mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:30 
 
Witam,

Mam malutki problem z Warlockiem a wiaze sie zapewne z mojej niewiedzy ;]

A mianowicie chodzi o zbroje, miecze itd.
Jakie warunki musza byc spelnione zeby Warlock mog przywdziac na siebie jakies bardziej wypasne wdzianko bo jak narazie na 10 poziomie nie moge znalezc nic co ma wiecej armoru niz (chyba) 18 a co moglbym na siebie zalozyc. Gnija w ekwipunku przedmioty ale przy probie zalozenia wyskakuje komunikat U do not have the required proficiency for that item. A przy przedmiotach mam na czerwono swiecace sie np "Mail" "Leather" itd.

Jakby mogl ktos mi to wyjasnic na czym ten problem polega i jak go rozwiazac to bylbym bardzoo wdzieczny.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:35 
 
tetris napisał(a):
Witam,

Mam malutki problem z Warlockiem a wiaze sie zapewne z mojej niewiedzy ;]

A mianowicie chodzi o zbroje, miecze itd.
Jakie warunki musza byc spelnione zeby Warlock mog przywdziac na siebie jakies bardziej wypasne wdzianko bo jak narazie na 10 poziomie nie moge znalezc nic co ma wiecej armoru niz (chyba) 18 a co moglbym na siebie zalozyc. Gnija w ekwipunku przedmioty ale przy probie zalozenia wyskakuje komunikat U do not have the required proficiency for that item. A przy przedmiotach mam na czerwono swiecace sie np "Mail" "Leather" itd.

Jakby mogl ktos mi to wyjasnic na czym ten problem polega i jak go rozwiazac to bylbym bardzoo wdzieczny.


takie komunikaty ci beda zawsze pojawialy jako warlock jestes skazany na szmaty (cloth) i poki co nie mozna sie nauczyc nosic ciezszych zbroi, a twoj poziom nie mam z tym nic wspolnego.


flame inc


edit: bylem pierwszy :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 29 gru 2005, 14:36 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:35 
 
Lock może nosić tylko "Cloth" pancerze. Żeby mieć coraz lepsze należy zdobywać coraz wyższy lewel (No i oczywiście odpowiednie armory).


Posty: 2
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:45 
 
no to troszke mi ulzylo. nalatalem sie jak głupi po roznych zakamarkach z nadzieja znalezienia kogos kto mnie "nauczy" noszenia ciezszych pancerzy. Bo gdzies kiedys mialam taki przypadek z ze swordem. nie moglem go uzywac a jak zaplacilem panu to sie okazalo ze moge ;] no i na zasadzie podobienstwa biegalem hehe.

dzieki za info

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:48 
 
Dyskusja nt warlocak toczy sie tutaj:
viewtopic.php?t=14408&start=60

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:46 
 
Dla świętego spokoju dodam jeszcze przydatny adresik:

CLICK!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.