mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 03:18 
Cytuj  
a oglbys podac jak dokaldnie tego build'a zrobic (21 arc/frost) ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:31 
Cytuj  
Przejrzalem caly topic ale nic tu nie ma na temat ktory mnie interesuje, a mianowie AoE leveling build.
Jak sadze na poczatku zmierzac do tego aby AE stalo sie instantem.
Ogolnie chcialym jakis dobry fire/arcane build do PvE z opisem w co inwestowac tak do ~30 lvl (obecnie postac na 24lvl).

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 12:42 
Cytuj  
Ja właśnie leveluje maga dzięki aoe grind.

Jeśli chodzi o talenty:

Na początku idę w arcane, jak już miałem 4 punkty w IAE to next dałem w Evocation i dopiero wtedy 5/5 IAE. Teraz mykam w frost, żeby mieć mniejszy cooldown na nova - a później mam zamiar znowu w arcane dla PoM. Co dalej - jeszcze nie przemyślałem.

Jak do tej pory nie narzekam.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 13:04 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Przejrzalem caly topic ale nic tu nie ma na temat ktory mnie interesuje, a mianowie AoE leveling build.
Jak sadze na poczatku zmierzac do tego aby AE stalo sie instantem.
Ogolnie chcialym jakis dobry fire/arcane build do PvE z opisem w co inwestowac tak do ~30 lvl (obecnie postac na 24lvl).


Ja zrobilem asap Evocation (jeden rest mniej raz na 10min) nastepnie AE -> 16 talentow, imp mana shield (przydaje sie na nizszych levelach), a reszta w fire: fireball, pyra, ignite i teraz ciagne jak najszybciej do blast wave (kolejny AoE do tego bardzo fajny).

Strat jest banalny (nie wiem czy perfekcyjny ale sprawda sie doskonale):
pull mobow najlepiej na odleglosc 3 do 5ciu sztuk levele 0 - -2 w stosunku do twojego. Jak sie zbiegna nova, flamestrike, cone of cold, AE ....., az bedzie mozna monownie uzyc cone of cold i dalej AE az do smierci....

...twojej lub mobow.

Stroj dobierz jak najwiecej w sta, echanty sta, traktuj sta na rowni z intem jesli nie chcesz ginac i staraj sie upgrade'owac sprzet co 2-3 levele.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 20:56 
Cytuj  
A może jakiś aktualny build ktoś poda?? Z góry thx.

Edit: Arcane/fire

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 22:22 
Cytuj  
Heh wlasnie(lvl48) sie rollnalem na frost? I nagle z 2-3 miejsca w Dmg Meters wskoczylem na 1 miejsce, z duza przewaga. Gra sie naprawde o wiele lepiej:)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 22:29 
Cytuj  
czy itemy typu "adds dmg and healing done by..." dodaja tez dmg do spelli magowych?
w sumie nigdy nad tym nie sprawdzalem a tymczasem nie mam mozliwosci sprawdzic.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 00:55 
Cytuj  
a terz da sie jeszcze szybko lvlowac magiem aaa i czy ten no...na jakich buildach Wy teraz lvlujecie? bo podobno slabo wypada mag obecnie zreszta Wy podobnie tui piszecie

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 13:07 
Cytuj  
nie bardzo sie znam na aoe gindowaniu, nigdy mi nie przyszlo to do glowy, traktowalem to raczej jako zabawe, a sam wylewelowalem maga na arcane/fire buildzie. IMO do tego potrzebny jest priest, a czy kazdy ma priesta kumpla na tym samym levlu i to zawsze dostepnego?

co do +dmg... tak to dziala na kazdy spell, nawet shadow spelle priesta, tym statem trzeba sie sugerowac jesli chce sie miec frostbolty za srednio 700 dmg a nie 450 :wink:

do szybkiego lvlowania wybralbym drzewko frost - do permafrost. Nawet nie zdawalem sobie sprawy jakie to moze byc pomocne, bardzo czesto mob do ciebie nawet nie zdazy podejsc (jesli jest ciagle spowalniany frostboltem zamrazany itd. a wtedy masz +50% do ctita :] ). Do tego mozna wziasc Ice Barrier jesli sie bedziecie lepiej w tym czuli, polchania cholernie duzo dmg :D

1 free rest na 10 min? eee tam, grajcie najpierw we frost i konczcie moby z 90% HP.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 14:22 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
czy itemy typu "adds dmg and healing done by..." dodaja tez dmg do spelli magowych?
w sumie nigdy nad tym nie sprawdzalem a tymczasem nie mam mozliwosci sprawdzic.


Tak. Każde increase damage, nawet jeżeli formuła jest "increase damage and healing" - dotyczy spelli maga (damage).

Nawet niektóre klasowe itemy mage only - mają formułkę "increase damage and healing" (np robe of archmage) - to po prostu, zwykła formułka blizza :)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Posty: 42
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 12:25 
Cytuj  
no moze jestem lamer ale co :D ale jak ustawic tak czary jak na srenach ( na okolo ekrenu ) ??????


http://pacifistguild.org/media/upload/9000.JPG

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 12:47 
Cytuj  
evilcrusader napisał(a):


OMG Frost bolt za 9k :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 13:05 
Cytuj  
evilcrusader napisał(a):
no moze jestem lamer ale co :D ale jak ustawic tak czary jak na srenach ( na okolo ekrenu ) ??????


http://pacifistguild.org/media/upload/9000.JPG

Wlacz dodatkowe paski w opcjach.
A jeszcze lepiej przejzyj temat o modach (w faq sa linki) i dobierz sobie cos stamtad.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 20:50 
Cytuj  
discord action bars jesli sie dobrze orientuje, ale temat mody od tego;)


Posty: 22
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 22:14 
Cytuj  
Ten frostbolt za 9k to fake :O ??

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 23:38 
Cytuj  
nie, death talon wyrmguard vulnerable na frost... ten mag chyba nawet ToeP / Hero charma nie uzyl

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 23:49 
Cytuj  
Użył ToEP i AP. O ile dobrze pamiętam w tamtym okresie czasu nie miał ZHC.


Posty: 2
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:19 
Cytuj  
Panowie i Panie ( jesli jakieś są) Jestem nowym graczem WoW-a. Gram magiem gnomem , ale w budowie swojej postaci jestem kompletnie zielony :har: Jakbyscie mogli mi pomóc chcialbym zrobić maga na fire/arcane bardzo prosiłbym o jakies ciekawe bulidy nie musza byc te podstawowe moga byc przez was wymysloen byly by sie gralo przyjemnie. Najbardziej jednak byla by mi potrzebne informacja jak na poczatku rozwijac skille w co warto inwestowac . Drzewka talentu jescze nie mam dopiero mam 6 lev a jest to mój pierwszy mmorpg wiec dla mnie to zupelna nowosc i to co wy tutaj piszecie to prawie nic z tego nie rozumiem :wink: Mam nadzieje że znajdą się użytkownicy , którze zechcą mi pomóc. Forum bede sie staral systematycznie odwiedzac ale jak coś to mój nick w grze do Daikaioshin na serwerze Burning Legion.
pozdro


_________________
NOFoBB

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:24 
Cytuj  
Kai napisał(a):
Forum bede sie staral systematycznie odwiedzac ale jak coś to mój nick w grze do Daikaioshin na serwerze Burning Legion.
pozdro


lepiej zacznij na nowym realmie bo na BL biegaja juz ludki w full tier 2

A co do talentow to najlepiej zebys bral to co ci aktualnie potrzeba, z pewnoscia dobrym wyborem na poczatek jest dociagbniecie do Evocation i imp Arcane Explosion 5/5


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 2
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:36 
Cytuj  
nie wiem co znaczy tier 2 :P ,ale na BL jest w miare dużo Polaków a często bedzie mi ta pomoc potrzebna :wink:

Edit
AE znalazlem, ale Evocation co to takiego?


_________________
NOFoBB

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.