mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:42 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
O rany ale daleko musial biec i wolac kolegow jak pewnie wlazilismy bo mc albo bwl i wszyscy byli w radzjie i na ts. Zreszta ja tam widze tylko dwie osoby od nas z gildi a trzecia z Hajnal . Niesamowite ze w bramie do brm ludzie zamiast duelowac sie z pzreciwna frakcja gankuaj sie.


chodzilo oto zebys nie pisal jakiego to macie skilla skoro twoi guild m8s poubierani w epici uciekaja przed rogalem z butelka w reku i greenach na sobie.

Vercin napisał(a):
ALe wogole wszytko o twoim nastawieniu do tD mowi to ze zrobiles z tak nic nie znaczacego zdarzenia screeny i opisales to an forum


zrobilem bo wiedzialem ze sie bedziesz przechwalal jakie to tD jest skilled :P


cypis napisał(a):
Quoted for truth, czesciej uzywane jako przyznanie racji osobie cytowanej :>.
Pomijajac szczegoly to naprawde powinienes skonczyc ten bezsensowny whine.


jaki whine a gdzie tu masz whine z mojej strony, napisalem tylko co sadze o takich zasadach afaik to forum demokratyczne i wolno posiadac wlasne poglady. Ale faktycznie lepiej to uciac, bo jak widac twoj guild m8 nie potrafi przyjac slowa krytyki i zaraz robi osobiste wycieczki.

Cytuj:
System stosowany u nas przy rozdzielaniu lootu jest taki jaki jest i Twoje tzw. madrosci na pewno go nie zmienia - niektorzy wola sie skupic na czerpaniu przyjemnosci z gry a nie wyscigu szczurow w stylu kto najszybciej zrobi kuku bossowi x, y i z.


a ja go nie chce zmienic mam w nosie jaki macie system dla mnie mozecie nawet rollowac. spx poczekamy do aq zobaczymy czy whine sie nie zacznie ze jest za trudna, tak jak byl na temat BWL.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:49 
Cytuj  
Cytuj:
jak to nie kilka przykladow z BL:
- tag theDust -> jak jest sam to z pewnoscia ucieknie do swoich nimo swoich epixxow, atakuja tylko w grupach

Na tych screenach widc tylko ze cie zgankowali nie ma ntwojej walki 1 na 1 pokazanej i jak niby ucieka...
Na podstawie jedno zdarzenia obrazasz i oczerniasz cala gildie.
Cytuj:
zrobilem bo wiedzialem ze sie bedziesz przechwalal jakie to tD jest skilled

To to juz wogole tekst gopny 10 latka. gdzie sja sie przechwalalem jacy to jestemy skilled. MAsz urojenia jakies Fabianku bidulko.
Wez smoczek sliniaczek i wracaj do kojca


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 15:50 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:50 
Cytuj  
to nie byl nawet gank, chodzi oto ze spotkalem kerith _PRZED_ brm i zaczelismy sie okladac... po czym spieprzyl do kumpli, porownaj sprzet (oboje mamy dosc charakterystyczny sprzet na sobie) i przy tym samym skillu kto powinien uciekac

Czyli jak, bo juz nie wiem co chcesz przekazac. Ze jestes nieustraszony pro (definicja ogolna pro, to professional player, lepszy od common playera) czy poprostu podac ci troche tego sera?

Ty tez Vercin nie lepszy, obaj zamiast porzadnie sflamowac sie, to jak banda rozowych teletubision whinujecie na siebie nawzajem.

W innych dzialach narzekaja ze spada poziom intelektualny, a w WoW widze ze trollowanie wypada jeszcze gorzej :/
Ja juz wole byc idiota niz lame trollem, przeciez po to sie fora robi.

Reality > You guys > Pro Whiners

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:51 
Cytuj  
Jak mam go sfalmowac przeciez to dziecko nie wypada go wyzywac:|

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:52 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Miecz w rękach huntera to jak windseker w rękach paladyna i tylko pokazuje krótkowzroczność osób które dowodzą w poszczególnych gildiach. Demokracja i ffa w tego typu grach sie nie sprawdza.
U nas np hunter chciał bidować na windsekera bo może nawet 50% melee wyciągnąć, usłyszał że jest debilem i tylko się nabidował. To samo shamani i toporek z ragnarosa, skoro bierzemy ich jako healboty to na chuja im 2h, warek z tego lepszy pozytek bedzie mial w mc czy bwl niż healbot.
Kolejna sprawa chyba mandriel (czy jakoś tak) na naszym serwie palek dostał łapke ragniego i teraz nawet jej nie nosi, bo jest healbotem, powiedzcie mi że osoby które kierują jego gildią nie są debilami...


LOL, DirectC. Jestem shamanem i teraz co, mam iść do MC i zebrać tylko set z MC? Nie mogę bidnąć na macke Ragny tylko dlatego, że to 2h? Miałbym gdzieś taką gildię. Mam iść i tylo leczyć i zebrać set z MC a to tylko dlatego, że jest tam Class: Shaman i nic więcej to ja dziękuje. Akurat macka Ragny mi się podoba i chciałbym ją mieć i bidowałbym wszystkie punkty na nią. Dlaczego? Bo instance to nie wszystko. Nie siedzi się w dzień w dzień w instance. A z taką macką mógłbym nieźle namieszać np. w PvP.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:53 
Cytuj  
Dobra, kolejny temat sie popieprzyl... nawet mi sie nie chce przeszukiwac kto ten offtop sprowokował...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:55 
Cytuj  
Cytuj:
a ja go nie chce zmienic mam w nosie jaki macie system dla mnie mozecie nawet rollowac. spx poczekamy do aq zobaczymy czy whine sie nie zacznie ze jest za trudna, tak jak byl na temat BWL.


Bwl nie jest za trudny, jest jedynie zle ustawiona kolejnosc eventow z bossami. Imo razor i vael powinni byc przed samym nefem, wtedy mialoby to wiekszy sens i o wieeeeeeeelelelelelelele wiecej gildii mialoby teraz bwl na farm status. Czemu? Bo przejscie razora+vaela to dla normalnej gildii tydzien siedzenia po 4h nonstop i wipowania. Kolejne 5 bossow ( wlacznie z chromem na timelapse) to max 3 dni... max!! Tak wiec nie wiem czym sie sugerowali tworcy tego instance, byc moze hitchcock'iem, napoczatku trzesienie ziemii a pozniej jeszcze gorzej... choc jak widac wyszlo im to tylko na poczatku i na sam koniec.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
LOL, DirectC. Jestem shamanem i teraz co, mam iść do MC i zebrać tylko set z MC? Nie mogę bidnąć na macke Ragny tylko dlatego, że to 2h? Miałbym gdzieś taką gildię. Mam iść i tylo leczyć i zebrać set z MC a to tylko dlatego, że jest tam Class: Shaman i nic więcej to ja dziękuje. Akurat macka Ragny mi się podoba i chciałbym ją mieć i bidowałbym wszystkie punkty na nią. Dlaczego? Bo instance to nie wszystko. Nie siedzi się w dzień w dzień w instance. A z taką macką mógłbym nieźle namieszać np. w PvP.


Tylko ze to zalezy od podejscia .. My wychodzimy z zalozenia, ze raidujemy PvE zeby miec sprzet na PvE a nie na PvP. Jak ktos chce miec wypasiony sprzet na PvP to niech zapiernicza cale dnie po AB i AV. W guild raidach PvE need > PvP need.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:09 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Bwl nie jest za trudny, jest jedynie zle ustawiona kolejnosc eventow z bossami. Imo razor i vael powinni byc przed samym nefem, wtedy mialoby to wiekszy sens i o wieeeeeeeelelelelelelele wiecej gildii mialoby teraz bwl na farm status. Czemu? Bo przejscie razora+vaela to dla normalnej gildii tydzien siedzenia po 4h nonstop i wipowania. Kolejne 5 bossow ( wlacznie z chromem na timelapse) to max 3 dni... max!! Tak wiec nie wiem czym sie sugerowali tworcy tego instance, byc moze hitchcock'iem, napoczatku trzesienie ziemii a pozniej jeszcze gorzej... choc jak widac wyszlo im to tylko na poczatku i na sam koniec.


imho ustawienie jest bardzo dobre. na poczatku najpierw razor (trudny) pozniej vael (trudniejszy)...etc. poprostu ta instancje mozna opisac: pokaz skill to dostniesz loot. Swoja droga w mc jest przeciez identycznie: Lucek (trudny, pierwszy boss omg bije go 40 osob a jemu zycie ledwo schodzi), Magmadar (trudniejszy, fearuej caly rajd wiec jak ubic skoro biegamy w fear), a dalej to jest spacer az do mjd. Masz zachowana analogie 2 pierwsze i 2 ostatnie bossy sa trudne, a chromaggus z time lapse czy bez jest latwy chociaz jeszcze nie mielismy frozen breatha wiec nie wiem jak na frozen breath.

Qraczek napisał(a):
Tylko ze to zalezy od podejscia .. My wychodzimy z zalozenia, ze raidujemy PvE zeby miec sprzet na PvE a nie na PvP. Jak ktos chce miec wypasiony sprzet na PvP to niech zapiernicza cale dnie po AB i AV. W guild raidach PvE need > PvP need.


my tez.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:22 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
lutus napisał(a):
Bwl nie jest za trudny, jest jedynie zle ustawiona kolejnosc eventow z bossami. Imo razor i vael powinni byc przed samym nefem, wtedy mialoby to wiekszy sens i o wieeeeeeeelelelelelelele wiecej gildii mialoby teraz bwl na farm status. Czemu? Bo przejscie razora+vaela to dla normalnej gildii tydzien siedzenia po 4h nonstop i wipowania. Kolejne 5 bossow ( wlacznie z chromem na timelapse) to max 3 dni... max!! Tak wiec nie wiem czym sie sugerowali tworcy tego instance, byc moze hitchcock'iem, napoczatku trzesienie ziemii a pozniej jeszcze gorzej... choc jak widac wyszlo im to tylko na poczatku i na sam koniec.


imho ustawienie jest bardzo dobre. na poczatku najpierw razor (trudny) pozniej vael (trudniejszy)...etc. poprostu ta instancje mozna opisac: pokaz skill to dostniesz loot. Swoja droga w mc jest przeciez identycznie: Lucek (trudny, pierwszy boss omg bije go 40 osob a jemu zycie ledwo schodzi), Magmadar (trudniejszy, fearuej caly rajd wiec jak ubic skoro biegamy w fear), a dalej to jest spacer az do mjd. Masz zachowana analogie 2 pierwsze i 2 ostatnie bossy sa trudne, a chromaggus z time lapse czy bez jest latwy chociaz jeszcze nie mielismy frozen breatha wiec nie wiem jak na frozen breath.


Taki sredni przyklad ... Gehennas potrafi marnie wyposazonych graczy polozyc random boltem, a bez decurse'a caly raz lezy po chwili. Z Garrem trzeba jednak wpasc na to co robic z addami, miec odpowiedni sklad itd. Na Geddonie jeden czlowiek wychodzacy do kibla w czasie bicia wywala poj rajdu. Na Shazzie przy zle ustawionym rajdzie 2 albo 3 explozje klada raid a brak decurse'a i dispella robi to samo. Itd itd. A takie ustawienie jak BWL raczej moze zniechecac ludzi do robienia instancji.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Tylko ze to zalezy od podejscia .. My wychodzimy z zalozenia, ze raidujemy PvE zeby miec sprzet na PvE a nie na PvP. Jak ktos chce miec wypasiony sprzet na PvP to niech zapiernicza cale dnie po AB i AV. W guild raidach PvE need > PvP need.


my tez.


Super ... i nadal twierdze ze jak koles zarobil DKP to Askhandi jest jak najbardziej Hunter Weapon :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:37 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

Taki sredni przyklad ... Gehennas potrafi marnie wyposazonych graczy polozyc random boltem, a bez decurse'a caly raz lezy po chwili. Z Garrem trzeba jednak wpasc na to co robic z addami, miec odpowiedni sklad itd. Na Geddonie jeden czlowiek wychodzacy do kibla w czasie bicia wywala poj rajdu. Na Shazzie przy zle ustawionym rajdzie 2 albo 3 explozje klada raid a brak decurse'a i dispella robi to samo. Itd itd. A takie ustawienie jak BWL raczej moze zniechecac ludzi do robienia instancji.


zobaczmy na bossy w bwl jak mozna najlatwiej wipnac:
- lootlord:
> pull aggro + spozniona reakcja pullera
> mortal strike + crit + zaspanie healerow
- Firemaw:
> zly positioning
> nukniecie w momecie wing buffet + spozniona reakcja off tanka
> pull aggro + spozniona reakcja pullera
- Ebonoroc:
> zly rotating miedzy tankami (na ta rotacje to trzeba bylo wpasc)
> nukniecie w momecie wing buffet + spozniona reakcja off tanka
> niski shadow res tankow**
> nie trzymanie na nim MS + wound poison
> pull aggro, nawet natychmiastowa reakcja nie pomoze.*
- Chromaggus
> brak decurse'a i dispella ( to tak odnosnie shazy)
> spoznione schowanie sie, powoduje mase dodatkowej roboty healerom
> pull aggro, nawet natychmiastowa reakcja nie pomoze.*
- Nefarion
> za maly dps w p1, a na to musisz juz miec sprzet z poprzednich bossow
> pull aggro w p2, nawet natychmiastowa reakcja nie pomoze.*
> nie trzymanie fear warda na MT
> polymorph MT w p2.

* - zdarzaja sie wyjatki ze uda sie przezyc ale to tylko wyjatki.
** - moze nie tyle wipe co poprostu nie da sie go ubic.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 16:38 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:37 
Cytuj  
Free bid mamy nie od dzis i kazdy wie czego sie spodziewac i ze jak chce jakis item miec pierwszy to zad armo go nie dostanie. WArkowie nie maja wylacznoci na 2h bronie ale z drugiej strony moga sobie brac pierscionki plaszcze itp teoretycznie bardziej nadjace sie dla rogala huntera. Sam chwile plakalem jak mi szman wzial "do pvp" plaszczyk z ragny (22 agi) mimo ze wszyscy inni szamani mowili mu ze sa lepsze i ze robi glupote. Uparl sie dal wiecej punktow i tyle.Im ktos gorsze ma uzasadnienie dalczego bierze dany item tym wieksze oburzenie to wywoluje i tym mniej jest lubiany. Zreszta jakos mamy free bid a nie ma w hordzie na BL innej tak dlugo istniejacej( bez zmian nazwy, skladu roznych fuzji rozlamow itp) gildi. Czy zrobimy instance jakis miesaic wczesniej czy pozniej to tak naprawde w swietle tego jak dlugo sie trzymamy razem nie ma zadnego znaczenia.

roball napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Super ... i nadal twierdze ze jak koles zarobil DKP to Askhandi jest jak najbardziej Hunter Weapon :P


A hunterzy beda plakac ze rogue\warrior sobie bidnie na Xbow z chromaggusa, mimo ze ma tylko ranged AP.


Jasne juz widze jak warrior da za ta kusze wiecej od napalonego na nia huntera od nas z gildi.


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 16:41 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:39 
Cytuj  
roball napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Super ... i nadal twierdze ze jak koles zarobil DKP to Askhandi jest jak najbardziej Hunter Weapon :P


A hunterzy beda plakac ze rogue\warrior sobie bidnie na Xbow z chromaggusa, mimo ze ma tylko ranged AP.


Imo pudlo ...

http://www.thottbot.com/?i=44450

o tym malenstwie mowisz ? Widzisz ... tu sie konczy DKP a zaczyna common sense - bo hunter najprawdopodobniej poprawil zarowno swoj melee jak i ranged (glowny) dmg. A warek Ashjre'tulem sie w melee (glowny) nie poprawi. Zreszta jak hunterzy lootowali przez 30 raidow w MC a warek zbieral punkty od malego i biega w chescie z VanCleefa + upatrzyl to sobie to sumie niech bierze :P ....

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
No to co, ma 7 staminy, rogue weapon.


Sure .. :P A nie lepiej cos z +agi ? :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
No to co, ma 7 staminy, rogue weapon.

jakie rogue, druid wpn (nie moze uzywac) w koncu po patchu zrobi sie krysztal na nowe enchanty.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
roball napisał(a):
No to co, ma 7 staminy, rogue weapon.

jakie rogue, druid wpn (nie moze uzywac) w koncu po patchu zrobi sie krysztal na nowe enchanty.


[ironia]Sam sie na krysztaly przerob[/ironia] ...

10 minut do wyjscia z pracy ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:51 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

10 minut do wyjscia z pracy ...


ja tez, ide zapalic i spadam.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:54 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):

10 minut do wyjscia z pracy ...


ja tez, ide zapalic i spadam.


Palenie szkodzi zdrowiu, powoduje raka i choroby płuc.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:55 
Cytuj  
W sumie racja .... Jeszcze brakuje zeby sie okazalo ze w to samo miejsce na fajka chodzimy :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:55 
Cytuj  
Naprawde jesli u was w gildi sa ludzie ktorzy jakby im pozwolic dla +7 stamina na kuszy albo dla crystali do encantow bidowali by punktami za miesaic dwa lazenia do insatnce to nie dziwie sie ze u was wszytko musi byc uregulowane zakazami i nakazami:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.