mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 22:02 
 
Miałbym prośbe do kogoś z forum czy niemógłby sie zająć moim shamanem i wylevelować go do 60lvlu(tylko 4lvle)do 15grudnia.
Mam ostatnio sporo pracy w szkole (poprawianie ocen:P, gazetka szkolna, dziewczyna:)) i poprostu nie mam czasu.
Postać znajduje się na serwerze Margheridon, wszystkie(wiekszość itemów to blue, niewiele mi brakuje do honored z AV wiec moze dojsc blue neck)ma rank 3, skille potrzebne do lvlowania wykupione,
build 3/23/21.

Kontakt gg:5038924, email [email protected] lub [email protected]
Wszelkie zyski,itemy zdobyte podczas lvlowania beda należeć do zainteresowanego.



[/quote]


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 9 gru 2005, 22:36 przez bargaw, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 16
Dołączył(a): 29.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 22:10 
 
podobno wylewelowanie postaci od 0-60 kosztuje u chinczyka od 300 dolarow, czyli 5 za level. Wychodzi 20 ale ze mieszkamy w bardziej rozwinietym finansowo kraju bedziesz musial zaplacic kolo 40.

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 22:24 
 
a moze komus by sie chcialo za darmo ... :/
pomoglbym ci ale sam mam priesta do skonczenia ( 4 lvle ) a z powodu lagow na venture nie mam nawet jak tego zrobic

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 22:28 
 
ja bym ci pomugl i chetnie zobaczyl shammiego ale moje tempo lvlowania jest tragiczne maina(warlocka) robilem w 21dni played...


_________________
WoW-EU-the maelstrom-Alltamer-gnome warlock

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 00:28 
 
Baka napisał(a):
podobno wylewelowanie postaci od 0-60 kosztuje u chinczyka od 300 dolarow, czyli 5 za level. Wychodzi 20 ale ze mieszkamy w bardziej rozwinietym finansowo kraju bedziesz musial zaplacic kolo 40.


No z tym bardziej rozwiniętym finansowo kraju to bym dyskutował, bo jak na razie to w chinach najszybciej rozwija sie godpodarka (szybciej nawet niż USA czy UK). No ale to temat nie na to forum :lol:

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 00:35 
 
no ale tempo rozwoju to nie poziom rozwoju :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 00:49 
 
U mnie jest dwoch Chinczykow w gildi WoW (chlopak gra z swoja dziewczyna ) , najfajniejsi ludzie Imo , mieszkaja teraz w UK
Kabu ma racje Chiny mimo duzego wzrostu gospodarczego dalej sa biedne jak diabli , rozmawialem z nimi na ten temat nie raz ...

Leveling ostatnich pieciu poziomow warto robic tylko w instancjach , mniej nudno , na rescie porownywalny z solo grind i zawsze szansa na itemek chodz kasa mniejsza . Jak chcesz komus dac dostep do konta to raczej nie na forum publicznym a w swojej guild najlepiej albo wsrod naprawde zaufanych ludzi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.