mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 20:35 
Cytuj  
Przyznam, że nie bardzo rozumiem sens zakładania takich topiców. "Nie wiem po której stronie/jaka klasa/rasa grać? Jak koles napisze, że nie wie czy wziąść priesta czy huntera to 40% osób powie, że priesta, 40%, że huntera - a reszta będzie robić flame czy też +1. I co to za porada? Nie łatwiej stworzyć postać, pograć i zobaczyć czy pasuje ci styl gry?

+1


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 20:52 
Cytuj  
Engra napisał(a):
Co do huntera. Jezeli zaatakuja 2 osoby to hunter nie zyje. Mag jakos da rade jedna w owce i bedzie tak bajerowal, a hunter co zrobi?? na jedna pusci peta ktory zginie, a sam zginie walczac z druga??


Ta będzie bajerował. Spirit Healera na cmentarzu chyba. :lol: Powiedz misiu co będzie po tych 5 sekundach gdy owca puści?

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 22:57 
Cytuj  
:wtf:

kreda napisał(a):
Mage jest chyba jedna z najbardziej nieprzydatnych klas w high-end instance, chyba ze jestes frost i lubisz przez 10 min. robic wode dla calego raidu. Ale mi magiem gra sie bardzo przyjemnie jako fire, ale nie mam jeszcze 60:)
)


Widac ze masz maga na < 60 lvl wiec po kij sie wypowiadasz ... najmniej przydatna klasa rotfl

Szkoda slow

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 13:29 
Cytuj  
Ja uwazam, ze mozna grac przyjemnie kazda klasa. Polecilbym rogue, warriora (tank to oczywiste), milutko mi sie gralo magusiem. Jak nie chcesz sie przemeczac i czerpac duuzo przyjemnosci, a jdnoczesnie byc znienawidzonym przez cala hordziacka spolecznosc (i nie tylko...) to wez paladyna... :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 13:35 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
...warriora (tank to oczywiste),

"I'm Arms/Fury Warrior!!" ;)

Wedge napisał(a):
...to wez paladyna... :]


nie bierz szamana! ;) z paladynow sie tak smieja, ze bym nim nie zagral ;) poza tym jest nudny ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.