mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 16:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Astax napisał(a):
jakom
goronczke
Pszeciez
suchajom
makrowalo
pszegram
pszegramy
Pozatym
tysionce
pszed
klawiaturom
opentany

w sumie się zgadzam ale błędy są powalające :wink:
chłopie zmiłuj się :lol:


Chcialem zauwazyc ze nie wszystkie wychwyciles :P

A generalnie to raczej wina Blizza ... jak Battlegrounds to Battlegrounds, a nie qwa farmienie runeclothu, farmienie zlota, kopanie rud, skinowanie mobow i lowienie pierdzielonych rybek (vide topic krowy o AB). Na szczescie nie bawie sie w PvP (i ja naprawde nie wiem co ja do k.. nedzy robie na serwerze PvP .. to wina Lutusa) bo inaczej wypowiedz pt. weszlem se na AV i se nafarmilem runeclotha a kaskem se kupiem za groszem (nie qwa .. nie moge tak pisac) ciezko by mnie wkurwila gdybym akurat stal 4ta godzine w kolejce do AV.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 16:58 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
pt. weszlem se na AV i se nafarmilem runeclotha a kaskem se kupiem za groszem (nie qwa .. nie moge tak pisac)


a ja sproboje

Qraczek napisał(a):
Na szczescie nie bawie sie w PvP (i ja naprawde nie wiem co ja do k.. nedzy robie na serwerze PvP .. to wina Lutusa) bo inaczej wypowiedz


ech ty to maż fart pszynajmniej moszesz sobie wyfarmowas ofhend/łepon za repótacje z av a na pve av fokle sie nie óróhamia.


PS Omg jak trudno sie pisze robiac bledy na kazdym miejscu, nie zly skill astax napewno na grindowaniu expa sie tego nauczyles.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:03 
Cytuj  
widze, zescie sie rzucili na Astaxa, On mieszka w USA od 10 lat i moze dlatego tak pisze...

ja tego nie czytam, jestem wzrokowcem i pozniej mi sie czasem myli, jak np. ostatnio z oglupienia napisalem "buffuw"... ;)


_________________
.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:04 
Cytuj  
Ja sie rzucilem ? Iiii tam .. chyba nie widziales jak sie rzucam ... :P

Problem w tym ze rzadko kiedy mialem klopoty z przeczytaniem posta .. a tu one jak najbardziej wystapily

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:07 
Cytuj  
moze nie rzucili... ale nie znalazlem odpowiedniego slowa ;)

oj to chyba nie widziales jak niektorzy potrafia pisac ;)


_________________
.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:33 
Cytuj  
moze nie rzucili... ale nie znalazlem odpowiedniego slowa

zwrócili grzecznie uwagę

A co do AV poco przeliczac co, gdzie i dlaczego daje tyle repa a tamto tyle, poprostu wejc i baw sie a niebiegaj z kalkulatorem w ręce po AV

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w sumie się zgadzam ale błędy są powalające :wink:
chłopie zmiłuj się :lol:


Thnx, ale jak chcesz blendy moje pokazac to prosze tez poprawic, innaczej to samo zobaczysz w nastempnym post-cie.


_________________
League of Legends

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
kto ci nakazuje ustawiac FFA loot?


Pszeceiz kazdy moze remove insignia nie? Pozatym siedze w mainraid bo Honoru dostaje wiencej. Jak gram stunlock rogue to nie dostane zaduzo Killing Blows.

Wina jest Blizzard. Mogli zrobic auto loot i random rozdanie do ludzi ktozy zrobili damage.


_________________
League of Legends

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:55 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
co do AV poco przeliczac co, gdzie i dlaczego daje tyle repa a tamto tyle, poprostu wejc i baw sie a niebiegaj z kalkulatorem w ręce po AV


No tak, teraz to tak robie na Rogue-u (bo juz on ma Exualted). Bawie sie tylko, i do tego bonus Honor mam. Jak ktos mnie zdenerwuje to se pojde zabijac ram-ki w tyle i oddaje hides na rep z orgrimmar :/ Kiedys bende mial czarnego wilka :O tak mysle.

Ale duzo ludzi ktozy majom juz exualted nie ma, bo zaraz po exualted w AV ida do AB.... I tak jest dzienki Blizzard.


_________________
League of Legends

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:58 
Cytuj  
mogles to wszystko napisac w 1 poscie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 18:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mogles to wszystko napisac w 1 poscie...


Taki mam "Style" pisania na board-ach :/


_________________
League of Legends

Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 18:03 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Jak gram stunlock rogue to nie dostane zaduzo Killing Blows


To uzyj Gun / Bow i strzel w każdego przeciwnika chociaż raz i juz a reszta osob dokończy dzieła i zawsze dostaniesz kb :wink:

Astax napisał(a):
Taki mam "Style" pisania na board-ach :/


Głupi nawyk (styl)..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.