mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 04:45 
 
Witam jestem poczatkujacym graczem i jak pewne zalwielu innych mam kilka pytan na ktore czesto dostac odpowiedz

1- Jaka rasa jest najleszpa dla poszczegulnych klass

2- jaki class jest najleszpa w pve

3- jaki class jest najleszpa w pvp

4 i najwazniejsze czyli jaka dana class radzi sobie z inna np


na jakie classy jest silny mag a na jakie rogue i odwrotnie z kim dana classa ma problemy a zkim nie.

thx

for the horde

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 05:37 
 
1. No coz od wyboru do koloru wg. mnie :) a powaznie mowiac np u hordy
- Woj tauren albo ork
- rogue zdecydowanie ud :)
- reszta w zaleznosci kto co lubi (a nie bierz warlocka orka bo to okropnie wyglada blehh). U alliancow nie ma jakis wyroznien spewnoscia woj elf i rogue to samo. Nie bierz woja gnoma to zakrawa na hanbe :) jak gnom toraczej mag

2. NIE ZNAM SIE - ale ponoc paladyn :)

3. Tu kazdy ci powiem inaczej, tu duzo zalezy od skilla nie kto kim gra jakby jedna postac miala przewage nad wszystkimi wszyscy na pvp grali by ta jedna wiec to pytanie dla mnie jest conajmniej dziwne

4. Tu tez zalezy od skilla jakbys poczytal forum bys wiedzial, moge powiedziec ze warki OVERPOWERD rogue i tyle :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 06:09 
 
Zaryzykowalbym, ze escape artist jest jednym z lepszych raciali dla woja :) Gnome pwr!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.