mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 13:16 
 
Topic lock, proponuje, bo zaraz flame się zrobi o tym warlocku :roll: BTW. Grałem Druidem, i przeżuciłem się na locka...Więc moge sczerze polecić...A shardy...Każda klasa ma swoje minusy :P


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:56 
 
ze co? warlock i duzo spirit? a po co warlockowi spirit skoro ma life tap... zaden warlock ktory wie jak grac ta klasa nie przyklada wiekszej uwagi do spirit

a to czy shardy sa problemem to juz kwestia indywidualna, wg. mnie sa

Cytuj:
i PRZEDE WSZYSTKIM wymagajaca duzago skilla.


ja bym raczej powiedzial ze wymaga duzo cierpliwosci :) skilla to wymaga kazda klasa w tej grze, jedne mniej, inne bardziej :p


Ostatnio edytowano 11 gru 2005, 01:05 przez Mishima, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 01:02 
 
w 1.9 dostaniecie jakies specjalne bagi.
Nie plakac juz mi tu


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 01:03 
 
jakby nie bylo zadnych problemow to by byl jak shaman, imba, a tak zawsze mozecie powiedziec ze wy tez macie jakies minusy=shardy. zeby inne klasy mialy tylko taki minus...

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 23:55 
 
takie pytanko, wiem ze zasadniczo to "chyba" nie ma wplywu na przebieg rozgrywki ale w pewnym plytkim sensie nurtuje mnie owe zagadnienie, a mianowicie: na locka po stronie hordy lepszy jest ud czy orc? ( swoja dorga smiesznie wygladaja orki na koniach)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 01:14 
 
IMO UD - cannibalizm + WoTF >> stun resist w przypadku locka.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 08:43 
 
Raczej tak. Nikt nie bedzie warlocka trzyma w stunlocku. Jakby orc mial ambush resist 25% to byloby imba =]


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:01 
 
Wybrałem locka i jedyną rzeczą jakiej żałuję to to, że gram po stronie alliance :/

Nie wiem, jak z innymi klasami, ale widziałem locka rozwalającego princess i tinkerer w Maraudon *solo* - mam filmik ;)

Co do shardów, to można się przyzwyczaić, ja zazwyczaj mam w plecaku ~14, a jestem na 39 lvlu. Zresztą teraz dojdzie nam bag na 20/30/40 shardów (prawdopodobnie będą trudno dostępne, ale...), więc minus zawsze się zmniejszy, przynajmniej dla warlocków na wyższych lvlach.

Co do siły locka w PvP, to na 39 lvlu rozwalam maga 5 lvlów wyżej ode mnie i nie mam raczej problemów 1v1 z jakąkolwiek klasą, nawet z rogue, jeśli mam odpowiedniego peta... Zresztą, słyszał ktoś tą historię o tym, że Felhunter rozwalił kiedyś maga na 60 lvlu solo? ;p

A od patcha 1.9 zostaniemy odrobinę dopakowani :)

Pzdr,
yns

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 01:11 
 
Tak btw. czy jest gdzies jakas rozpiska base dps druida catform albo jakis inny sposob by mozna sobie porownac srednio dps dru w catform w rogiem na podobnym lvlu ze zblizonym sprzetem ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 02:05 
 
Nah, gralem lockiem do 55, wiec cos nie cos wiem o tej postaci, jest bardzo dobra klasa rozwalalem niemal ze kazdego bez wyjatkow jedynie szamani dawali o dobie znac a ze gralem UD wielkiego bolu nie bylo... mimo wszystko czulem pewnien niedosyt, to nie klasa ktora chcialbym grac wiec zaczolem druidem i jest normalnie wypassss, lepiej niz sie spodziewalem na poczatku niepowiem ciezko bylo, 7 poty tracilem alby cokolwiek zrobic, ale nie poddalem sie i twardo szedlem w zaparte... bardzo zadawolony jestem z druta myslalem ze drut na pvp to dupa a co sie okazalo jest jeszcze lepszy od warlocka (wlasnie z nimi mam najwiekszy klopot zeby wygrac), druid feral 30 i 21 resto rzadzi, a jak ktos ww gildi mi powiem ze mam zmienic na full resto niech sie wypcha epiki moge wyfarmic na Ab albo Av bez laski, nie bede sie zmienial w heal bota zeby psuc sobie zabawe BO KTOS tak sobie wymyslil... Wiec radze wybrac druta bo:
a). Jest bardzo wszechstronny - nie nudzi sie
b). jest bardzo mocna klasa i mimo wszystko porzadana w instance (restO) ^^ zawsze mozna se zmienic po MC na feral spowrotem :)
c). Druid pownuje maga jak ja mlodsza siostre :)
Wiec to by bylo na tyle pozdro dla warlockow wielki szacun dla was, ale i tak was dojade drutkiem :). Pozdro


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 07:09 
 
a priest zazwyczaj i maga , druida i locka:)


_________________
Be strong Believe...:)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 08:09 
 
Maloc napisał(a):
Echhh ... czytam co niektorzy tu wypisuja i mnie glowa boli. Lok to moj jedyny char.
Do PVE - cudowny. Robilem solo pomaranczowe Q bez wiekszych problemow. Zdarzalo mi sie zabijac moby 5 lev wieksze niz ja sam.


Heh, no to polecam huntera :D Czerwone moby to normalka, dopiero przy roznicy 6 poziomow zaczynaja sie problemy (tzn czesto pada pet :D ), a zoltych q sie nawet nie dotyka, chyba ze dla funu :)


pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 08:49 
 
Logain Darkthorn napisał(a):
Maloc napisał(a):
Echhh ... czytam co niektorzy tu wypisuja i mnie glowa boli. Lok to moj jedyny char.
Do PVE - cudowny. Robilem solo pomaranczowe Q bez wiekszych problemow. Zdarzalo mi sie zabijac moby 5 lev wieksze niz ja sam.


Heh, no to polecam huntera :D Czerwone moby to normalka, dopiero przy roznicy 6 poziomow zaczynaja sie problemy (tzn czesto pada pet :D ), a zoltych q sie nawet nie dotyka, chyba ze dla funu :)


pozdrawiam



Dla funu to mozna sobie wlasnie robic pomaranczowe, bo jest taka mozliwosc ta klasa. Ale i tak najlepiej sie bije moby na +-2lvl do ciebie ( szczegolnie jak wiesz, jakie moby i gdzie bic), teraz lvluje huntera i mam 43k exp/h(bez rested) przez 4 lvle 44,45,46,47 , gdzie moim rogiem na 59lvlu dobrze bylo jak 35k wyciagalem...


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 31
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 09:17 
 
re kkkk20:
Wczoraj pojechałem 5 razy druida 2 lvle 1v1 wyższego ode mnie ;) Pewnie zły build albo słaby skill gracza w PvP :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 09:57 
 
hynter ma jeszcze jedna zalete: "Every wpn is hynter wpn"
W szczegolnosci:
- Felstriker (pomka na Stormscale@EU) - http://www.thottbot.com/?i=20470
- Teebu (Laguna na Silvermoon@EU) - http://www.thottbot.com/?i=27030
- Treant's Bane (nie pamietam nicka na Burning Legion@EU) - http://www.thottbot.com/?i=36492

Tak wiec nie bedziesz mial zadnych problemow ze znalezieniem broni dla siebie. :lol:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.