mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:13 
Cytuj  
jakos nie slyszalem aby kogos zbanowali za lowienie rybek na AV


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
Roball sprawdzil to empirycznie bo sa dostal ostrzezenie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:34 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Roball sprawdzil to empirycznie bo sa dostal ostrzezenie :)


Na pirackim serwie :lol:


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
hmmm huragan czy ty grasz po to aby miec wiecej HK, CP, lepsze epixxy i to sprawia ci przyjemnosc


tak, wlasnie po to gram, i wlasnie po to gra 99,9% graczy WoW :)


Zajebiście. Jestem wyjątkowy. :lol: Dla mnie stuff który sie zdobywa w grze to tylko umożliwienie dalszej zabawy. Samo ich zbieranie jeszcze przyjemności nie sprawia. No chyba że ładnie wygląda to wtedy jest miło.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:57 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zajebiście. Jestem wyjątkowy. :lol: Dla mnie stuff który sie zdobywa w grze to tylko umożliwienie dalszej zabawy. Samo ich zbieranie jeszcze przyjemności nie sprawia. No chyba że ładnie wygląda to wtedy jest miło.


lol to jest nas dwoch no nic poczekajmy na zrodlo statystyczne na ktorych oparl sie huragan (tip: conajmniej 3 gildie (wszystkie rajduja bwl) na SM z pewnoscia nie graja dla epixxow hk i cp)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 18:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
conajmniej 3 gildie (wszystkie rajduja bwl) na SM z pewnoscia nie graja dla epixxow hk i cp)



lol.... raiduja BWL nie dla epixow ?? ciekawe.. ciekawe.. hehehehe.. moze wogole bossow nie zabijaja bo po co ?? przeciez oni tylko przyszli sobie poogladac content Blizza :)


_________________



*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 18:30 
Cytuj  
Zapewne miał na myśli nie-robienie-pvp-wylacznie-dla-sprzetu.
BWL to loot, BG to zabawa, wiekszosc gildii ma takie podejście.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 20:11 
Cytuj  
jest sobie topic na oficjalnym, gracze sobie pogadali, blizz się nie odazwal
czego to ma dowodzić Roball?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 20:20 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
1 przegrana = 600 honoru (bonus)
1 przegrana = 150 honoru (hks)

Moze mi ktos wyjasnic jak dostane 150 honoru za HK jak nikogo nie zabije i jak dostane 600 bonusowego honoru jesli nie zbiore zadnych surowcow?

Wydaje mi sie ze ostatnio bylem raz w AB, ktore przegralismy dosyc wysoko i dostalem jakis ulamek tego co tu jest napisane (a i tak kogostam zabilem).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 23:07 
Cytuj  
dowodzi.. ze Blizz nic nie moze zrobic bo nie moga zmusic ludzi by walczyli ze soba zamiast lowienia rybek :) who cares :) Jest nagroda honoru za przegrana ?? jest... czyli przegrywanie na wlasne zyczenie jest tak samo legalne jak wygrywanie .


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 23:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
dowodzi.. ze Blizz nic nie moze zrobic bo nie moga zmusic ludzi by walczyli ze soba zamiast lowienia rybek :) who cares :) Jest nagroda honoru za przegrana ?? jest... czyli przegrywanie na wlasne zyczenie jest tak samo legalne jak wygrywanie .


Ale ty glupi jestes.
Wow.com napisał(a):
Are there any safe guards in place to prevent players from killing each other to climb up the ranks? For example, "you let me kill you and I will let you kill me" over and over again? That seems like it would be the fastest way to reach the top ranks of the Honor System.
Killing the same player repeatedly will have diminishing returns, so it will not be worthwhile for either player. In addition to that, any players caught participating in behavior described above will be guilty of exploiting the game and will be dealt with accordingly. The system we have in place can track unusual patterns to help expose this behavior.

What if guilds coordinate with each other to "trade" players to kill so they are not always fighting the same player?
Any guilds caught participating in this activity will also be considered exploiting the game and will be penalized accordingly.



Zrodlo : http://www.worldofwarcraft.com/pvp/hono ... m-faq.html (w 85% dlugosci strony)


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 02:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
dowodzi.. ze Blizz nic nie moze zrobic bo nie moga zmusic ludzi by walczyli ze soba zamiast lowienia rybek :) who cares :) Jest nagroda honoru za przegrana ?? jest... czyli przegrywanie na wlasne zyczenie jest tak samo legalne jak wygrywanie .


Qrwa nie wytrzymam. Nawet kosztem bana.

Kogo #$%$% obchodzi czy jest to legalne czy nie i czy Blizzard za to banuje czy nie. Chodzi o uczciwość względem inych graczy, rozumiesz w ogóle coś takiego? Czy pojęcie "Fair Play" już w ogóle zdechło na tym świecie?

Czasami czytając to forum człowiek się zastanawia czy rzeczywiście populacja w WoW'ie to w 90% tacy samolubni debile jak ty, którzy za nic mają innych. Dla których liczy się tylko ich własna dupa i własna przyjemność, a jak ich coś nie dotyczy, to jedyną odpowiedźą jest "who cares".

W końcu to tylko pixele nie? Dlatego można być skurwysynem i zrobić wszystko co się da żeby innemu człowiekowi gdzieś tam na świecie zepsuć przyjemnosć z gry. W końcu to fraida czyż nie? A do tego ta bezkarność, nawet nie trzeba oglądać jakie szkody się wyrządza. Jest tylko satysfakcja że komuś się dopierdliło.....

Normalnie człowieku obudź się. Monitor ci mózg przez oczy wupalił chyba. To co sobą prezentujesz w tej chwili to jakaś bardziej pymitywną wersją małpoluda z czasów kiedy ludzie nie mieli jeszcze czegoś takiego jak zasady moralne.

Sorr za bluzgi ale normalnie człowiek czyta wypociny pixela i zaczyna się zastanawiać na jakim świecie żyje.


Ostatnio edytowano 23 lis 2005, 15:21 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 03:10 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Kogo #$%$% obchodzi czy jest to legalne czy nie i czy Blizzard za to banuje czy nie. Chodzi o uczciwość względem inych graczy, rozumiesz w ogóle coś takiego? Czy pojęcie "Fair Play" już w ogóle zdechło na tym świecie?

Czasami czytając to forum człowiek się zastanawia czy rzeczywiście populacja w WoW'ie to w 90% tacy samolubni debile jak ty, którzy za nic mają innych. Dla których liczy się tylko ich własna dupa i własna przyjemność, a jak ich coś nie dotyczy, to jedyną odpowiedźą jest "who cares".

W końcu to tylko pixele nie? Dlatego można być skurwysynem i zrobić wszystko co się da żeby innemu człowiekowi gdzieś tam na świecie zepsuć przyjemnosć z gry. W końcu to fraida czyż nie? A do tego ta bezkarność, nawet nie trzeba oglądać jakie szkody się wyrządza. Jest tylko satysfakcja że komuś się dopierdliło.....


Tu pojde kawalek dalej we flamach.

"Bo to polska wlasnie.."

Dziwnym trafem takie przypadki w grach mmo, a takze w zyciu trafiaja sie najczesciej w srod polakow. Dlatego po pierwszym pobycie w polskiej gildii w mmo zarzucilem bratanie sie z rodakami, i wcale nie tesknie.

Tak zupelnie na marginesie ostatnio 2 ziomkow wyszlo z DM runa jak wchodzilismy do DM north, bo akurat dostali sloty do ubrs, i wio. Tyle na temat. I oczywiscie byli z PL only gildii ;]

Na cale szczescie swiat jest pelen ludzi i mozna takich huraganow z daleka omijac :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 03:25 
Cytuj  
@Goatus.
Śledzę "prozę" Huragana już jakiś czas i doszedłem do wniosku, że mój komentarz absolutnie nic nie zmieni w postawie tego człowieka i jemu podobnym, ale czuje dokładnie to co Ty.

@Nestor.
Niekoniecznie. Chamstwo z jakim miałem do czynienia w WoW nie było jedynie spod znaku orła białego. Mnie po prostu bardziej boli jak zachowuje sie tak mój rodak.

(3.25 - urlop ; )

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 03:28 
Cytuj  
to nie jest problem polski tylko wiele amerykancow i innych narodowosci ludzi robi to samo honor system jest zwalony i kazdy o tym wie i niestety na wyzszysz rankach trzeba podobne pierdoly odwalac sam teraz sie wziolem ostro za farmienie honoru na low pop servie i jak widze ten sam team to najchetniej bym gre oddal bo przegram i w tym czasie co z nimi bym gral to bym wygral z dwoa randomami ale niestety na low pop servie to nie przejdzie dzisiaj mialem 10 gier (vs fixed) z tymi samymi przeciwnikami tylko 2 ab u nas otwarte 3-4 to swieto

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 07:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ale ty glupi jestes.
Wow.com napisał(a):
Are there any safe guards in place to prevent players from killing each other to climb up the ranks? For example, "you let me kill you and I will let you kill me" over and over again? That seems like it would be the fastest way to reach the top ranks of the Honor System.
Killing the same player repeatedly will have diminishing returns, so it will not be worthwhile for either player. In addition to that, any players caught participating in behavior described above will be guilty of exploiting the game and will be dealt with accordingly. The system we have in place can track unusual patterns to help expose this behavior.

What if guilds coordinate with each other to "trade" players to kill so they are not always fighting the same player?
Any guilds caught participating in this activity will also be considered exploiting the game and will be penalized accordingly.



Zrodlo : http://www.worldofwarcraft.com/pvp/hono ... m-faq.html (w 85% dlugosci strony)


Nestor..... nie wiem czy zauwazyles mądralo, ze ja pisalem o NIE ZABIJANIU SIE ... Blizz zakazal zabijania sie w ustawkach, raz ty mnie, raz ja ciebie.. a tutaj nikt nikogo nie zabija przeciez :)

Goatus napisał(a):
W końcu to tylko pixele nie? .


otoz to :)

Nikon napisał(a):
honor system jest zwalony i kazdy o tym wie i niestety na wyzszysz rankach trzeba podobne pierdoly odwalac sam teraz sie wziolem ostro za farmienie honoru


no wlasnie.. o to chodzi. Na rangach powyzej 10 trzeba farmowac honor... to juz nie jest PvP for fun.. to jest nudne i zmudne "chinskie farmowanie" punktow.....Musisz wyrabiac co najmniej 150k honoru tygodniowo by sie wogole urzymac na randze 10... a jak chcesz isc wyzej to musisz grac conajmniej 8h/dziennie nonstop .
Nie pamietacie juz jak za "mlodych lat" zmudnie grindowaliscie i zabijaliscie moby stojac w jednym miejscu godzinami by levelowac ?
w PvP na wyzszych rangach jest dokladnie to samo, nie dziwne wiec ze ludzie chca troche odsapnac, potanczyc, polowic rybki :)
Sam system honoru do tego ZMUSZA... po 5-ciokrotnym zabiciu tej samej osoby (na dobe) nie dostajesz juz honoru za zabijanie... tak wiec honor ci leci tylko za to, ze jestes w BG. Zabijanie sie wiec przestaje miec sens.
Wchodza wiec dwa a-teamy na BG, ludzie sie juz dzisiaj zabili po 10 razy.. i co maja robic ? AFK czy lowic rybki ?? bo zabijanie sie nawzajem nie da im zadnych punktow..... i oto wyjasnienie calej sprawy.
Blizz wpadl we wlasna pulapke.. wprowadzil limit zabijania danej osoby 5 razy na dobe (za punkty) by uchronic graczy od gankowania. Jednak w BG ten limit powinien zostac zdjety.. ale nie jest zdjety...by dostac punkty wystarczy byc w BG....
Jesli Blizz poprawi honor system w nastepnym patchu to sytuacja sie zmieni, ale poki co jest tak jak jest.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 09:21 
Cytuj  
Cytuj:
Nestor..... nie wiem czy zauwazyles mądralo, ze ja pisalem o NIE ZABIJANIU SIE ... Blizz zakazal zabijania sie w ustawkach, raz ty mnie, raz ja ciebie.. a tutaj nikt nikogo nie zabija przeciez


Phi, mogę się założyć że Blizard niedługo wprowadzi odpowiednią korektę... podstawianie się jest "Be" .

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 10:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
conajmniej 3 gildie (wszystkie rajduja bwl) na SM z pewnoscia nie graja dla epixxow hk i cp)



lol.... raiduja BWL nie dla epixow ?? ciekawe.. ciekawe.. hehehehe.. moze wogole bossow nie zabijaja bo po co ?? przeciez oni tylko przyszli sobie poogladac content Blizza :)


rajdujemy i my i oni bwl tylko po to aby miec sprzet na nastepne instancje aktualnie AQ, niestety "green-boy'e" nie maja czego szukac w mc a co dopierow w BWL czy w przyszlym AQ


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 10:38 
Cytuj  
@Goatus spokojnie :), huragan ma czasem kontrowersyjne zdanie na rozne tematy. To ze jego to bawi wejscie do bg i lowienie rybek, to jego sprawa. To on w epixxxach lowi ryby, kiedy ty (i tona iunnych ludzi) chodzac w green,blue i epixxach wygrywa/przegrywa ab roznica 10-50 surowcow. Ja mam fun z takiej wygranej/przegranej a huragan z progress bara na reputacji czy cyferce z hk


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Ja mam fun z takiej wygranej/przegranej a huragan z progress bara na reputacji czy cyferce z hk


dokladnie Fabianek.. mnie nie inetersuje czy przegram czy wygram, wazne by pasek honoru lecial do przodu :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.