mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
z doswiadzenia z poprzednich banow blizza (w w3, sc, d2) blizz nigdy nie banuje niewinnych wola zbanowac mniej oszustow niz zbanowac kogos kto gra uczciwie wiec oto bym sie nie martwil.

Znam osobiscie 2 osoby zbanowane wczesniej przez blizza i odbanowane po tym jak blizz przyznal sie do "nadinterpretacji" wynikow swojej kontroli.
Za jedna z tych osob moge reczyc ze grala legalnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:35 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Znam osobiscie 2 osoby zbanowane wczesniej przez blizza i odbanowane po tym jak blizz przyznal sie do "nadinterpretacji" wynikow swojej kontroli.
Za jedna z tych osob moge reczyc ze grala legalnie.


to dowodzi tylko tego ze blizzard chce banowac oszustow a nie ludzi ktorzy graja legit, a jak ktos ma pecha to i w drewnianym kosciele cegłowka w glowe dostanie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:57 
Cytuj  
ja też grałem legalnie, tylko od czasu testowałem sobie co tam nowego "ruskie" wymyslili, jakbym dostał bana to z 50 osób mogłoby za mnie poręczyć, że grałem na 100% tylko legalnie.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 18:33 
Cytuj  
Hmmmmm...........

tyle mam do powiedzenia :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 19:30 
Cytuj  
felix0606 napisał(a):
Hmmmmm...........

tyle mam do powiedzenia :D

OT

to po co sie odzywasz?
/OT


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 19:52 
Cytuj  
Nie wiesz? Zawsze musi byc ten +1


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 20:09 
Cytuj  
Po diablo 2 blizzard nabawil sie nadwrazliwosci , jeszcze przed us closed beta oficjalnie zaznaczyl ze nie bedzie sie patyczkowac z third party softem to nie NC :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 21:11 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Po diablo 2 blizzard nabawil sie nadwrazliwosci , jeszcze przed us closed beta oficjalnie zaznaczyl ze nie bedzie sie patyczkowac z third party softem to nie NC :]


Proste i tak powinno byc. Ci co hackuja naprawde dostana bana a jak juz ktos dostanie nieslusznie (tylko tak naprawde) to zawsze moze sie odwolac i z tego co widac po wypowiedziach szanownych forumowiczow takie sytuacje sie zdazaja, Blizz przyznaje sie do pomylki, mowi "I'm sorry" i odwiesza konto. Wiec IMO wszystko jest tak jak byc powinno.

A te 2,5k kont to naprawde dla Blizzarda jest nic. Na GOL'u pewnie napisali (znajac ich rzetelnosc i paranoje jesli chodzi o WoW'a), ze zbanowali 3/4 uzytkownikow i Blizzard (po raz setny chyba) ma pooooowazne problemy. ;-)


_________________
Obrazek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 21:15 
Cytuj  
Ludzie napierw płaczą, że Blizzard nic nie robi, a jak już się do czegoś zabiera, to nadal znajdziemy osoby zgrzytające zębami. Jak to człowiekowi trudno dogodzić.
Wyżej już zostało zauważone, że osoby o czystym sumieniu mogą spać spokojnie. A co do przypadkowych "ofiar" - to nikt nie jest nieomylny... sprawiedliwość można interpretować na różne sposoby, a Blizzard nie jest wszechwiedzący i nie wie czy dana osoba prawdziwie robiła coś złego. Jeżeli jest jakaś na to oznaka, ban bez namysłu. Natomiast jeżeli coś wybitnie wskazuje na pomyłkę, to Blizzard przecież naprawi błąd... po co jeszcze drążyć?


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:01 
Cytuj  
Ja takze jestem za banowaniem haxorow, problem jest tylko jeden, co jest hakiem a co nie jest, bo juz tak ogromne interwencje sa w UI wowa ze glowa az od tego wszystkiego boli. Na dodatek kiedys byla mozliwosc ustawienia makra by same sie rybki lowily, nic nie trzebabylo kilkac.

Osobiscie uwazam ze blizz zle zrobil dajac tak duze mozliwosci wplywu na UI WoWa. Hakerzy w D2 szaleja z botami 2-3 dni po paczu, w WoWie na pewno jest podobnie. Haker nie przejmie sie utrata konta, bo ma ich kilkadziesiat utrzymujac sie z handlu itemami (jest czarny rynek w wowie). Najgorzej maja ci co z lamerskich stron zasysaja jakis szit i wpadaja, zapewne jakis % tez zwyklych graczy jest banowanych, tego blizz powinien szczeglnie unikac.

Tak czy inaczej dobrze ze cos robia, bo z niektorych filmow na war....com az kipia haki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:51 
Cytuj  
Malovich napisał(a):
Tak czy inaczej dobrze ze cos robia, bo z niektorych filmow na war....com az kipia haki.
juz tylko czekam aż ludzie tak się naczytają o tych haxorach że po przegranym duelu bedą krzyczeć CHEATER i rapotrowac do GMa :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
juz tylko czekam aż ludzie tak się naczytają o tych haxorach że po przegranym duelu bedą krzyczeć CHEATER i rapotrowac do GMa :wink:


lol nie masz na co czekac, qmpel z gildii uderzyl jakiegos trola a koles zalozyl topic Cheat/Exploit:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post688002


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
juz tylko czekam aż ludzie tak się naczytają o tych haxorach że po przegranym duelu bedą krzyczeć CHEATER i rapotrowac do GMa :wink:

lol nie masz na co czekac, qmpel z gildii uderzyl jakiegos trola a koles zalozyl topic Cheat/Exploit:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post688002

no hehe, ale wiesz to jeszcze nie to samo.czekam na sytuacje kiedy 25 epiców stanie przed 25 epicami w duelu i potem pojawią się zarzuty:

"On mnie tak, ooo, tu dokładnie trafił. Wogóle zawsze mnie tu trafia. Dokładnie w samo czoło. MA AIMBOTA. Jebany Haxor !!!"

wydaje sie to kosmiczne ale mysle że juz niewiele nam brakuje do CSS :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.