mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
okreslenie "carebear" (w wolnym tlumaczeniu: ostrozny "mis") jest moja odpowiedzia na slowa, ze walcze kiedy chce.. czyt. kiedy widze slabszego od siebie i wiem ze wygram :)


Bzdury piszesz. Jeżeli widzę gościa silniejszego od siebie to nie będą idiotą i nie włączę w tym momencie PvP, no chyba, że chcę się spróbować. Tak samo odwrotnie - jak widzi mnie słabszy to nie włączy PvP. Twierdzenie "ze walcze kiedy chce.. czyt. kiedy widze slabszego od siebie i wiem ze wygram" mogło wyjść tylko z Twoich ust.
Tak jak ktoś wspomniał, na servie PvE widzę ludzi z takimi rangami o jakiej Ty na razie możesz pomarzyć. Grając też na PvP (Burning Legion) nigdy nie widziałem takich rajdów jakie widzę na servie PvE (duży rajd na Orgrimmar czy Stormwind).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
popatrz sobie na ich guide http://www.inner-sanctum.dk/


Ta oni zabijaja wszystko ze wszystkimi outdoorami nolife'y jedne i graja na silvermoonie :(


@TobiAlex - daj spokoj huraganowi nie wytlumaczysz. Naprawde najlepiej dostosowac sie do rady Desha
Cytuj:
Nie kloc sie z huraganem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:29 
Cytuj  
Ta tak mi przyszło do głowy czy czasem PvP na serwerze nie PvE nie byłoby dużo ciekawsze. Wolałbym pobronić Thralla w Orgrimarze niż jakiegoś Generała w AV który ginie albo nie co kilka godzin od kilku miesięcy

Co do PvE dla mnie poprostu jest ciekawe bo zawsze jest coś nowego, nie wiem jak PvP w BG może się nei znudzić po miesiącu


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ta tak mi przyszło do głowy czy czasem PvP na serwerze nie PvP nie byłoby dużo ciekawsze. Wolałbym pobronić Thralla w Orgrimarze niż jakiegoś Generała w AV który ginie albo nie co kilka godzin od kilku miesięcy


Rajdy na ogri sa najczescie z niedzieli na poniedzialek 4-5 rano ;-) czyli wtedy jak jest jak najmniej osob online wiadomo latwiej

Deshroom napisał(a):
Co do PvE dla mnie poprostu jest ciekawe bo zawsze jest coś nowego, nie wiem jak PvP w BG może się nei znudzić po miesiącu


Ciekawsze z pewnoscia, problem w tym ze przynajmniej na silvermoonie po stronie ally jest dluuuuuuuuuuuuuuuuuga kolejka

server ratio ~3:1 dla ally wiec jesli bys gral horda to bylby cudowny serve dla ciebie :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Huragan napisał(a):
severy PvE sa dla carebear'ow :)


o wielki huraganie uber mastha pvp - my wszystkie carebear'y drzymy przed toba lol

PS Twoja ranga mowi zupelnie co innego niz psizesz na forum, znajomy na bl zrobil sobie alta jakis miesiac czy 2 temu efekt:
- 5th Abmi plz pwn me
- 41st Huragan Mroczny Legion
zrodlo: http://www.wow-europe.com/pvp/index.htm ... &faction=h
http://www.wow-europe.com/pvp/index.htm ... &faction=a

Wiec badz tak mily i przestan prawic glupoty ty uber mastha


Lol Abmi to farmuje AB dniami i nocami w teamie. A ty Fabianku uciekles z servera PVP w momencie jak wprowadzili honor system bo cie bili biedaczku:| Za slaby psychicznie jestes na pvp wiec sie nie wypowiadaj...

A Huragan to zwiedzial juz z 10 gildi( jest chyba rekordzista na calym serwerze) w niektorych byl po dwa razy:) Zarzekal sie na tym forum ze polskie gildie smierdza i nigy juz z zadnej nie bedzie ale jak wylecial z kolejnych zagranicznych odwidzialo mu sie:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:38 
Cytuj  
Ta, a co się stało z Shadow Legion ? Zmienił serwer ?

A ja bym sobie pogadał z polakami, angole mnie męczą - słaby mam angielcki, cięzko się powygłupiać
ale plus taki że się nie kłóce z nimi za dużo 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:48 
Cytuj  
Na serwerach PvE walka PvP jest o wiele bardziej zorganizowana i o wiele mniej chaotyczna. No i nie ma gankowania. Co nie znaczy, ze i zergow nie ma, bo czesto sa baaardzo duze. Zreszta, jaki problem pojsc na tereny wroga i wybic jakas wioske z npcow? I za chwile bedzie cala masa szescdziesiatek do lomotu ;)
O PvE dla carebearow mogl pisac tylko ktos taki jak Huragan, ktory nie ma zielonego pojecia jak tam gra wyglada.

X.

PS. Sam czesto biegam z /pvp on.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 25 lis 2005, 14:50 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 14:48 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Lol Abmi to farmuje AB dniami i nocami w teamie. A ty Fabianku uciekles z servera PVP w momencie jak wprowadzili honor system bo cie bili biedaczku:| Za slaby psychicznie jestes na pvp wiec sie nie wypowiadaj...


buahaha za to twoi guild m8s sa silni psychicznie ... w grupie rotfl
rogue w epicach z twojej gildii kilka dni temu przy brm spieprzyl i zawolal 2 qmpli buahahhaha ale wy macie silna psychike rotfl...

Vercinowi gratuluje odwaznych guild m8s rotfl jesli sie nie zgadzasz z tym co napisalem to chetnie ci podrzuce screeny bo wiedzialem ze wczesniej czy pozniej ktos "uber" z theDust sie odezwie buehehehehe


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
. Zreszta, jaki problem pojsc na tereny wroga i wybic jakas wioske z npcow?


oj Xanth, widac ze dlugo w WoW nie grales :) Za zabijanie NPCow teraz sie dostaje karne punkty disshonoru :)

Vercinku, z zadnej gildii nie wylecialem.. to ja decyduje czy chce byc w jakiejs gildi czy tez nie chce i odchodze :)


_________________




Ostatnio edytowano 25 lis 2005, 15:20 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:19 
Cytuj  
LOL, Huragan, ale bzudry piszesz. Dishonor dostajesz za cywila a nie strażnika, który imho też jest NPCem. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:21 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
LOL, Huragan, ale bzudry piszesz. Dishonor dostajesz za cywila a nie strażnika, który imho też jest NPCem. :lol:


mowa byla o NPC.... wiesz wogole co ten skrot oznacza ? :)
fakt faktem, ze nie za kazdego NPC sa disshonory , ale to juz inna sprawa.


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:23 
Cytuj  
Non-Player Character. I co, wiem? A wiesz co oznacza Non-Player Character - w wolnym tłumaczeniu "gość kierowany przez komputer". I co? Znowu chciałeś być mądrzejszy :evil: Więc wszystko w WoW to NPC, oprócz graczy i potworków :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:26 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Wieć wszystko w WoW to NPC, oprócz graczy.


jeszcze sa moby :)


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 15:26 
Cytuj  
Poprawiłem :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Vercin napisał(a):
Lol Abmi to farmuje AB dniami i nocami w teamie. A ty Fabianku uciekles z servera PVP w momencie jak wprowadzili honor system bo cie bili biedaczku:| Za slaby psychicznie jestes na pvp wiec sie nie wypowiadaj...


buahaha za to twoi guild m8s sa silni psychicznie ... w grupie rotfl
rogue w epicach z twojej gildii kilka dni temu przy brm spieprzyl i zawolal 2 qmpli buahahhaha ale wy macie silna psychike rotfl...

Vercinowi gratuluje odwaznych guild m8s rotfl jesli sie nie zgadzasz z tym co napisalem to chetnie ci podrzuce screeny bo wiedzialem ze wczesniej czy pozniej ktos "uber" z theDust sie odezwie buehehehehe


Ojej Fabianku dziecinko i co we tzrech cie zgankowali bidulko pewnie poplakales sie i wrociles na swoj kofany pve serwerek ?
Mozem sie umowimy na jakas walke 1na1 2na2 5na5? Bedziesz mial okazje pokazac jaki wymiatacz z ciebie i jak to pzred toba bede uciekac.
Bardzo chetnie zoabcze screeny albo powiedz mi pod jakim nickiem grasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 18:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
oj Xanth, widac ze dlugo w WoW nie grales :) Za zabijanie NPCow teraz sie dostaje karne punkty disshonoru :)

Wyobraz sobie, ze gram od ponad roku z naprawde krotkimi przerwami (zaczalem w dniu premiery US). I powiedz mi, kazdy w wiosce to civilian?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 00:37 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ojej Fabianku dziecinko i co we tzrech cie zgankowali bidulko pewnie poplakales sie i wrociles na swoj kofany pve serwerek ?

oni nawet nie umieja gankowac lol

Vercin napisał(a):
Mozem sie umowimy na jakas walke 1na1 2na2 5na5?

chetnie na 1v1 :) najlepiej gdzies z dala od innych (moze azshara) kolo jakiegos cmentarza aby biegac za duzo nie trzeba bylo ;-)

Vercin napisał(a):
Bedziesz mial okazje pokazac jaki wymiatacz z ciebie i jak to pzred toba bede uciekac.

a gdzie ja napisalem ze jestem wymiatacz?

Vercin napisał(a):
Bardzo chetnie zoabcze screeny

Kerith ud rogue :) hf
http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... st1jpg.jpg
http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... eDust2.jpg

Vercin napisał(a):
albo powiedz mi pod jakim nickiem grasz.

Zapewne taki jak login na forum.


A odnosnie gildii na pvp i pve jest jedna zasadnicza roznica przynajmniej miedzy gildiami na BL a SM. Na BL bierze sie jak najwiecej ludzi , a na Silvermoonie idealna gildia to 48 osob (po 6osob na klase). Wieksze gildie na SM dziela sie na tzw. raid grupy lub prowadza selekcje w celu wybrania ~48 najlepszych osob i tylko one rajduja. Plus tego jest taki ze gildia robi szybki progress bo ludzie sie szybko ubieraja i nabieraja doswiadczenia, minusem jest to ze osoby ktore sie nie dostana do raid grupy to prawdopodobnie z ta gildia nigdy nie pojda na rajd


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:09 
Cytuj  
Na wstepie witam wszystkich, hehe po 8 miesiecznej przerwie nadeszla jesien i namowiony przez kolegow, postanowilem raz jeszcze podejsc do WoW'a :). Slyszalem, ze sie niby za PvP wzieto, ze w ogole BG, fajnie jest i ql. Niestety nie zweryfikowalem dokladnie tych informacji i sie obawiam, ze pogram chwile na tym 60 i znow gierke sprzedam tak jak ostatnio, gdyz to co mnie ostatnio zrazilo, a bylo to wlasnie PvP, wcale sie na lepsze nie zmienilo. No ale nic przejde do tematu tego posta, bo wielce on mnie zainteresowal.
Na Twoje pytanie Tranx'san'ie ja moge odpowiedziec tylko jedno: tak jest, bo taki jest system ;>. Dodaja instance itd. bo to zrobic najprosciej, powielac pomysly i wciagac na kolejne miesiace w gre ludzi. Z tego jednak co slyszalem, a teraz miałem okazje przeczytac min. w tym poscie faktycznie PvE daje wieksze wyzwania i wymaga naprawde niezlego TeamPlay’a w przeciwienstwie do tej chorej i zalosnej sieki w PvP. Jeszcze na dodatek czytajac posta dowiaduje się, ze dosc dobrzy gracze i ludzie na poziomie (witam min. ponownie Xanta) wybrali sciezke PvE, a to tez o czyms swiadczy.
Jak juz powyzej wspomnialem po raz drugi się zawiodlem i jestem bardzo sflustrowany tym, ze system PvP jest tak ograniczony i prosto zaprojektowany, ze mogę się skusic na stwierdzenie, ze go nie ma.
WoW jest swietna gra PvE i warto spedzic miesiac intensywnej gry, żeby podczas levelowania poznac sama gre i jej piekny swiat, ale drogi Blizzard ma wg mnie ograniczona koncepcje na rozwoj gry w kierunku PvP. Wszystkie dodawane atrakcje sa zwiazane z zatrzymaniem graczy w grze na dalszy okres, ale wszystkie z tych koncepcji sa tworzone na tej samej zasadzie, która jest rozwiazaniem czasowych, po jakims okresie znow musza cos dodawac. Wszystko co robia sprowadza się do schematu: okreslona liczba godzin -> zaplata. Niestety taka sama koncepcja wdarla się w system PvP, a ten system jeśli bylby dobrze zaprojektowany stalby się nieskonczona i ciekawa rozgrywka, nowoscia oferowana graczom, która będzie wyrozniac ten mmorpg. W tej chwili nawet w PvP, NOLIFE gora, a grajac liczylem ze to bedzie jedyna plaszczyzna, na ktorej bedzie mozna wykazac i pasjonowac sie brutalna rywalizacja.
Nie bawi mnie to, ze musze poswiecic tylko i wylacznie czas na to żeby nabic jak najwiecej HP, które dadza mi awans ranku. Ja oczekuje prawdziwego PvP, a nie kolejnego PvE, w którym E to gracze (ktos tu trafnie zauwazy, jakie sa relacje miedzy morderca a ofiara jeśli robi się kolejny 3 cyforwy numer killa tego samego dnia na BG). Nie wspomne juz o tym, ze zmuszaja Cie do nolife, degradujac z rank'ow jesli przestajesz zajmowac sie masowa killerka (i żadne gadki w stylu: ee nie spada się tak szybko, nic tu nie zmienia – Twoja pozycja wśród graczy nie powinna być obnizana z tego powodu, ze masz w zyciu cos innego niż tylko granie).
Cala idea cRPG poszla sie walic. Ma się swoja wypieszczona postac, która się powinno szanowac, a oni zrobili quake’a. Przez tego quake’a zepchneli na margines znaczenie wielu rzeczy (jak np. alternatywne drzewka talentow; znaczenie niektórych profesji itp.( Bo po coz tracic czas na zdobywanie skladnikow na fiolke, która da mi przewage w jednej walce, skoro w tym czasie zrobie mnostwo HP, po coz mi drzewka poprawiajace mocne skille z cooldown’ami skoro w tym czasie mogę zabijac mnostwo majac automatyczne talenty dzialajace po kazdym release. )). Po co robic PvP gdzies na zewnatrz jak w BG _lowiac ryby_ mozna byc pare dni do przodu, a po drugie gdzie znalezc tych przeciwnikow jak oni sa nietykalnymi graczami PVP siedzacymi w instance. Wiec jesli jest idea quake, to po to sie robi te instance i tylko te BG zeby miec przyjebanie konkretne, nacisnac klawisz ataku/spella i zadac jak najwiecej dmg. Nie liczy sie to czy zginiesz, czy przezyjesz, liczy sie KillPerMinute sarkastycznie to ujmujac.
Reasumujac rozpisalbym sie jeszcze duuuzo duuzzo wiecej, to jest naprawde temat rzeka, moge tylko z pelna swiadmoscia oswiadczyc ze system ktory jest okreslany PvP to oferta dla mieczakow i nolife ktorzy powinni wiedziec owoce swojego siedzenia w grze niezaleznie od swoich umiejetnoscii. I nie jest hardcorowy zeby ich ni zrazic, bo irytacja z niepowodzen moze okazac się wieksza niż satysfakcja i wtedy można stracic gracza. Czyms na czym teoretycznie opiera się PvP to element rywalizacji, taki jak w sporcie, a gdzie po za WoW’em można się wybic niezaleznie od swoje efektywnosci?
No ale nic to. Najbardziej rozwalaja mnie takie snoby, które wywyzszaja się ponad graczy PvE bo mysla, ze mogą być dumni z tego, ze sa takimi twardzielami, którym nie straszne jest zbieranie ciala, a rank 14ty to oznaka wybitnych predyspozycji wyrozniajacych gracza ze spolecznosci danego serwera. Jeśli smierc z reki przeciwnika obarczona by była powaznymi restrykcjami, a granie 24h/dobe mogloby doprowadzic do cofniecia się w rankingu (np. w powodu ujemnych punktow jeśli robilo by się zaluzmy 1 hk na swoje 4 pady), wywyzszanie się mialoby inny wydzwiek i ja np. bym je przemilczal.
Pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:20 
Cytuj  
astutus napisał(a):
. Nie liczy sie to czy zginiesz, czy przezyjesz, liczy sie KillPerMinute sarkastycznie to ujmujac.


nie odkryles nic nowego.. od poczatku WoW bylo wiadomo ze licza sie ITAMZ !!!!!!!!!! :) GIEV EPIX ! itd....
WoW to zwykla farma (jak kazdy mmorpg) .. i bez roznicy czy farmujesz MC czy tez farmujesz battlegroundsy :) I tu i tu po jakims czasie robi sie nuda i chodzi sie tam tylko po to by skompletowac gear :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 11:49 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
WoW to zwykla farma (jak kazdy mmorpg) .. i bez roznicy czy farmujesz MC czy tez farmujesz battlegroundsy :) I tu i tu po jakims czasie robi sie nuda i chodzi sie tam tylko po to by skompletowac gear :)


niezupelnie do w mc kompletujesz gear po to aby miec gear do bwl, w bwl i maraudon (tak to nie pomylka) kompletujesz gear aby miec gear do aq

na bg farumjesz ranka po co? :) po to zeby miec epickiego seta? i co ci z niego bedziesz skuteczniej zabijal? po co skoro masz juz rank 14 to i tak nic lepszego nie dostaniesz

imho z tego jasno wynika ze sciezka PvE ma jakas ciaglosc a PvP rank 14 i czesc game over


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.