mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:51 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Jeszcze 270 Fabianek i masz gwiazdke. farmuj


farmowanie zostawiam chinczykom i whinerom co placza na nowe zasady na BG.

PS Jesli masz kompleks z powodu ilosci moich gwiazdek moge poprosic beasta zeby moje gwiazdki przelal na ciebie bo mi na nich nie zalezy tak samo jak nie zalezy mi na ranku w pvp.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:55 
Cytuj  
Ale przestales juz gadac o kolorowych ikonkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:56 
Cytuj  
psk napisał(a):
Nie wiem, jakos, przynajmniej tam gdzie gram, przewaza vent, TS to rzadkosc. (a szkoda).
odrazu ironia ... ide pokawe, brb... no jestem ... posłodze ... słodzikiem oczywiście.

więc TS w przeciwienstwie do Ventrilo ma 3 rzeczy:

1. Lubie go i jest ładny
2. Ma oznaczenie Commander - możesz sobie ustawić czerwoną lampke i bedziesz najważniejszy na kanale
3. Ma chat na dole gdzie zawsze sobie wklejamy świńskie obrazki i kawały

Brakuje mi go ale cóż :har:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:57 
Cytuj  
screen z http://ventrilo.com/about.php
Obrazek


jak ja lubie jak ktos proboje mnie przekonac ze cos czego nie lubie jest fajne.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
3. Ma chat na dole gdzie zawsze sobie wklejamy świńskie obrazki i kawały

To prawda chat w ventrilo nie jest na dole.

@Fabianek - zobacz tez ladne:
http://www.goteamspeak.com/images/screenshots/ts2_01.gif
Obrazek
Co wiecej na ventrilo to sie trzeba postarac zeby tak ladnie miec - na TS masz default.
Ok juz mi sie znudzilo ide poplakac na zasady nowe bg.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:49 
Cytuj  
Jedna rzecz w TSie jest super, a reszta to mnie nawet nie rusza.
Mozna zrobic sobie mute na kims i nie sluchac pewnej osoby.

A tak to mi wszystko jedno, i tak najczesciej to dziala w tle.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 12:14 
Cytuj  
W ventrilo jest identyczna opcja ;), z ktorej czesto korzystam jak ktos ma problemy z ustawieniem swojego microfonu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 13:41 
Cytuj  
Ale za to musisz miec uprawnienia na kanale. Za to TS posiada (albo posiadal, ostatni raz go uzywalem ze 2 lata temu) opcje ociszenia uzytkownika tylko dla siebie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 13:42 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ale za to musisz miec uprawnienia na kanale. Za to TS posiada (albo posiadal, ostatni raz go uzywalem ze 2 lata temu) opcje ociszenia uzytkownika tylko dla siebie.


posiada nadal


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:39 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ale za to musisz miec uprawnienia na kanale. Za to TS posiada (albo posiadal, ostatni raz go uzywalem ze 2 lata temu) opcje ociszenia uzytkownika tylko dla siebie.


dawno nic nie pisałem, ale chyba musze sie wtracic. Otóż na vencie mozna rownie dobrze mutowac jak na ts2, to nie jest problem. Oba programy maja rozne + i -, vent jest funkcjonalniejszy, mniej jest grzebania, lepsza jakos dzwieku i mniejesze zajmowanie łącza, za to ts2 swieci i tanczy, choc musze przyznac ze sam wolę używać ts2. Z przyzwyczajenia tylko, oraz dlatego, ze po prostu jest on bardziej popularny ( w przypadku gier fpp, chociaz vent coraz bardziej zdobywa "rynek" )

Pozdrawiam :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 10:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
psk napisał(a):
Nie wiem, jakos, przynajmniej tam gdzie gram, przewaza vent, TS to rzadkosc. (a szkoda).
odrazu ironia ...


to nie miała być ironia. :P

tak jakos jest, wiekszosc gildi ktore znam maja ventrilo, znam tylko jedna z TS. -> ale to moze byc kwestia regionu, moze US tak ma.

ma to zero wspolnego z funkcjonalnoscia obu - mowie tylko o ,,penetracji rynku''. osobiscie, TS mi sie bardziej podoba, choc glownie ze wzgledu na to, ze jest bardziej otwarty, i jest program do pokazywania, kto mowi ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 10:18 
Cytuj  
psk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
psk napisał(a):
Nie wiem, jakos, przynajmniej tam gdzie gram, przewaza vent, TS to rzadkosc. (a szkoda).
odrazu ironia ...


to nie miała być ironia. :P

tak jakos jest, wiekszosc gildi ktore znam maja ventrilo, znam tylko jedna z TS. -> ale to moze byc kwestia regionu, moze US tak ma.

ma to zero wspolnego z funkcjonalnoscia obu - mowie tylko o ,,penetracji rynku''. osobiscie, TS mi sie bardziej podoba, choc glownie ze wzgledu na to, ze jest bardziej otwarty, i jest program do pokazywania, kto mowi ;P
strasznie cię przepraszam. jestem gotowy posądzic kogos że podmienił cytaty :wink:

miało byc do tego:
shahray napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a teraz znajdz sobie screenshot pulpitu Linuxa i Windowsa i po przyjrzeniu wyjdzie ci że to są w zasadzie takie same systemy

Ja jebie Deshroom nie oslabiaj mnie, nie porowuje screenshotow, one byly do pokazania kolorowych ikonek. Mam klienta TS-a, mam klienta ventrilo, zainstalowanego. PO za tym ostatnie zdanie to bylo pytanie, chce sie dowiedziec jaka jest roznica, bo moze przegapilem cos istotnego co uznalem za rzecz nieistotna, nie kazdy napier.. ironia po wszystkich bo nie ma co w robocie robic.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.