mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 03:19 
Cytuj  
Dam tylko linka. Poczytajcie sobie. Imho jak tak dalej będzie robione to liczba graczy drastycznie spadnie.
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 685847&P=1

[edit] nie wiem czemu, ale mam wrażenie że w tym przypadku Blizzard bardzo zbliżył się do pirackich serwerów ultimy, gdzie mogli cię wyrzucić za cokolwiek i gówno mogłeś zrobić


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 03:33 
Cytuj  
Obiecalem ze skomentuje, ale mi sie nie chce: jestem pewien ze minimum 2500 osob zasluzylo sobie na bana, ale z opisow ludzi wynika ze dostali ci, ktorzy nie powinni;

nefr bzillardr!!1


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 07:44 
Cytuj  
tomugeen - zawsze tak jest, ludzie sie zawsze tlumacza, nawet jezeli sa winni... dobrze to wiem po swoim przykladzie, kiedy to trafil mi sie banik na 2 weeks w daoc'u...

Jezeli blizzard banuje jakiekolwiek konto, to jestem wiecej niz przekonany , ze mysli nad tym wiecej niz 5 minut. Musi miec dowody na to, dlaczego zbanowal dane konto ( na wypadek sprawy sadowej wytoczonej przez wlasciciela konta)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:13 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Jezeli blizzard banuje jakiekolwiek konto, to jestem wiecej niz przekonany , ze mysli nad tym wiecej niz 5 minut. Musi miec dowody na to, dlaczego zbanowal dane konto ( na wypadek sprawy sadowej wytoczonej przez wlasciciela konta)


Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz (sprawa sądowa LMFAO). Ale jak nie wiesz to i tak możesz napisac bzdure, prawda? Kumpel dostał bana - kiedy go hakneli, jakiś chinol latał jego postacią po całym scholo dzięki jakiemuś hackowi do teleportu. Blizz znał (tzn. powinien znac, bo odzyskiwanie konta ciągnęło się dobre 2-3 tygodnie) całą sprawę, ale potraktował go tak jak reszte osób używających hacków. Rezultat: ban na konto. Wczoraj je odzyskał, co pokazuje że ktoś w Blizzie ma resztki rozumu, ale mogli pomyślec zanim banowali.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:26 
Cytuj  
Cytuj:
(sprawa sądowa LMFAO)
- wyobraź sobie, że zasady zostały wymyślone w stanach dla ludzi z inną mentalnością. Przeczytaj dla odmiany 'podpisujesz' i skończ pierdolić.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:32 
Cytuj  
ale co w tym złego, że zbanowali 2500 haxorów?


Najpierw płaczecie, że na serwerach farmerzy itd. bawią się w exploity, a jak blizzard zbanuje kilka osób to płacz, że ich banuje. Proponuję ustalić jedną linię polityczną i starać się jej trzymać. Żadna firma w żadnym mmorpg-u nie zbanuje bez jasnego jednoznacznego powodu gracza który co miesiąć buli im kaskę.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ale co w tym złego, że zbanowali 2500 haxorów?


Żadna firma w żadnym mmorpg-u nie zbanuje bez jasnego jednoznacznego powodu gracza który co miesiąć buli im kaskę.



Wlasnie o tym mowie. W 90% wypadkow maja niepodwazalne dowody, a to dlatego, ze wlasnie w US sprawy sadowe sa bardzo popularne, odszkodowania niebotyczne.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ale co w tym złego, że zbanowali 2500 haxorów?


Jakby zbanowali tylko haxorów to by nie było tego posta, popatrz sobie co klient może uważać za third party program i do tego launcher nie ostrzeże cię przed tym, że możesz zostać zbanowany. Ta automatyzacja i wprowadzenie tego typu kontroli bez dodatkowej obserwacji postaci czy na pewno oszukuje dopuszcza wiele pomyłek.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:49 
Cytuj  
jesteś pewien, że nie ma dodatkowej obserwacji postaci?
z tego co kiedyś czytałem na forach cheaterskich 99.9% banów było za używanie teleportera, 0.1% za używanie fishing bota. Za idlowanie były tylko ostrzeżenia.
Tak w ogóle to takie zachowania - łamanie EULA dla niektórych jest pewnym rodzajem sportu. Oczywiście duży procent cheatuje dla jakichś tam korzyści w grze, ale spora część osób świetnie się bawi w ten sposób. Takie unikanie bana w stylu matrix-a ;) Spora część osób z tamtego forum miała stopki w stylu:
Banned from:
WoW - 5 times
Diablo - 30 times
EQ2 - 6 times

etc. ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:35 
Cytuj  
Ja gralem pol roku w Starcrafta i Warcrafta na BattleNet, w Diablo 2 ponad rok tez na BattleNet. W Wow'a gram prawie rok. I NIGDY bana ani nawet ostrzezenia nie dostalem. Czemu? Bo nie uzywamam hackow.

Mysle ze uczciwi gracze moga spac spokojnie.... :D


Co do komentarzy "nieslusznie zbanowanych" to przypuszczam ze sa slusznie zbanowani ale po prostu sie bronia. Bo co maja napisac?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja gralem pol roku w Starcrafta i Warcrafta na BattleNet, w Diablo 2 ponad rok tez na BattleNet. W Wow'a gram prawie rok. I NIGDY bana ani nawet ostrzezenia nie dostalem. Czemu? Bo nie uzywamam hackow.

Mysle ze uczciwi gracze moga spac spokojnie.... :D


Co do komentarzy "nieslusznie zbanowanych" to przypuszczam ze sa slusznie zbanowani ale po prostu sie bronia. Bo co maja napisac?



Dokladnie, mniej wiecej tyle samo gralem co ty w poszczegolne gry i calkowicie sie zgadzam, ban i chu* z nimi!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mysle ze uczciwi gracze moga spac spokojnie.... :D


Co do komentarzy "nieslusznie zbanowanych" to przypuszczam ze sa slusznie zbanowani ale po prostu sie bronia. Bo co maja napisac?


Kolejny wszechwiedzący :< A co mają powiedzieć "uczciwi gracze" którzy zostali "niesłusznie zbanowani"? Nie słyszałeś o nich? A tak mądrze wyglądasz.

Tutaj historia pewnego elfa =) (w roli drugoplanowej retard z 7-letnim doświadczeniem)
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... =30753&P=2


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 10:44 przez arhan_, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja gralem pol roku w Starcrafta i Warcrafta na BattleNet, w Diablo 2 ponad rok tez na BattleNet. W Wow'a gram prawie rok. I NIGDY bana ani nawet ostrzezenia nie dostalem. Czemu? Bo nie uzywamam hackow.

Mysle ze uczciwi gracze moga spac spokojnie.... :D


Co do komentarzy "nieslusznie zbanowanych" to przypuszczam ze sa slusznie zbanowani ale po prostu sie bronia. Bo co maja napisac?


calkowicie sie zgadzam gram nonstop w gry blizza mniej wiecej od premiery bety sc i jakos zawsze przy banach plakali najwiecej ci ktorym skill drastycznie spadl po nowym patchu (dla tych co nie grali: nowy patch zawsze wymagal nowych wersji hackow)

arhan_ napisał(a):
Kumpel dostał bana - kiedy go hakneli, jakiś chinol latał jego postacią po całym scholo dzięki jakiemuś hackowi do teleportu.


rotfl a kogo to obchodzi ze mu konto z haczyli to TYLKO i WYLACZNIE jego wina ze:
a) mial proste haslo
b) dal sobie keyloggera zainstalowac

Przypominam niewiedza NIEUSPRAWIEDLIWIA.

arhan_ napisał(a):
Kolejny wszechwiedzący :< A co mają powiedzieć "uczciwi gracze" którzy zostali "niesłusznie zbanowani"? Nie słyszałeś o nich? A tak mądrze wyglądasz.


hmmm afaik twoj kolega zaakceptowal EULA wiec moze niech teraz przeczyta co zaakceptowal, aby zaoszczedzic wam wysilku czytania powiem ci ze AKCEPTUJAC EULA zgadzasz sie na SKASOWANIE konta BEZ PODANIA PRZYCZYNY


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 10:47 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:45 
Cytuj  
Cytuj:
rotfl a kogo to obchodzi ze mu konto z haczyli


Widać kogoś tam obchodzi, bo bana zdjeli.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:46 
Cytuj  
Ja myśle, że blizz dał troche za dużo możliwości ingerencji w interfejs i przez to WoW nie jest dobrze zabezpieczony. Sąprogramiki które mogą a nie muszą być hackami.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:48 
Cytuj  
arhan_ napisał(a):
Widać kogoś tam obchodzi, bo bana zdjeli.


no ale z pewnoscia nie departament ktory odpowiada za sciganie oszustow.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:52 
Cytuj  
Ja zupelnie nie rozumiem o co rozchodzi sie temat, przeciez dobrze, ze banuja cheaterow, a w przypadku blizzarda 1000 w jedna czy druga strone nie robi im specjalnej roznicy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
No to życzę ci, żebyś znalazł się w tym tysiącu w jedną. :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:27 
Cytuj  
z doswiadzenia z poprzednich banow blizza (w w3, sc, d2) blizz nigdy nie banuje niewinnych wola zbanowac mniej oszustow niz zbanowac kogos kto gra uczciwie wiec oto bym sie nie martwil.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:28 
Cytuj  
Gj Blizz...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.