mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 07:56 
 
Którą z tych klas wybrać, bo wacham się mniej wiecej od tygodnia i nie mogę się zdecydować. Napiszcie jakie sa wasze doświadczenia w grze tymi klasami. Chodzi mi głównie o odczucia i sposób zachowań w walce danych klas.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:09 
 
puknij sie w ten pusty leb czlowieku..
Malo to masz tematów o druidach, magach i warlockach?
Druid
Mage
Warlock
Wielka szczesliwa rodzina paldów czeka na Ciebie...


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:16 
 
Eshim napisał(a):
Chodzi mi głównie o odczucia i sposób zachowań w walce danych klas.


DRUID - Zmienia sie w jakies dziwne monstra i gryzie i drapie.
MAG - Napierd**a z daleka kulami lodu albo ognia + robi wode & zarcie
WARLOCK - Napierd*a z daleka kulami shadowa + puszcza peta zaby napierd*al z bliska.

Ja jak mialem wczoraj problem czy zrobic druida czy warlocka to rzucilem se moneta.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:44 
 
imhpo ppowinienes wybrac paladyna

close topic plz


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:47 
 
Bo ja wiem czy zamykać, w sumie to nie bardzo jest gdzie pogadać o klasach bo wszystko ostatnio zamykamy a w głównych tematach jest niezła sieczka już.
Zobaczymy jak sie temat rozwinie.

Nie flamujcie jak nie macie nic do powiedzenia i moze temat umrze smiercia naturalna :]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 08:58 
 
Dwutlenek napisał(a):
Bo ja wiem czy zamykać, w sumie to nie bardzo jest gdzie pogadać o klasach bo wszystko ostatnio zamykamy a w głównych tematach jest niezła sieczka już.
Zobaczymy jak sie temat rozwinie.

Nie flamujcie jak nie macie nic do powiedzenia i moze temat umrze smiercia naturalna :]


Optymista:)

No dobrze, niech bedzie, ze sie wypowiem na temat... Wszystkie 3 klasy sa potrzebne w end high game content. Wszystkimi 3 klasami bardzo latwo sie grinduje, choc z malymi roznicami :

- druid bije najwolniej , ale se ne da zginac, nie ma downtime praktycznie ( ale wolny grind)

- mage bije imo najmocniej z tej trojki , ale za to ma cooldown na picie many

- lock po srodku, i nie ma praktycznie cooldownow na picie many na wyzszych lvlach

Co do ilosci ... druidow zawsze jest najmniej, ale max 4 na raidzie 40osobowym ich zobaczysz. Lockow jest porownywalna ilosc, ale slotow dla lockow zazwyczaj 2-4. Magow jest wiecej niz kurwikow w oczach, ale niby maja te 6-8 slotow w raidach. Ogolnie.. najmniej wymagajaca klasa jest mag, ktory ma duze mozliwosci a nie trzeba sie naklikac tyle co przy druidzie czy locku. Choc niektorzy wola klikac, i miec wieksza przyjemnosc z gry.

Proponuje ci zrobic lvl20 kazda klasa, mysle , ze tyle lvli wystarczy ci poznac podstawowe aspekty grania kazda z tych klas


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 10:26 
 
Unikaj druida bo bedziesz robil za heal bota jesli myslisz ze to fajne to sie baaaardzo mylisz. Lock ma zdecydowanie najefektywniejszy grind do tego najciezej go zabic, bo zawsze moze poswiecic peta a samemu w tym czasie czmychnac. A mag? hmmm mag jak to mag jak nie ma resistow to bije az milo, wartosc maga mozna dopiero zobaczyc jak grinduje z healerem....pull ~10 mobow, ubicie, 30sec rest i znowu.

Nie moge sie zgodzic z lutusem, we wszystkich gildiach w ktorych bylem perfekt raid to 5 osob x 8 klas. wiec stwierdzenie ze locki maja mniej slotow przynajmniej na silvermoonie sie calkowicie nie trafione, do tego lockow jest mniej niz druidow. A sadzac po tym na jakie klasy gildie maja sloty to na lockow jest wieksze zapotrzebowanie wieksze niz na dwarf priestow.:o

3 slowa o druidzie:
do jego najwiekszych zalet za pewne nalezy stealth i mozliwosc przetrwania, dzieki polaczeniu tych 2 atutow mozesz sobie solowac boss w brd ;-) czego zadna inna klasa nie da rady zrobic (wyjatek ladnie ubrany combat rogue). Tylko musisz sie liczyc ze dps za nim pozbierasz feral itemy bedzie <100, a z itemami przy zachowaniu innervate (bo tego wymagaja gildie) 150-180.


Wybierz klase ktora ci najbardziej pasuje (czemu ja nie zrobilem drugiego rogue /cry )


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 9
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 11:02 
 
Gra druidem dostarcza chyba najwiecej klimatu z wow'a przynajmniej z moich doświadczeń moge tak powiedzieć, party oczywiscie bez problemu znajdziesz tak samo jak gildie, bedąc w gildi oczywiscie musisz miec innervate co do pvp to szczerze mówiąc to jest cieżko. Druid bije każda klase w Duel'u z porownywalnym ekwipunkiem lecz na otwartym terenie jest juz troszke gorzej (szczegolnie BG 1vs1) na WG bedziesz flag carrier'em na ab/av: root / moonfire / heal

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 11:23 
 
Warlock,
Duzy do bardzo duzego DPS, calkiem znosna przezywalnosc, glowny minus to shardy.
Druida glowny problem ze na 40 osobowych instancjach tylko heal uzywa, w mojej guidlii nie mozna miec innego niz restoration.
Mag(jako ze nim gram) duzy DPS, ale bez przesady, koszmarna przezywalnosc w PVP, zwalszcz grupowym, inny problem to bez odopwiedniego sprzetu ta postac nie robi zadnego dmg, nawet shamani beda bic lepiej, a poza epixami taki sprzet praktycznie nie istnieje wiec jak nie masz guildii farmujace MC/BWL to nawet nie testu maga bo mozesz sie bardzo rozczarowac.

Ale jak mowimy powaznie to najlepszy jest hunter, jako DPS, a dodatkowo ma wiele innych plusow.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 13:28 
 
Ja ze wzgledu na moj charakter wybieram zawsze 2 typy postaci, albo robiaca najwiekszy DPS, albo healer. Warlock jest dobry ale do niego trzeba miec zaparcie, bo granie nim to nie jest banal, a w pvp trzeba miec ciut wiekszego skila niz chciazby palem :wink: .

Jesli lubisz niezaleznosc to mag i lock, jesli lubisz pomagac ludziom to healer.


Apropos huntera, bardzo nielubiana postac w random instancach, z powodu Master Ninja :har: , needuja wszystko, od clothow na glowe bo daggery, swordy, nawet SC set (ostatnio w random zaciagnalem kumpla rogala 58lev do sholo i zawedziel hunter SC), bizuterie dla magow, niekiedy warkowi cos podwedza itd, nie wspominajac o innych rzeczach, osobiscie do random np. ubrs proponuje z gildii zaufanego 1-2 hunterow, reszcie nie ufam. Hunter ma 1 wade, moze uzywac wszystkiego, i tego ludzie nie lubia, bo nie wiadomo co zrobi taki random hunter jak padnie cos co inna klasa potrzebuje.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 14:00 
 
a czy na sc secie masz napisane rogue only?:P Choc co by nie mowic, to jest leather...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 14:16 
 
Tak to leather ale czy ktos powiedzial ze to nie moze byc przedmiot pozadania np jeszcze druida ustawionego na crit? :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 13
Dołączył(a): 2.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 14:31 
 
Fabianek napisał(a):
A mag? hmmm mag jak to mag jak nie ma resistow to bije az milo, wartosc maga mozna dopiero zobaczyc jak grinduje z healerem....pull ~10 mobow, ubicie, 30sec rest i znowu.


Nie zgodze sie. Od 24 poziomu mozna smialo robic solo aoe grind z 3-7 mobami naraz. Nie jest to latwe, ale mozna robic firebuild od poczatku i robic normalny solo grind i bedzie on i tak szybszy niz warlocka (to odnosnie porownania downtime).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 14:57 
 
charsz napisał(a):
Nie zgodze sie. Od 24 poziomu mozna smialo robic solo aoe grind z 3-7 mobami naraz. Nie jest to latwe, ale mozna robic firebuild od poczatku i robic normalny solo grind i bedzie on i tak szybszy niz warlocka (to odnosnie porownania downtime).


chce to zobaczyc jak bijesz na raz na swoim levelu 7 mobow bez healera. bo moj mag ma wszystko co najlepsze na lv44 (isntance/ah) enchanty +sta/hp i nie przezywa wiecej niz 4 na raz. A wprawy mi nie brakuje w koncu tak expuje od 20stu leveli


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 16:01 
 
Weź Maga, ma dostać buffa w Burning Crusade....taki dowcip branżowy ;)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 16:53 
 
Nileno napisał(a):
puknij sie w ten pusty leb czlowieku..
Malo to masz tematów o druidach, magach i warlockach?
Druid
Mage
Warlock
Wielka szczesliwa rodzina paldów czeka na Ciebie...


Ale jakbym napisał tam, że mam problem z wyborem jednej spośród tych 3 klas to zorazbyś napisał, że jest to temat do rozmowy tylko o jednej klasie. Dwutlenek usunąłby posta i na tym by się skończyło.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 17:49 
 
Eshim napisał(a):

Ale jakbym napisał tam, że mam problem z wyborem jednej spośród tych 3 klas to zorazbyś napisał, że jest to temat do rozmowy tylko o jednej klasie. Dwutlenek usunąłby posta i na tym by się skończyło.

Nic bys nie musial pisac.Wystarczy poczytac owe tematy i bys wszystko wiedzial


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 17:54 
 
Może i masz rację, ale brakuje na forum topicu do rozmowy o kilkun klasach nieprawdaż?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 19:26 
 
Nie bierz warlocka bo:

-shardy

-Pet służący do PvE(Void [OutOfMana-Walker]) zadaje śmieszny damage, jego taunt jest jeszcze śmieszniejszy bo używajac go traci aggro raz za razem, wywalajac się przy tym całkowicie z many. Pet Huntera to przy nim mistrz tankowania. (O szybkości regenu many peta, na wyższych levelach jest do powiedzenia tylko jedno: żałosna)

-Pet do PvP(Suka) jest demonem bardzo ciekawym z jednej strony (seduce ;]) z drugiej strony jest mniej ciekawie jak po dwóch strzałach w nią skierowanych nie mamy już peta.

-Pet do PvP(FelHuntah) przydatno na wszystko co czaruje ze względu na silence. Z drugiej strony to rzadko go używałem, bo w sumie to nikt nie chciał mi dać tych 10 sekund abym mógł zmienić peta.

-Pet universalny instance i czasem bg (Imp) - w instance - wiadomo - daje stamine i fireshield bardzo użyteczny w MC czy BWL... W bg po dopakowaniu talentami stanowi dość dobrą "wierzyczkę" strzelniczą jeżeli nikt nie podejdzie i mu nie przyjebie. Bo z reguły wystarczy 1/4 czyjegoś hita aby go zabić. Aha mana schodzi szybciej niż Voida, regeneruje się natomiast tak samo wolno. Plusem przy tym jest to że jak nie ma many to może się "wyłączyć" z gry tak aby nikt nie mógł go zaatakować.

-Będąc zabijanym (A będziemy często przez rozmaitych Szamanów, Hunterów czy Rogalów którzy przed 40 levelem zjadają w przeciwieństwie do locka) będziemy zajebiście długo się regenerować. Przyzwanie demona -> częściowy regen many -> Healthstone + Demon Armor -> regen many i życia.

Ogólnie klasa zajebiście niedorobiona. Grając Lockiem czułem się jak bym testował betę gry.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 19:34 
 
Razoth napisał(a):
Nie bierz warlocka bo:

+1-800-LEARN2PLAY,
~~
shardy to zaden problem
void zadaje smieszny dmg, tak samo jak MT w instance, tauntem nie traci aggro, na poczatku faktycznie ten jego taunt to gowno, ale juz na 30lvl nie zdazylo mi sie zeby stracil aggro.
Suka i dwa strzaly? rofl nrerf uber crits ohter clsass?
co to "zabijania" to znow podpis Fabianka wymiata. A jesli chodzi o mana regen to magowie i priesci maja to samo (a nie sorry, oni maja instant mana regain)... Lock ma zazwyczaj najwiekszy spirit z tej trojki clotherow, wiec regenuje mane najszybciej.

A co do wyboru klasy to ja polecam Druid'a albo Lock'a, bo najlatwiej sie nimi soluje.
A magiem najlepiej sie grinduje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.