mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:44 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... n&t=695773


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=695773
moga mnie pocałować w pompke. już raz migrowałem z BL i żałuje.
BL mimo ze nie ma duzo dobrych gildi tętni życiem. Nowe serwery są jałowe i nudne, BG pozamykane, nie ma low leveli.
Na BL prawie każdy low lvl to alt 60tki więc są pro :wink: na BL auctioneer scanuje 6 minut a na Magtheridon niecałe 2


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=695773
moga mnie pocałować w pompke. już raz migrowałem z BL i żałuje.
BL mimo ze nie ma duzo dobrych gildi tętni życiem. Nowe serwery są jałowe i nudne, BG pozamykane, nie ma low leveli.
Na BL prawie każdy low lvl to alt 60tki więc są pro :wink: na BL auctioneer scanuje 6 minut a na Magtheridon niecałe 2


Prawda, w srode jak BL lagowal po maintance, skoczylismy na server Mag, znajomych kupa, ale w IF'ie ... pustki nikt nie gada, 0 low lvli... bardziej wole BL zreszta wiekszosc gildii zapowiedziala, ze nie bedzie sie teraz przenosic


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
moga mnie pocałować w pompke. już raz migrowałem z BL i żałuje.


kazdy medal ma 2 strony, ludzie ktoszy zdecydowali sie na migracje z silvermoona sa happy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
moga mnie pocałować w pompke. już raz migrowałem z BL i żałuje.

kazdy medala 2 strony, ludzie ktoszy zdecydowali sie na migracje z silvermoona sa happy
nie spodoba się to wielu osobom ale powiem

oficjalny powód przenosin to były kolejki - ludzie crashowali w MC i trzeba było na nich czekac np. 40 minut.

generalnie może jestem samolubem ale zawsze byłem na NIE bo mam 50 modów i nigdy (moze ze 2 razy ale nie w instansie) nie miałem crasha wiec to wina zaniedbanych kompów albo słabych kompów.

oficjalnie jasne było że to wina ludzi ża nie dbają o sprzet ale faktem było ze przy domo już ze 6 osób stało w kolejce.

mnie kolejki nigdy nie przeszkadzały - wchodze do domu właczam i czekam w kolejce 40 min. nie gapie się w ekran tylko np rozwieszam pranie albo karmie kota :wink:
lagi na BL są mniejsze niż na nowych pustych serwerach


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
moga mnie pocałować w pompke. już raz migrowałem z BL i żałuje.


kazdy medal ma 2 strony, ludzie ktoszy zdecydowali sie na migracje z silvermoona sa happy

Od nas (ED) na ten sam serwer odeszla tylko jedna wieksza gildia i nie sa zadowoleni z tego co slyszalem. Ale oni byli nastawieni mocno na PVP.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:15 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Od nas (ED) na ten sam serwer odeszla tylko jedna wieksza gildia i nie sa zadowoleni z tego co slyszalem. Ale oni byli nastawieni mocno na PVP.


trundo im sie dziwic, skoro z sm odeszla tylko jedna wieksza gildia hordy, a outdoory kampuje alians bylych gildii z sm (sin/random/element)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:16 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
moga mnie pocałować w pompke. już raz migrowałem z BL i żałuje.


kazdy medal ma 2 strony, ludzie ktoszy zdecydowali sie na migracje z silvermoona sa happy

Od nas (ED) na ten sam serwer odeszla tylko jedna wieksza gildia i nie sa zadowoleni z tego co slyszalem. Ale oni byli nastawieni mocno na PVP.


a jak maja być jak taki Magtheridon wyglada jak stacja przeładunkowa. Każdy jedzie do albo z instansu. nikt poniżej 60 nie znajdzie żadnego party ani gildi, w AH nic nie ma, w BG nic się nie dziej (dobrze jak otwarte)
Wokoło 70 % ludz ma powyżej 15 epiców i nic im się nie chce :-?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:21 
Cytuj  
@up

Popatrz, popatrz. Prawie zupelnie jak na BL :D
Zaczynanie teraz na tym serwie to katorga. Goscie na 50lvl chca placic za tankowanie im w Maraudonie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:26 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
@up

Popatrz, popatrz. Prawie zupelnie jak na BL :D
Zaczynanie teraz na tym serwie to katorga. Goscie na 50lvl chca placic za tankowanie im w Maraudonie...
to dziwnwe co mówisz bo ja skończyłem wszystkie questy i wszystko wydropowałem na lvl 49 w Mara.

Chyba dobrze jest zapamiętywać dobrych graczy i proponować im party (dodawać do ignora każdego kto cie w party zawiódł). Ty ich pamiętasz ze są dobrzy a oni ciebie i wtedy działa to jak symbioza :wink:
nie mam żadnych klopotów na BL - no może tylko że shardy na AH są za tanie :P

nie mam gildi nie mam kłopotów z party, mam około 10 znajomych na serwerze i to wszystko czego mi trzeba :wink:


_________________
psn


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 12:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to dziwnwe co mówisz bo ja skończyłem wszystkie questy i wszystko wydropowałem na lvl 49 w Mara.

Chyba dobrze jest zapamiętywać dobrych graczy i proponować im party (dodawać do ignora każdego kto cie w party zawiódł). Ty ich pamiętasz ze są dobrzy a oni ciebie i wtedy działa to jak symbioza :wink:


Dokładnie,
poza tym prawdę mowiąc szybciej jest nabić tą 60tke nie robiąć żadnych instacji, a itemy to wyciagasz i tak później z instów typu scholo/starth/xBRS :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 13:48 
Cytuj  
Tharis napisał(a):
Deshroom napisał(a):
to dziwnwe co mówisz bo ja skończyłem wszystkie questy i wszystko wydropowałem na lvl 49 w Mara.

Chyba dobrze jest zapamiętywać dobrych graczy i proponować im party (dodawać do ignora każdego kto cie w party zawiódł). Ty ich pamiętasz ze są dobrzy a oni ciebie i wtedy działa to jak symbioza :wink:


Dokładnie,
poza tym prawdę mowiąc szybciej jest nabić tą 60tke nie robiąć żadnych instacji, a itemy to wyciagasz i tak później z instów typu scholo/starth/xBRS :]
metody sa rózne ja raczej nie robie questów - robie każdy instans 20 razy, biore wszystkie blue i przesiadam się na następny :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 14:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
metody sa rózne ja raczej nie robie questów - robie każdy instans 20 razy, biore wszystkie blue i przesiadam się na następny :wink:


ja preferuje grind spoty, odwiedzanie ah a jak mam level na jakis przedmiot z instancji to biore znajomego (-ych) i robia mi babysitting w celu wyfarmowania konkretnych blue :)

btw moj alt znalazl Blazing Emblem podczas grindu...poszedl za 180g :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 14:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
metody sa rózne ja raczej nie robie questów - robie każdy instans 20 razy, biore wszystkie blue i przesiadam się na następny :wink:


o moj boze, Deshroom Ty dzialasz jak szarancza, opanowujesz jedno pole po drugim, wyekpluatowujesz je do cna oraz niszczysz wszelkie zycie na swojej drodze. :wink: :lol:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 14:25 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Deshroom napisał(a):
metody sa rózne ja raczej nie robie questów - robie każdy instans 20 razy, biore wszystkie blue i przesiadam się na następny :wink:

o moj boze, Deshroom Ty dzialasz jak szarancza, opanowujesz jedno pole po drugim, wyekpluatowujesz je do cna oraz niszczysz wszelkie zycie na swojej drodze. :wink: :lol:
dokładnie i do wyeksploatowanego nigdy nie wracam :wink:
plus jest taki z ew instansie się nie nudze tak jak na grindzie :]

mając dużo blue, często zmieniam przedmioty i dzięki temu zarabiam majątek na shardach :wink: enchanting mam na 75 a nie umiem nic zrobić - wszystko wyćwiczone przez disenchanting :lol:


_________________
psn


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 01:56 
Cytuj  
O, Desh sie na BL nawrócił, miło ;]

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 02:13 
Cytuj  
Deshu co ty mówisz ze BG u nas pozamykane jak ja siedze non stop w nich AB jest 4-5 ciagle otwartych i przynajmniej 1 AV no co prawda WSG jes notoryczne zamkniete ale to wydaje sie normalne na każdym serwie, był weekend WSG to bylo ich 10 ciagle otwartych.Jak nie siedzisz na BG to nieopowiadaj bajek że pozamykane są.Z party to faktycznie porazka jest do insta ponizej Strat, Scholo,UBRS to party szuka sie i tydzień.
Łatwiej znaleźć sie wydaje randoma do ZG.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 10:29 
Cytuj  
Ponieważ na LS nie da się grać od 2 dni, przerzucam się na BL...Horda, postać Alenne, UD, Warlock 9 lev....Jak ktoś leveluje jakiegoś alta i szuka kogoś do party, to zapraszam :)

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 10:44 
Cytuj  
Ja zmienilem server na nowy - Chromagus. Wczesniej gralem na BL potem na BB potem zas na BL. DLugo szukalem dobrego servera i wreszcie znalazlem. Na Chromagusie jest duzo nowych postaci bardzo malo 60 lvli i server ogolnie dobrze sie przyjol bo kolejki w weekendy sa. Lagow brak btw. Wienc jak ktos trafi na dobry nowy server to mu gratuluje :) bo ciezko taki znalezc

ps Na chromagusie juz jest wiencej postaci zrobionych niz na BL niestety na BL ta liczba juz niemal nierosnie wogole :( dlatego sie wynioslem z BL bo server zaczol sie odludniac i niest poziom niektorych polskich graczy (ktorych jest tam naj) byl bardzo mierny

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 12:04 
Cytuj  
Czlowieku uzyj "MS Word" zanim zaczniesz pisac o poziomie, kilka lekcji polskiego tez by ci sie przydalo :|


Ostatnio edytowano 10 gru 2005, 14:00 przez RoozTer, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.