gra na venture co. o wypowiedzenie sie bylo by mi bardzo milo...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 12:03 
Cytuj  
Chyba nie czytasz forum, od 6 dni jest padniete polaczenie z telia ( czy z telii, nie wiem dokladnie ) i na Venture jak na kilku innych serwerach nie da sie grac, oczywiscie problem dotyczy tylko wiekszoscu uzytkownikow neo :(
Wczesniej bylo super, pingi max 200, standartowo 60-90ms, polskie gildie po obu stronach, ale w Hordzie gigant.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 14:05 
Cytuj  
Venture łazi supcio, oczywiście teraz jest masakra przez te problemy z neo.

1. Po stronie Hordy gildia Polska - The Sentenced - ponad 100 osób, kilku bardzo aktywnych graczy PvP, sporo 60 i 5x, zaczynają robić ZG, pewnie niedługo MC. Stronka, forum, serwer ventrillo, dobra organizacja, świetni ludzie (mimo, iż jestem w innej gildii, to duuużo z nimi gram i siedzę u nich na ventrillo). Dbają o PvE, załapiesz sie na BG, organizują eventy RP.
Adres stronki: http://sentenced.zwlemar.pl/

2. BG - Do 59 lvlu działają wszystkie, WSG nawet o 4 rano. Na 60 lvl głównie AB, piątki to dzień AV. WSG jak jest "święto" WSG. Na WSG ally dostają regularnie (60), na AB czasem im sie zdarzy wygrać, na AV bywa różnie, ale raczej Horda wygrywa. Niestety, jak za bardzo dostają alianci po dupie to im się odechciewa grać.

3. Alianci za to przodują w PvE - pierwsi zdjęli Majordomo, Kazzaka, Hakkara, chyba nawet Onyxie - gildia Redrum - ogólnei jest to gildia pro, jak ktoś z aliantów wygrywa AB to zazwyczaj Oni. Czy ktoś jeszcze tam cos robi - nei wiem.

4. Po stronie Hordy gildia pro PvP to Ancient Circle, gildie które robią MC to Fates Encompassed i Phoenix Arrisen.

Coś jeszcze?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:00 
Cytuj  
Dzieki bardzo za te informacje.... bardzo jestem wdzieczyny... a czy te problemy z telia mina kiedys wogle :( czuje sie deczko pokrzywdzony przez te jebana TPSA, zaluje ze nie wziolem troche slabszego lacza z multimedii :(((((((( :x


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:08 
Cytuj  
No bo mam dzikie wrazenie ze te problemy ztelia sa od uhuhu paru miesiecy, bo ja np nigdzie nie moge grac oprocz 3 serwero a sprawdzilem kazdy (chodzi o pvp i rppvp) to mam do wyboru Burning Legion Aggamagman i Stromscale... i na tym sie konczy.... tak bardzo chcialem na Rppvp pograc a tu dupa :( :evil: :har: :cry:

----------------------------------------------------------------------------------------

Zaprawdę Powiadam wam Jebac TPSA


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:11 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
No bo mam dzikie wrazenie ze te problemy ztelia sa od uhuhu paru miesiecy,


z trace'uj server i bedziesz wiedzial gdzie jest problem


a problem na styku tpsa<=> telia jest jakis nieprzewidywalny pojawia sie i znika nie ma to zwiqazku ani z godzina ani dniem tygodnia albo jest albo nie ma

wczesniej to przynajmniej bylo pewne ze 20:00-22:00 vt nie mam po co wlaczac bo i tak nic nie uslysze za to w innych porach slysze doskonale a teraz to nawet to nie jest pewne


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:27 
Cytuj  
Czyli jedyne wyjscie... to zmienic operatora internetu??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:31 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Czyli jedyne wyjscie... to zmienic operatora internetu??
ta ale musisz rzucic monetą na którego zmienić i potem się modlić żeby kolejny nie miał kłopotów - umowa jest zwylkle na min. rok.

a najlepiej to sprawdz może na jakimś serwerze nie masz lagów i tam sobie stwórz postać :wink:

ale uważaj bo ja sobie zrobiłem chara przed migracją (lvl 1) przebiegłem mamuśka orczyca do ogri - wszęszie ping 70ms, poprzenosiłem postac z 25 epicami i po wejsciu na BG 15000 ping :D


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.