mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:31 
Cytuj  
Witam pare ndi temu zakupilem WoW i dokupilem karte pre-paida na 60daysow lecz jak narazie nie moge sie oagarnac z tym wszystkim czy jest ktos taki dobry kto moze odezwac sie od mnie na gg: 1301860 i pomoc mi troskze jak zaczac grac itd?. Bardzo bede wdzieczny pozdrawiam. Mam juz swoja postaac wystartowalem przy zameczku takim i robie questy ale co dalej ?. Jestem na serwerku BL PVP. Choc nie wiem jaka jest roznica pomiedzy PVP i PVE lub NORMAL ale PVE wogole nie mialem na liscie prosze o pomoc.

Pozdrawiam
Przemek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:33 
Cytuj  
viewtopic.php?t=11077


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 18:08 
Cytuj  
Cytuj:
i robie questy ale co dalej ?


Jakby nie patrzeć, to ta gra polega głównie na robieniu questów :)
Potem możesz spróbować robić jakieś low lvl instancje , a jeszcze później zabrać się za pvp i high end/raid instance.

Cytuj:
Choc nie wiem jaka jest roznica pomiedzy PVP i PVE lub NORMAL ale PVE wogole nie mialem na liscie prosze o pomoc.


Wszystko masz w manualu. PvE = Normal.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 21:38 
Cytuj  
No dobra, jest w manualu, jest w FAQ ale ja napisze ;p Serwery dzielą się na 4 kategorie:

PvP - Player vs. Player - Gracz kontra Gracz -Horda i Alliance mogą się zabijać nawzajem od razu gdy się zobaczą. Level nie gra roli.
Serwer na którym grają Polacy - Burning Legion.

PvE - Player vs. Enviroment (Tak się pisze? :P) - Gracz kontra Otoczenie -Aby zabić kogoś z przeciwnej frakcji ty i twój przeciwnik musicie wpisać komende /pvp
Serwer na którym grają Polacy - Doomhammer i Stormrage. Za info dziękuje TobiAlex :P

RP - Role Play - Odgrywanie ról (?) - Jak PvE, tyle że należy wczuwać się w postać. Nie można używać zwrotów typu : lol, rofl, lmao, omg. Gdy
wczuwamy się w postać, nadajemy jej charakter i jesteśmy nią. Jak grałeś w jakiegoś RPG papierkowego, to wiesz o co chodzi. (Ta, wiem to co napisałem jest śmieszne i nie ma ładu i składu) Serwer na którym grają Polacy - Argent Dawn

RPPvP - Patrz punkt 1 i punkt 3 :P Serwer na którym grają Polacy - Podzieleni między serwer Ventrue Co i Defias Brotherhood(( Osobiści bardziej polecam ten drugi))


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 gru 2005, 17:14 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 21:55 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
PvE - Player vs. Enviroment (Tak się pisze? :P) - Gracz kontra Otoczenie -Aby zabić kogoś z przeciwnej frakcji ty i twój przeciwnik musicie wpisać komende /pvp
Serwer na którym grają Polacy - Nie mam pojęcia :P


mala korekta jesli znajdziesz sie w stolicy przeciwnej frakcji flaga wlacza sie automatycznie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 14:57 
Cytuj  
Mój błąd, zupełnie zapomniałem :oops: :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 15:04 
Cytuj  
SLAiDER napisał(a):
nie moge sie oagarnac z tym wszystkim


nie przejmuj sie, ja gram juz prawie rok i tez nie moge sie jeszcze w tym wszystkim ogarnac :)
Co chwila ten Blizz wprowadza nowe patche, cholera moze czlowieka wziac :)


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 15:21 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
PvE - Player vs. Enviroment (Tak się pisze? :P) - Gracz kontra Otoczenie -Aby zabić kogoś z przeciwnej frakcji ty i twój przeciwnik musicie wpisać komende /pvp
Serwer na którym grają Polacy - Nie mam pojęcia :P


Te serwery to np. Doomhammer i Stormrage.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 18:39 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
SLAiDER napisał(a):
nie moge sie oagarnac z tym wszystkim


nie przejmuj sie, ja gram juz prawie rok i tez nie moge sie jeszcze w tym wszystkim ogarnac :)
Co chwila ten Blizz wprowadza nowe patche, cholera moze czlowieka wziac :)


Trzeba było wytłumaczyć prościej...........

.....Blizz sux !!!!!!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.