mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 20:07 
Cytuj  
No właśnie ma ktoś poradnik jak zdobywać repa na AV/WSG/AB.
Podobno można zdobyć exalted z AV w 1tydzień.

P.S. Bez exploits prosze.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 20:14 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Podobno można zdobyć exalted z AV w 1tydzień.


pewnie ze mozna, tylko skoluj dobry team 40 osob, wszyscy na TSie, i wygrywacie kazda walke w ciagu godziny. Gracie 10h/dziennie i po tygodniu macie exalted.. proste :)


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 20:15 
Cytuj  
Nie ma zadnych exploitz. Z neutral do revered AV przeskoczylem w dwa dni, wiec nie widze problemow. Wystarczy tam siedziec. Jak zaczyna sie AV to rep leci jak szalony. Przez pierwsze kilkanascie minut robisz rate kilka tysiecy rep na godzine. Potem zaczyna spadac, ale przez okolo dwugodzinne AV mozna spokojnie kilka tysiecy repa zdobyc.


_________________
Obrazek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 21:07 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nie ma zadnych exploitz. Z neutral do revered AV przeskoczylem w dwa dni, wiec nie widze problemow. Wystarczy tam siedziec. Jak zaczyna sie AV to rep leci jak szalony. Przez pierwsze kilkanascie minut robisz rate kilka tysiecy rep na godzine. Potem zaczyna spadac, ale przez okolo dwugodzinne AV mozna spokojnie kilka tysiecy repa zdobyc.

He? Farmiłeś AV? Ja mam tam exalted i dobrze pamiętam, że po skońćzeniu wszystkich questów leciało 500 repa/h, jak siedziałem po 4 godziny dziennie to średnio miałem 2000 repa, walki trwały 3-6 godzin, i 80% wygranych walk miała Horda (jestem Alliance). Możesz powiedzieć jakim to sposobem wyfarmiłeś kilka (3-9 k?) repy w 2h? I jakim sposobem można zdobyć kilka tysięcy w KILKANAŚCIE minut?? IMO to jest przecież niemożliwe, a jeśli jestm to zdradź prosze ten sposób. Nawet jeśli wszystkie 40 osób będzie zamieniało itemy w repe jakoś nie moge sobie tego wyobrazić. Może na moim servie (Stormreaver) są same noby i 5% ludności farmowało repe, a może coś ominąłem i straciłem kilka(naście) dni na farmie?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 21:20 
Cytuj  
Hmm. Farmilem repa. Robilem to przez dwa dni i jestem przekonany, ze poszlo to bardzo szybko. Oczywiscie byly takie AV, gdzie dostawalo sie marne ilosci repa (w srodku dnia), ale kilka razy zdarzylo sie(glownie pod wieczor), ze rep lecial jak szalony. Przez pierwsze kilkanascie minut byl _rate_ kilka tys rep/h. Oczywiscie po chwili to ustawalo. Osobiscie tlumacze to tak: przychodza ludzie na nowe AV i oddaja questy, /afk-uja, wchodza nowi oddaja questy itd. po 15 minutach sytuacja sie uspokajala. ALe to wieczorami. U nas AV afair (a bylo to jakis czas temu juz) trwalo okolo 2-3 godzin. Jesli nie udalo mi sie wejsc do nowego AV (lub takiego, ktore wlasnie mialo sie zakonczyc) to afkowalem i szukalem takiego BG, ktore ma 2h+. Po doczekaniu do konca tego BG (przegraniu zazwyczaj) ustawialem sie natychmiast do kolejki i po otwarciu nowego AV wskakiwalem do tego "nowego", a tam wlasnie rep lecial jak szalony.

Poza tym, pochwalilem sie na /g swoim imba (w moim mniemaniu) farmowaniem repa to kilka osob twierdzilo, ze jeszcze szybciej udalo im sie wyfarmowac.

Koniec koncow przestalem farmowac, bo kupilem sobie Gutgore Ripperai epix tygryska. Jedyne co tam jeszcze jest ciekawe to pierscionek, ale jakos mi sie nie chce.


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 13:45 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
pewnie ze mozna, tylko skoluj dobry team 40 osob, wszyscy na TSie, i wygrywacie kazda walke w ciagu godziny. Gracie 10h/dziennie i po tygodniu macie exalted.. proste :)


Pan pro nie wie, ze na AV niemozna join as group ?:)

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 14:31 
Cytuj  
wystarczy tam siedziec i wygrywac zrobilem w tydzien jak kiedys pisalem jesli chodzi o ab wsg poprostu wygrywac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.