mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 30.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 05:47 
Cytuj  
witam
Na jakim serwerze US gra nawiecej Polakow (alliance)?
Mam wowa i authentication key w wersjii US i niestety nie moge grac na Europejskich serwerach. Sporo juz szukalem tego na tym i innych forach ale odpowiedzi nie znalazlem. Jesli ktos moglby mi podac Us serwer z jakas polska gildia to bylbym bardzo wdzieczny :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 06:04 
Cytuj  
Ci co grali na US..... to juz dawno nie graja. :-)

Wiekszosc polakow grala/gra na SHATTERED HAND ale po stronie hordy.
Alliance z tego co pamietam gralo na LIGHTNING BLADE ale tam to juz napewno nikogo nie ma.

Ja gram na RPPVP na US (jeden z trzech serwerow - ma status full, nie pamietam nazwy ale chyba tez cos z LIGHTNING).

Jakby co to tellnij mnie w grze Human - Warrior - ELEERI.
Mozemy pobiegac razem, fajnie by bylo (mam dopiero 8 lvl i gram WOLNO, nawet bardzo wolno:-))


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 10:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Alliance z tego co pamietam gralo na LIGHTNING BLADE ale tam to juz napewno nikogo nie ma.


na pewno nie ma duzo :p

(wiem o 2 osobach).

jezeli chodzi o US, to najlepiej szukac, gdzie jest najwiecej z europy, ale z tym to nie potrafie pomoc.

Jakbym mial zaczynac, to raczej bym nie zaczal na US, roznica czasu jak chce sie cos wiecej porobic jest straszna.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:10 
Cytuj  
Też porzuciłem US, grając tam przez ponad pół roku instance widzialem kilka razy a w raidzie bylem raz. Nie sposób ludzi znaleźć. Nie dosyć, że ja sie z nimi mijałem, to jeszcze oni się mijali między sobą i jeszcze do tego dochodziła Australia i Kiwi...


Posty: 2
Dołączył(a): 30.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
Też porzuciłem US


Zeby pozucic US trzeba kupic europejski serial? Jest inny sposob na granie w Europie keyem US ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:54 
Cytuj  
Teraz cie wszyscy objada za pytanie o rzecz, która była omawiany juz tak duzo razy :D
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10521&start=0

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 16:05 
Cytuj  
Keyem US sie grać nie da. Kupilem key EU.

Co jest powodem ciaglych zmarwien bo sobie uswiadomilem, ze koles ktory to konto sprzedal jako pierwszy, moze w kazdej chwili je odzyskac poslugujac sie "tajnym pytaniem" :P

Kupiłem od Roballa ale on chyba pierwszym wlascicielem nie byl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 21:32 
Cytuj  
Obecnie na US najwiecej Polakow gra na Shattered Hand po stronie Hordy. Jest nas tam z 6 osob, ostatni ktorzy ostali sie z eksodusu na EU lub ebay :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 22:10 
Cytuj  
sry za Ot, ale robal juz nie gra?:P cos ostatnio go nei widzialem ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.