mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 00:35 
Cytuj  
jak sie przeboleje shardy, najwiekszy downtime ze wszystkich klas, irytujace bugi, ogromna zaleznosc od przywolanego peta to faktycznie warlock potrafi sprawic mnostwo radochy, w pvp bardzo efektywna, w pve bardzo przydatna, w ciagy kilku ostatnich miesiecy blizz dorzucil warlockowi kilka przyjemnych zmian na dobre i trzeba przyznac ze nie ma co narzekac na pvp grajac ta klasa, mimo wszystko wg. mnie nadal nieco "męcząca" shardy nigdy nie znikna i nalezy sie z tym pogodzic grajac lockiem

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 11:59 
Cytuj  
Gram magiem,
60 lvl 3.4hp 6.8mana +340 dmg +800 dmg z trinkietami, 18/31 arc/frost.
PVE dps maga to tragedia, jedynie miejsce gdzie moze cos zanczy to ragnaros. Huner z epicka reszta sprztu wedle uznania bronia kreci DPS jak ja. Dla mnie pojecie agro nie istnieje, bo ja nie mam szans zeby je sciaganac.
Niebieskie przedmioty dla casterow to porazka, przykladem jest set magistra( czy jak on tam sie nazywa).
Bardzo duzy cooldown przy expowaniu czy farmowanie.
Nie ma zadnych epickich questow, wlasciwie to nalezy powiedziec ze nie ma questow klasowych.
A jeszce cos 4k fireball to raz na 3 min
Aracne power + 2 trinkeity + 500dmg w sprzecie + Berserker + 17% szany na crytyk jaka ma takowy mag.
Konczac jesli jestes w dobrej pve guildii i masz jakies pol roku na grind sprzetu to masz szanse ze zobaczyz 4k hit z fierball i sredni na tle guildii DPS.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:05 
Cytuj  
Malo Ci? Warrior nigdy nie zobaczy ciosu za 4k, jakies 0.01% _moze_ dobije do 3k, nie liczac execute, ktore nie ma zadnego znaczenia, bo nikt nie ma tyle HP przy 20% (w PVP).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:05 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Gram magiem,
60 lvl 3.4hp 6.8mana +340 dmg +800 dmg z trinkietami, 18/31 arc/frost.
PVE dps maga to tragedia, jedynie miejsce gdzie moze cos zanczy to ragnaros. Huner z epicka reszta sprztu wedle uznania bronia kreci DPS jak ja. Dla mnie pojecie agro nie istnieje, bo ja nie mam szans zeby je sciaganac.
Niebieskie przedmioty dla casterow to porazka, przykladem jest set magistra( czy jak on tam sie nazywa).
Bardzo duzy cooldown przy expowaniu czy farmowanie.
Nie ma zadnych epickich questow, wlasciwie to nalezy powiedziec ze nie ma questow klasowych.
A jeszce cos 4k fireball to raz na 3 min
Aracne power + 2 trinkeity + 500dmg w sprzecie + Berserker + 17% szany na crytyk jaka ma takowy mag.
Konczac jesli jestes w dobrej pve guildii i masz jakies pol roku na grind sprzetu to masz szanse ze zobaczyz 4k hit z fierball i sredni na tle guildii DPS.
coś w tym jest. kiedyś magowie byli w pierwszej 5 dps . teraz pierwsza 5 jest bez magów - warriorzy i rogue z legendary potem rogue i hunter.

Zoltan napisał(a):
Malo Ci? Warrior nigdy nie zobaczy ciosu za 4k, jakies 0.01% _moze_ dobije do 3k, nie liczac execute, ktore nie ma zadnego znaczenia, bo nikt nie ma tyle HP przy 20% (w PVP).
vael ma :wink:
wiem wiem to PvE :]


_________________
psn

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:25 
Cytuj  
Male wyjasnie,
Ja nie wydzilem nigdy krytyka nawet za 2.5k,
moj regularyny krtyk z frostbolta to 1.5k, z dwoma trinkietami i 14% sznsa na crytyk max jaki widzilem to 2.2k, a zanzczyc trzba ze tak sznsa pojawia sie raz na 2 minuty. Dla przyklady grupowe pvp AV,
warrior ze spinal riperem raz na 6 s ma sznse na 2.2k crityk z MS, i zapewniam ze nie jest to 14 %.
Wiec malo ci???

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:28 
Cytuj  
Nie, to nie ja whine'uje. Ale gwoli scislosci - Spinal to jest rzadki drop z Raga. Porownywalny mag ma ToEP + ZHC i wali frosty za 2.8-3k bez problemow + 1k dobitki.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:59 
Cytuj  
Mam ToEP + ZHC i moj maksymalny kryt jaki widzilem to 2.2k, mam prawie caly epicki sprzet (z BWL wlacznie dla scislosci Sinal to drop MC). Nie mam AP bo to nie jest skill do PVE wiec generalizowanie ze frost wali bez problemow za 2.8-3k lekka niescislosc.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 13:04 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nie, to nie ja whine'uje. Ale gwoli scislosci - Spinal to jest rzadki drop z Raga. Porownywalny mag ma ToEP + ZHC i wali frosty za 2.8-3k bez problemow + 1k dobitki.


Eeee... Pisanie że spinal jest rzadkim dropem, i porównywanie do maga walącego 2,8-3k bez problemu jest chyba nie na miejscu.

Żeby mag walił takie krity _bez problemu_, musi:
a) ToEP (sprawdź drop ratio)
b) ZHC (sprawdź %)
c) kolejne osiem itemów z frost/spell +dmg gear - czym rezygnuje całkowicie z crit gearu (% dla każdego z nich)
d) critnąć, bez crit gearu, to jakieś... 15%?

Oczywiście, warr też potrzebuje +str gear. Część z niego jest rzadka. Mimo to uważam pisanie że problemem jest dostanie jednego "rzadkiego" itemu, w porównaniu do itemizacji casterów i kilkunastu rzadkich itemów, jest mega uproszczeniem.

:)

edit: kto mi poleveluje maga? bo kuzwa nie mam sily miec 20-30 lvl.. ;)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 18:38 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
moj regularyny krtyk z frostbolta to 1.5k, z dwoma trinkietami i 14% sznsa na crytyk max jaki widzilem to 2.2k, a zanzczyc trzba ze tak sznsa pojawia sie raz na 2 minuty. Dla przyklady grupowe pvp AV,
warrior ze spinal riperem raz na 6 s ma sznse na 2.2k crityk z MS, i zapewniam ze nie jest to 14 %.
Wiec malo ci???


Moj mag alt ma teraz 44 lvl i wali crytyki 1100-1200. Owszem mialem tak tylko ze 2 razy ale wiecie ... 44lvl !!!!!! Dla mnie total:)

pozdr

#edit
tak sobie to przemyslalem i tak sie zastanawiam: jakie znaczenie ma ta wiedza kto ile zadaje dmg ?
Czy ta wiedza poglebia nasza przyjemnosc z grania ? Ciagłe rownania, przeliczniki lvl na xp , xp na lvl, item taki to taki dps na takim resiscie ale z takim resistem to inny bo inny dps z innego itema...bla bla bla. Nie czujecie ile wasz toonek moze ? Znaczy wiecie na ile go stac, prawda? Czujecie to zawsze kiedy z kim sie klepiecie. Wiec po co ?

pozdr


Posty: 3
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 19:52 
Cytuj  
Moj Shamy jak nie ma AOE to robi wiekszy dps niz mag.
Max crt 1800 CL i 1700 ES.

Jak dobrze siadzie to maga mam na 5 sec walki jak nie to dluzej. Tylko shadow-priest mi moze podskoczyc jakos nie mam sposobu na nich.

Reszte klas raczej bez wiekszych problemow.
Nie wiem jak sie gra magiem bo nie mialem przyjemnosci.
Shaman jest wypas i naprawde fajnie sie nim gra. Do 60 biegalem z warlockiem i wszystkie questy bezproblemowo we 2 robilismy tylko do lochow w grupie sie biegalo.

Proponuje tak do 60 kazdy build jest ok :) ja bylem 0/31/i costam 10/31/x czyjakos tak generalnie o spec mi chodzi.
Na 60 zrobilem sie na 33/18/0 ibylo naprawde wypas na pvp ale ciezko szlo w duelach i lochach koniec koncow zrobilem 30/0/21 i tak zostawiam moze mniejszy dps ale za to bardziej mozna pokombinowac - NS jest naprawde przydatny.


_________________
--
-- General Garthar Shaman --
--<Defiers Of Fate> --

sever:Hellscream

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:32 
Cytuj  
sykko napisał(a):
tak sobie to przemyslalem i tak sie zastanawiam: jakie znaczenie ma ta wiedza kto ile zadaje dmg ? Czy ta wiedza poglebia nasza przyjemnosc z grania ? (...) Wiec po co ? pozdr


Po to, ze niektorzy czuja rozgoryczenie, gdy klasa - jej faktyczny stan, opis, rola, gdy ja wybierali bylo cos zupelnie innego, niz spotkali w grze po poswieceniu jej X miesiecy. Wtedy moga sobie popisac :)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.