mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:58 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ta zychoo;] gorzej jak ma zwierza rozwinietego ktory robi 200 dps+ a czesto sie to zdarza teraz:>

No nie tak czesto bo to trzeba stamowac bestie z ubrs ;).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:01 
Cytuj  
Z UBRS? Kogo? Jakis czas temu z Venanem poszlismy tamowac wilki do LBRS. Ale nie wiedzialem, ze maja taki insane DPS.


_________________
Obrazek

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Z UBRS? Kogo? Jakis czas temu z Venanem poszlismy tamowac wilki do LBRS. Ale nie wiedzialem, ze maja taki insane DPS.


Owned :P

Bestia to taki bos - przypomina gigantycznego psa z dwiema głowami.


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:15 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Bestia to taki bos - przypomina gigantycznego psa z dwiema głowami.

Hehe, no chyba ze tak :) dobrze by bylo gdyby byla tameable.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:27 
Cytuj  
Szkoda ze zwierzak po stamowaniu "traci jaja" :P . A przy tamowaniu mozna sie zdziwic ... swojego czasu postanowilem wyrwac misia z Winterspring (Ursius lvl 56 elite - cecha szczegolnia -> najwolniej (2.4 iirc) a przez to najmocniej bijacy zwierzak dla hunter)a. Jak go juz znalazlem zabralem sie za tameowanie bez frost trapa (mlodym hunterem bedac nie wiedzialem ze tak mozna) i spodziewalem sie ze pojdzie tak jak np. wczesniej z Ol'Sootym albo z King Bangalashem. Niestety moje oczekiwania zostaly bardzo szybko zweryfikowane przez 3 lub 4 strzaly po 800 kazdy :P

Co do tematu: odnosze wrazenie ze nie ma reguly jesli chodzi o walke hunter vs. rogue (mowie to jako calkowita lama pvp).

Z jednej strony zostalem ostatnio zaatakowany w Andorhal przez roga podczas walki z mobem 57 elite. Scatter shot, troche dystanu, serpent zeby nie zniknal , concussive i bylo dla roga po frytkach (ale z drugiej strony to zadnego poisona, cripplinga .. nic) . Z drugiej strony 15 minut pozniej inny rog (na ktorego bylem przygotowany bo zobaczylem go wczesniej zanim wszedl w stealth i postawilem gustownego frost trapa w ktorego oczywiscie wlazl) oprawil mnie tak ze nie wiedzialem jak sie nazywam (stunlock ... :P).

Podejrzewam, ze w przypadku rownie dobrych graczy szanse sa conajmniej wyrownane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:33 
Cytuj  
A ja zrobie pewnie z siebie nooba...Mam warlocka i zawsze dostaje od huntera tak że ~~...Jakieś taktyki? : P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:37 
Cytuj  
zabic go jednym strzalem:)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czasem sie da.
1. Crippling poison
2. Sap huntera i zabijasz zwierza


Learn to use Insignia.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:38 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
A ja zrobie pewnie z siebie nooba...Mam warlocka i zawsze dostaje od huntera tak że ~~...Jakieś taktyki? : P


fear na peta, seduction na huntera i juz po nim..... jak dla mnie (gram hunterem) warlock jest klasa nie do pokonania lol ;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:06 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Podejrzewam, ze w przypadku rownie dobrych graczy szanse sa conajmniej wyrownane.


ta, najczestrzy i najwiekszy blad rogali to oszczednosc skilli z cooldownem. Sam czesto tez oszczedzalem na "pozniejsza" walke problem w tym ze nie dozywalem nastepnej, teraz przyda sie vanish? wale vanish, przyda sie sprint wale sprint i sie nie zastanawiam. Efekt na moim lv25 (moj nowy rogue) kiedy nie mam ani blind ani ks trzepie postacie na lv30-31, a na lv20 wywrocilem rogue lv25 bo on wlasnie oszczedzal skille.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:09 
Cytuj  
Nie za bardzo wyznaje sie na huntera, ale pety teraz sa na moje oko przegiete. Nie wiem co to za ability, dziala cos a'la rage - immunity na fear, frost.....jak takie cos zatrzymac lol ? :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:10 
Cytuj  
Dobra, dziekuje za pomoc :P Warlocka mam dopiero na 26 i dopiero co się seductiona mój pet nauczył :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:13 
Cytuj  
NirVaN napisał(a):
WithnesS napisał(a):
A ja zrobie pewnie z siebie nooba...Mam warlocka i zawsze dostaje od huntera tak że ~~...Jakieś taktyki? : P


fear na peta, seduction na huntera i juz po nim..... jak dla mnie (gram hunterem) warlock jest klasa nie do pokonania lol ;]


Dla mnie nie do pokonania jest "jakas-klasa"x2,x3 na tym samym lvl. Np. dwoch druidow.

Inne zjadam, jakos nie przegrywam nigdy chyba, ze cos mi sie popieprzy z makrami.
Nie rozumie tej dyskusji....
Oczywiscie mam przesrane jak zostane gankniety podczas bicia mobow albo zbyt mocno pozwole sobie zmniejszyc dystans -> czyt. ktos mnie zauwazy pierwszy.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:14 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie za bardzo wyznaje sie na huntera, ale pety teraz sa na moje oko przegiete. Nie wiem co to za ability, dziala cos a'la rage - immunity na fear, frost.....jak takie cos zatrzymac lol ? :)


Nie da sie tego zatrzymac poki pet nie padnie. Czyli nie rozumie problemu z warlockiem u przedmowcy....


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:18 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Demandread napisał(a):
Nie za bardzo wyznaje sie na huntera, ale pety teraz sa na moje oko przegiete. Nie wiem co to za ability, dziala cos a'la rage - immunity na fear, frost.....jak takie cos zatrzymac lol ? :)


Nie da sie tego zatrzymac poki pet nie padnie. Czyli nie rozumie problemu z warlockiem u przedmowcy....

Wlasnie zlookalem ten talent :) 2min coolodown to za malo, hehe.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 12
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:23 
Cytuj  
zaskoczenie+cold blood+preparation+blind kazdy hunter pęka

jesli chodzi o duele z hunterami i ogolnie innymi klasami to rogue traci 50% swojej przewagi (tj zaskoczenie) i jesli inne klasy faktycznie moga sie w ten sposob sprawdzac tak w przypadku rogue duel to najwyzej przydatny jest do treningu krytycznych sytuacji.

Pamietam jeden duel z szamkiem (jak to duza czesc szamkow totemy juz rozkladal w czasie odliczania)
po 4 minutach wyszedl z walki i powiedzial ze jestem noobem ale co mialem mu wejsc pod jego totemik? lol
to samo z hunterem flarujacym dookola.

w outdoor jak spotykam huntera i jesli on mnie widzial i flaruje dookola czekam przewaznie 5 minut az mu sie znudzi siedzac sobie na jakiejs gorczce i ryjac na TSie z kumplami ze sra w gacie. Po czym jak mu sie juz znudzi flarowanie ruszam do akcji.

Rogue to nie warrior z duzym dmg i lekka zbroja to assasin i oprocz stealtha wazna jest cierpliwosc.

Pozdrawiam

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 14:05 
Cytuj  
nie zbyt często używalem flary.. wołałem poczekać na atak.. potem counter, rura na odległość, mark i jedziemy.. oczywiście jezeli trafił mi się dobry rogal to ze stun locka nie wychodziłem :(

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 14:08 
Cytuj  
Razzz napisał(a):
zaskoczenie+cold blood+preparation+blind kazdy hunter pęka

Click

Nie wiem za bardzo co moze zrobic rogue hunterowi... ogolnie najlatwiej zabija sie rogue. Poza mages i priests.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:03 
Cytuj  
a mi najłatwiej szło z warlockami... zjadałem ich przez sen xD jednego takie rogala spotkałem na TM, nick Tusks, Troll, masakra... nie wygrałem z nim ani razu :P na 3 walki. Największe porblemy miałem za to z priestami, przeważnie uciekałem z walki bo ci ciągle shield+ heal :\

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:21 
Cytuj  
Mnie jako warkowi idzie najłatwiej z rogalami :)

Troche gorzej gdy sa 2 rogale zaczajeni przy fladze na AB , to znaczy dobry warek sobie poradzi ale jesli spanikujesz to czeka na ciebie cmentarz :) 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.