mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:01 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Fabianek chyba nie masz racji piszac ze drut nawet w feralu to najgorszy dmg dealer. Z dobrym sprzetem naprwde moze wymiatac.


to wez taki sam sprzet zaloz na rogue :) lub podobny jakosciowo na inna klase to sie zdziwisz oczywiscie build na tej klasie rowniez nastawiony na dd.

ja sie ciesze z crita Ravage czy Ferocious Bite za 1.3-1.5k (przy czym mam itemy do ferala z mc/bwl z najlepszymi enchantami) a moj rogue w green/rare crapach bez enchantow wali z ambusha za 1,7k a z eviscate za 2k. Widzisz mala roznice? ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:07 
Cytuj  
Moze jednak te itemki ktore masz nie sa tak dobre albo build zjeb..es. U mnie w gildi jest druid ktory ma cryty sporo wieksze niz te ktore ty wymieniles. Nie powiem teraz jakie bo nie pamietam. Wiem ze w pvp clothera sklada w 2 klapsach.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:09 
Cytuj  
Od patcha , gdzie zmienili druida, drudi jest jednym z lepszych DD. W 15-to osobowym UBRS byłem na 2. lub 3. miejscu jako dd w cat form. Raz dla jaj na trash mobach w MC pobawiłem sie w kotku i byłem przed 2 rogami, 2 magami i 3 lockami, a sprzętu jakiegoś uber to nie mam, po prostu dobry, niebieski sprzęt do ferala. Jak grindowałem z rogem na moim lvlu na elitach w EPL, to w party miałem 45% ogólnego dmgu, on 55% (swordy). Mnie taki dmg zadawala, tym bardziej, że maga w epikach można zajebać w 3 ciosach, jeśli wejdą ktyty.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:22 
Cytuj  
moj obecny build:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3105310021
Czy mozna zrobic to lepiej zachowujac innervate?

A gear:
- Aged Core Leather Gloves
- Interlaced Shadow Jerkin
- Abyssal Leather Leggings of Striking
- Bracery +30 ap +10 fire res (nie pamietam nazwy)
- amu 12 agi / 7sta (z q na silithius)
- Shadowcraft cap / boots
- pas 15 str 10sta (nie pamietam nazwy)
- Bonecrusher (+15 str)
- Ringi +9 sta 150armor, 15int 10sta
- Hide of the wild
- reszta z cenariona.

uber to one nie sa bo czesc jest typowo w int, aczkolwiek AP mam sporo wiekszy niz na rogue.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 12:54 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Moonkin to chodząca porażka.
Cały balance to śmiech na sali.
(...)

Balance daje śmieszny damage, potworne zuzycie many i żadnego sposobu na jej odzyskiwanie.


Znajomy druid ma 31 w balance. w MC lata jako sowa i dmg i wiesz co ze w dmg ma srednio 5-6 miejsce na caly raid. Jedynie rogue i jeden arms/furry warrior wyprzedzaja go w dmg. Magow i warlockow zostawia w tyle.
Ale zeby zadawac odpowiedni dmg sowa trzeba miec sprzetu do krytykow od czarow i przedmioty dodajace dmg do czarow, a nie latac w crapowatych przedmiotach do healingu. Natomiast do farmienia/lvl to balance nie nadaje sie za bardzo, o wiele przyjemniej sie lvl i farmi feral druidem

Co do dmg to feral druid kotem nigdy nie bedzie mial takiego dmg jak rogue czy arms/furry warrior , nie wymagajcie za wiele od postaci ktora sie leczy i jeszcze ma robic wiekszy dmg od tych klas ?

@Fabianek
moj build na PvE z innervate i na PvP/Arathi Basin jak farmilem tam exalted byl bardzo podobny
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0105310051

Kosztem 1 pkt Thick Hide dawalem w balance Nature's Grasp, a w restoration, zamiast 3/3 w Reflection dawalem w 5/5 w improved Regrowth. Ale jak mowie to bylo bardziej robione pod katem PvP i battlegroundow, a innervate musial byc dla swietego spokoju zeby priesci nie plakali.

Ogolnie na PvP na 60 lvl dla mnie optymalny build to:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0100010000

Moj sprzet na PvP jak biegam sam:
- cenarion helm
- amulet +9 agi/int/stamina/spirit
- plaszczyk - +5 agi, +11 stamina, +34 atack power ( z AB)
- naramienniki +12 agi, +17 stam, +12 int, +30 atack power ( z AB)
- chest za 8 range z PvP
- bracery +7 int, 17 stam :(
- rekawiczki za 7 range PVP
- pasek +11 str, +10 agi, +15 stam, +5 frost res ( z AV)
- nogi za 8 range PvP
- buty za 7 range PvP ( buty z AB niby lepsze ale wtedy trace bonus +15 % do biegania za 4 czesci setu PvP)
- ringi: Seal of Archmagus( +11 stam/int/spir, +6 do resistow, 3mana/5 sec), Don Julio's Band ( z AV) lub 150 armor, 9 stamina
- trinkety : 150 Armor, +7 Fire/Nature/Frost/Shadow Res i Frostwolf Insignia Rank 6 - 2% dodge 5 hp/ 5 sec , +10 frost res lub ten +20 atack power
- bron : Ironbark staff + 22 int enchantem z AB lub TuF z enchantem +15 str z AV

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:07 
Cytuj  
Hmm właśnie zbieram sobie set z Deadmines Defias Leather opłaca się?

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:12 
Cytuj  
zbierac itemy oplaca sie na 60 lvl, teraz to nabijaj lvl i nie trac czasu na zbieranie tego seta z deadmines bo i tak dlugo go nie ponosisz

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:14 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Hmm właśnie zbieram sobie set z Deadmines Defias Leather opłaca się?


dla druida? lepszy leci w waling caverns ale i tak najlepszy jest skladak do lv20:

pas: Deviate Scale Belt
armor:Tunic of Westfall
buty: Feet of the Lynx
gacie: Leggings of the Fang

pozniej dokladasz:
rekawiczki: Toughened Leather Gloves
bracery: Barbaric Bracers
shouldersy: Earthen Leather Shoulders lub Dark Leather Shoulders

i masz spokoj na kilka(nascie) leveli

Pio napisał(a):
zbierac itemy oplaca sie na 60 lvl, teraz to nabijaj lvl i nie trac czasu na zbieranie tego seta z deadmines bo i tak dlugo go nie ponosisz


jesli ma przyjaciol co pomoga mu wyfarmowac to why not, moj rogue chodzi poki co w najlepszych itemach na swoj level, efekt jest tkai ze jak mi sie zaagruja 3 moby +3/+4 level to nie biegne z cmentarza tylko podnosze loot. mam eng ktory sporo pomaga, ale i tak bez dobrego geara i nozykow to moglbym sobie nagwizdac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:02 
Cytuj  
polecam wszystkim druidom:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... en&T=72382

dowiemy sie z tego topica m.in. ze:
- WH to rogue set
- nie umiemy leczyc
- potrafimy sciagacv disease
- hibernate dziala na humanoidy

to tylko przyklady, imho pozycja obowiazkowa kazdego druida ;-)
po przeczytaniu od razu dojdziesz do wniosku ze fajnie miec dluga friend liste i przyjazna gildie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Eshim napisał(a):
Hmm właśnie zbieram sobie set z Deadmines Defias Leather opłaca się?


dla druida? lepszy leci w waling caverns ale i tak najlepszy jest skladak do lv20[/quote]

Set z DM fajnie wyglada .. i tyle ... jesli sie dobrze przyjrzysz to czesc itemow jest na 12-14 lvl (jesli dobrze pamietam) a bonusy sa raczej ustawione na rogów.

....

Fabianek napisał(a):
jesli ma przyjaciol co pomoga mu wyfarmowac to why not, moj rogue chodzi poki co w najlepszych itemach na swoj level, efekt jest tkai ze jak mi sie zaagruja 3 moby +3/+4 level to nie biegne z cmentarza tylko podnosze loot. mam eng ktory sporo pomaga, ale i tak bez dobrego geara i nozykow to moglbym sobie nagwizdac.


Fabianku ... odnosze wrazenie ze lekko (uwaga - trudne slowo) konfabulujesz :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:27 
Cytuj  
[offtopic]
Qraczek napisał(a):
Fabianku ... odnosze wrazenie ze lekko (uwaga - trudne slowo) konfabulujesz :)


zapraszam na silvermoon, stworz lv1 char na tym servie i zrob corpse run do alterac mountains to ci pokaze :P na syndicate footpadsach i thief'ach :P maja tam taka ladna wioske gdzie jest ich 3.

dobry gear + inzynieria (szczegolnie adv. target dummy, ex. sheep, iron grenade) bardzo pomaga.
[/offtopic]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:41 
Cytuj  
respecnolem sie wczoraj na feral zeby sie pobawic nowymi itemkami z bwl.... wszedlem na ab i na dzien dobry warlockowi wsadzilem fericous bite za 1700 ;) sprzet w ktorym sie bawie teraz w profilu w mojej sygnaturce :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
[offtopic]
Qraczek napisał(a):
Fabianku ... odnosze wrazenie ze lekko (uwaga - trudne slowo) konfabulujesz :)


zapraszam na silvermoon, stworz lv1 char na tym servie i zrob corpse run do alterac mountains to ci pokaze :P na syndicate footpadsach i thief'ach :P maja tam taka ladna wioske gdzie jest ich 3.

dobry gear + inzynieria (szczegolnie adv. target dummy, ex. sheep, iron grenade) bardzo pomaga.
[/offtopic]


OK , niech bedzie ... I chcesz mi powiedziec ze wywalanie skladnikow na stuff do engineeringu zeby moc zabic kilka mobow ma sens ? Przesadzajac moznaby powiedziec ze wywalajac 100g mozesz pokonac moba o 10 lvli wyzszego .. tylko po co ? :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:52 
Cytuj  
engineering to tradeskill do PvP. glownie chodzi tu i gadgety ktore mozna zakladac i ktore robi sie raz ;) do PvE solo bardziej alchemia sie przydaje :P

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:07 
Cytuj  
BiGi ile masz % na kryta i ile AP w cat form?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:12 
Cytuj  
z tymi itemami 22% i cos okolo 1100 ap, jak zamienie cenariony/stormrage na reszte blue ferali jest ok 24% i jeszcze wiecej ap, ale to bez sensu imo bo co z tego jak mam mniej staminy i 2700 many ;) lepiej miec 4.5 k many, nieznacznie mniejsze walniecie i 6k hp/8,5k armora w bearform :D nie chce myslec co bedzie jak dostane feral mace ze smoka albo kiedys z aq ;) ta ze smokow juz 2 druidow u nas ma a ja nie :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:27 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
OK , niech bedzie ... I chcesz mi powiedziec ze wywalanie skladnikow na stuff do engineeringu zeby moc zabic kilka mobow ma sens ? Przesadzajac moznaby powiedziec ze wywalajac 100g mozesz pokonac moba o 10 lvli wyzszego .. tylko po co ? :P


po to zeby nie zapier.... z cmentarza przy bad pullu

BiGi napisał(a):
engineering to tradeskill do PvP. glownie chodzi tu i gadgety ktore mozna zakladac i ktore robi sie raz ;) do PvE solo bardziej alchemia sie przydaje :P


mam alchemika na 300 wiec na potiony moj nowy rogue nie narzeka ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 21:15 
Cytuj  
Testowałem dzisiaj kotka i powiem wam tyle wymiata :D Pokonałem nim o 4 level wyższego priesta :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:43 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Testowałem dzisiaj kotka i powiem wam tyle wymiata :D Pokonałem nim o 4 level wyższego priesta :)


Pewnie jeszcze shadow.. i nie musiales sie healowac? :P


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 09:10 
Cytuj  
leczyć leczyłem się bo jakimś zaklęciem zabierał mi 1/4 życia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.