mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 25.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 13:29 
Cytuj  
mam pare pytan w zwiazku z IBS'em. Czy oplaca mi sie zakladac na niego crusader'a (kolo 120 g na serwie) i jak dlugo mozna tym sprzetem powalczyc ? Z roznych "przekazow" slyszalem ze koles z IBS jest wstanie pokonac ludzi wyekwipowanych w OEB, TUF'a (nie mowiac juz o relikcie przeszlych czasow AR) czy inne ustrojstwo, ogromna czesc sukcesu zalezy od skilla, ale czy IBS jest konkurencyjna end game'owa bronia ?


_________________
Out Of The Night That Covers Me
Black As The Pit From Pole To Pole
I Thank Whatever Gods May Be
For My Unconquerable Soul

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 13:40 
Cytuj  
nie

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 14:23 
Cytuj  
Jesli nie brac pod uwage kosztow, czasu jaki trzeba poswiecic na zdobycie tych broni. To nadal najlepsze beda epiki, potem Arcanite Reaper i IBS. Ja sam narazie uzywam IBS, mam troche kasy i zastanawiam sie nad wydaniem jej na epic mounta lub AR, ewentualnie na sprzet do tankowania (helm i legsy thorium), co wybiore jeszcze nie wiem, ale sklaniam sie ku mountowi, bo IBS wcale nie jest takie zle w porownaniu z AR. Choc AR bedzie walil wciaz wieksze crity z normalnych atakow. Jesli dopiero co osiagnales level 60 to chyba lepiej pokupywac sobie inne rzeczy niz wydawac kase na Crusadera.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 14:55 
Cytuj  
legi i helm wez z brd... duzo taniej...

a co do ibs... jesli nie masz guildi raidujacej mc albo chociaz zg to mozna sie zastanowic nad wrzuceniem crusa ale jak jestes w takiej gildi to tylko kwestia czasu kiedy dostaniesz dotwa czy oeba...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 15:06 
Cytuj  
moze mi ktoś rozwiazac skruty IBS OEB TUF ? bo widze ze wrocilem do gry i sporo jestem do tyłu ..


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 15:08 
Cytuj  
Wiem ze mozna je wziasc z BRD, ale w kazdym razie i tak mam zamiar kupic Enchanted Thorium Leggings + helm predzej czy pozniej, choc najpierw epic mount.

IBS
OEB
TUF

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:14 
Cytuj  
A konkretnie ktory helm i spodnie macie na mysli?

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:29 
Cytuj  
Enchanted Thorium Helm, Enchanted Thorium Leggins.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:33 
Cytuj  
To wiem :) Ale z BRD ktore?

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:40 
Cytuj  
Golem Skull Helm i Legplates of Eternal Guardian.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
Madas napisał(a):
myślę że troche nie doceniacie macy. po przypadkowym sprzedaniu epickiego polearma vendorowi po raz pierwszy przerzuciłem się na mace. wypadło sporo krita ale stun jest porażający.
nie jestem wymiataczem ale rozłozyłem dwóch gości z Sulfurasem 2:0 i 3:1
Stamina, Siła, Krit, stun, dps - czego jeszcze chciec wiecej :wink:


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Madas napisał(a):
myślę że troche nie doceniacie macy. po przypadkowym sprzedaniu epickiego polearma vendorowi po raz pierwszy przerzuciłem się na mace. wypadło sporo krita ale stun jest porażający.
nie jestem wymiataczem ale rozłozyłem dwóch gości z Sulfurasem 2:0 i 3:1
Stamina, Siła, Krit, stun, dps - czego jeszcze chciec wiecej :wink:

Srednie porownanie, bo Sulfuras to tez mace :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:48 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Srednie porownanie, bo Sulfuras to tez mace :)
jasne natomiast wcześniej miałem praktycznie większość broni z Warcrafta (dla warriora) i nigdy nie byłem tak zadowolony jak z tej macy.
Porównuje TUF vs najwyższy popularny DPS

jeśli warrior to może zastanawiać się nad polearmem, ale jeśli nie to zdecydowanie polecam mace. miecz jest moim zdaniem kiepściuchny


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jeśli warrior to może zastanawiać się nad polearmem, ale jeśli nie to zdecydowanie polecam mace. miecz jest moim zdaniem kiepściuchny

Nie uzywalem TUFa (AV na naszym serwerze rzadko chodzi), ale jezeli chodzi o OEB i IBS, to OEB zjada IBS na sniadanie, nie ma w ogole rozmowy. Bije mocniej, daje 84 attack power (chyba najwiekszy bonus w grze jak na razie), ma duzo wyzszy DPS = wiecej rage.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:06 
Cytuj  
eee tam Ashkandi czy The Untamed Blade i tak lepsze ;) :lol:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:06 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jeśli warrior to może zastanawiać się nad polearmem, ale jeśli nie to zdecydowanie polecam mace. miecz jest moim zdaniem kiepściuchny

Nie uzywalem TUFa (AV na naszym serwerze rzadko chodzi), ale jezeli chodzi o OEB i IBS, to OEB zjada IBS na sniadanie, nie ma w ogole rozmowy. Bije mocniej, daje 84 attack power (chyba najwiekszy bonus w grze jak na razie), ma duzo wyzszy DPS = wiecej rage.
to że IBS jest do dupy jest niekwestionowane. chodzi o to że przez wiele miesięcy bałem się zejść z 5% krita i trzymałem się axów/polearmów natomiast maca (szczególnie jej stun, a w tym przypadku dodatkowe statsy) wymiata
co do miecza wiem że wielu moze go bronić ale faktem jest że w MC nikt go nie chce

Highlander napisał(a):
eee tam Ashkandi czy The Untamed Blade i tak lepsze ;) :lol:
to miecze, Untamed nie wiem czy bede brał ale Ashkandi jasne. tyle że nie nie wiem czy zwróciłeś uwago że dyskusja dotyczy 3 broni a nie "kto znajdzie najmocniejszą broń w necie"


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:17 
Cytuj  
ta wiem, jeszcze jedna rzecz, The Untamed Blade czy Ashk o wiele trudniej dostac niz tamte 3 ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ta wiem, jeszcze jedna rzecz, The Untamed Blade czy Ashk o wiele trudniej dostac niz tamte 3 ;)
O RLY ?
kurka ty musisz być progamer :wink:
napisz jeszcze że dropuje je pierwszy i ostatni boss w BWL to nam majtki spadną :lol:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 13:16 
Cytuj  
Nie wiem czy dobrze zrobilem ale wlasnie mi sie sklada AR. Kiedys miom celem byl TUF ale po paru AV stwierdzilem ze wole pochodzic sobie z ludzmi do instancji, zbierac przedmioty i przy okazji zarabiac kase na Ar niz czekac po kilka godzin na AV i potem byc na nim bez pewnosci z ally wygraja.
Poprostu nie mam/mialem tyle czasu zeby dostac TUF, choc mysle osobiscie ze jest lepszy od AR (fakt ze -3% kryta, ale ma bonusy do staotw ktore wyrownuja troche ten minus, pozatym za to dostaje sie proca na stuna)
A co do IBS to fajne jest ale ma jeden powazny mankament jak dla mnie. To polarm i nie ma takich 1h broni. A ja walcze zarono 1h jak i 2h. No i pozatym trzeba zrobic q na AV a nie zawsze jest czas/sprzyjajace okolicznosci zeby go wykonac. Poprostu ni traktowalem tej broni nigdy jako "must to have one".

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 13:27 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
wole pochodzic sobie z ludzmi do instancji, zbierac przedmioty i przy okazji zarabiac kase na Ar niz czekac po kilka godzin na AV


chodzenie do instancow tez kosztuje, chyba ze masz na mysli WC
natomiast na AV nic nie musisz inwestowac kaski :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.