mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 03:12 
Cytuj  
No wiem ze to nieaktualne jak cos moge usunac ten tamat z forum
Chcialem jedynie pokazac Directc ze do nas rowniez dochodzily glosy ze w GSL jest nie zawsze slodko i milo jako iz on sam co chwila nam wypomina niemila atmosfere w gildi.

Btw tragikomiczna sytuacja gosc od nas kupil konto w alliance pladyna z legendarna macka. To oczywiscie nie spoobalo sie w gildi do ktorej mozna poiedziec ta macka nalezala i wywiazala sie klotnia. Nie wdajac sie w szczegoly koniec koncow macka zostala zdisenchantowana...

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 03:56 
Cytuj  
dziwne ? 15k golda dalem zeby ten koles mial ta mace z kasy na ktora pracowala cala gildia i nagle ktos sobie robi prezent na swieta i kupuje konto z "nasza" maca, no chyba idzie sie wkurwic?


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 04:00 
Cytuj  
Oczywiscie zreszta zajrzyj na irc co ci napisalem na temat tego co sadze o tym co zrobili. W sumie nie wiem bo sa dwie wersje kto zdisenchantowal ta macke elmi czy maxamarus? Przykro mi ze doszlo doc zegos takiego i ze ktos od nas z gildi wzial w tym zdarzeniu udzial. Jesli to on zdisenchantowal ta macke to postaram sie zeby byla jakas reakcja "wladz" na taka glupote/zlosliwosc czy jak to nazwac

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 05:23 
Cytuj  
nie sadze zeby ja disenchantowal , dostalem 4 shardy na maila co prawda z dopiskiem "oto wasza maca" ale nie sadze tbh


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 06:20 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Zychoo napisał(a):
dobro panstwa >> dobro jednostki zalatuje polowa poprzedniego wieku i Rzeczpospolita Ludowa.

Wszyscy wiemy jak na tym wyszlismy.

JA JA JA JA, a co z innymi, to mam w dupie - zalatuje popularnym dzis wyscigiem szczurow.


/sign

kahR napisał(a):
A od kiedy +heal stuff prowadzi do overheala? :o
Hint: im wiecej +healing masz tym nizszych (tańszych!) ranków spella mozesz używać.
Lepsi healerzy= mniej ich potrzeba= wiecej miejsca dla DD. Prosty przykład: w 5 man grupachh nigdy nie biore offhealera, za to jest miejsce dla dodatkowego crowd control/damage co owocuje sprawniejszym i szybszym czyszczeniem instancji.


w przypadku trinketu za serce hakkara i talismant of ... power to rzeczywiscie healerzy powinni brac broniac go przed disenchantem. Mam trinket z hakkara nigdy nie uzywam w instancji bo co mi z buffa skoro "mana conservate" nie pozwala rzucac czarow :) A fakt ze za duzy healing prowadzi do overheala, ja uzywam obecnie HT za 400many mam ~200 healing (mialem 390 nerfnolem bo to nie mialo sensu) i na zadnym bossie nigdy mi sie mana nie skonczyla wiec po co wiecej many lub healing non-sens.

Ale fakt klikanie w "3" ( u mnie HT za 400many) jest nuuuuuuuuuuudne jak diabli, w zwiazku z tym korzystajac z przerwy swiatecznej w ktorej nie ma rajdow robie sobie drugiego rogue, a po przerwie zaczynam rajdowanie rogue. Bo healerem to trzeba sie urodzic,zeby nie umierac z nudow. Dla mnie osobiscie to tylko pierwsze kille bossow byly interesujace bo poznie to juz jest farma (wyjatek: vael,ale tam tez sie nudze klikajcac "7"[regroth])


@Sandman i Vercin afaik legendary nie da sie DE,bo u nas w gildii koles probowal DE zrobic (GM i tak bymu oddal ;-) i napisal na /g ze nie da rady. wiec jest to sciema


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 12:02 
Cytuj  
Buhahaha.... ale fajna gildia, ja tez chce do was, miła przyjacielska atmosfera, a jaka zabawa !! :D


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 18:47 
Cytuj  
Imho nie ma sie co czepiac Elmiego. Nie on, to kupilby kto inny, co za roznica. Swinia jest Maxmaurus i tyle. A jedyna rzecza jaka mozna zrobic to po prostu isc do niego i naklasc mu po mordzie irl.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 11:09 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
A jedyna rzecza jaka mozna zrobic to po prostu isc do niego i naklasc mu po mordzie irl.


:wtf: to tylko gra


@Sandman nie mowie ze maxmaurus zrobil dobrze sprzedajac konto, ale afaik traktowaliscie go strasznie po "macoszemu" przy slotach na rajdy. Wiec chlopakowi wow zbrzydl to sprzedal konto, ale imho powinien dac wam (ludziom z FoD) mozliwosc odkupienia ze wzgledu na to legendary.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 15:39 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
Imho nie ma sie co czepiac Elmiego. Nie on, to kupilby kto inny, co za roznica. Swinia jest Maxmaurus i tyle. A jedyna rzecza jaka mozna zrobic to po prostu isc do niego i naklasc mu po mordzie irl.


Kit .. ty tutaj ? :D


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 15:51 
Cytuj  
Kobieta sie wszedzie wcisnie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.