mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 10:54 
Cytuj  
dobijam sobie alta wara 44 lvl atm i jak widze path notes co kolejna late bliza to mnie ciezka cholera bierze i nie wiem czy to ma sens bo tylko nerf nerf nerf..... niedlugo bedzie sytuacja z poczatku wowa gdzie war byl gimpem :(

a trzeba sie zastanowic bo nie dosc ze strace kupe czasu na dobicie do 60 to jeszcze pozniej kupe szmalcu na crafty ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 11:06 
Cytuj  
Ja do gry pewnie wroce dopiero w wakacje :har: ale, ze moj warrior jest na The Maelstrom, ktory z moich obserwacji, ze nieciekawy pod wzgledem laga ten serw. Przejrze patchei jak zobacze, ze war to gimp to rolluje na ud rogue na BLu lub jakims innym niesmiertelnym serwie ;)

edit: to mi sie wcale nie podoba http://www.worldofwar.net/articles/pig14.php (jak na razie przeczytalem poczatek) :-?


_________________
.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 13:26 
Cytuj  
ja zaczalem jakos niecaly miesiac temu robic alta woja (36 lvl) i jak slysze o kolejnych nerfach to jakos trace zapal do levelowania ;)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:05 
Cytuj  
przesadzacie,moze ten enrage nerf jest dosc mocny ale dalej jestemy ostro przypakowana klasa , teraz chodze z obsydianem i mam sword spec , nieraz na ab sie zdaza ze za jednym ciosem splynie mag+rogal ( charge na rogala sweeping strike zerg stance whirlwind ...tab next target :> , warrior wtf


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:11 
Cytuj  
moze, ale przyznaj, ze co nerf patch jest troche irytujacy, szczegolnie dla tych co leveluja, bo sie okaze, ze jeszcze kiedys war bedzie gimpem, blizz po prostu moglby juz wiecej na razie nie robic ;)

No ale czy warrior jest taki dobry w walce 1vs.1? Na BG to jest troche inaczej ;)


_________________
.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:12 
Cytuj  
Ogolnie warkowie to potezne beste :wink: glupie (60lvl->20 intelektu :lol: :D )ale silne
mam np filmik jak kolesie leja elitki w czasie oczekiwania na nefariana i chlop jest warkiem i tankuje wraz z kolegai ( :lol: ) te elitki i ma taki modzik ktory pokazuje ile dmgu zadal-zadal ogolnie 135k dmg :o przez jakies 50/60 sekund :wtf: a przytankowla cos kolo 42k heh i jak tu nie klaniac sie przed warkami

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
moze, ale przyznaj, ze co nerf patch jest troche irytujacy, szczegolnie dla tych co leveluja, bo sie okaze, ze jeszcze kiedys war bedzie gimpem, blizz po prostu moglby juz wiecej na razie nie robic ;)

No ale czy warrior jest taki dobry w walce 1vs.1? Na BG to jest troche inaczej ;)


Musza nerfowac pomalu zeby warrior nie byl takim janosikiem w pve a jednoczesnie zeby go nie zgimpowac w pvp.

Ci co leveluja teraz warriora powinni sie liczyc ze ta klase czeka jeszcze sporo nerfow zanim wystarczy zeby powiedziec ze jest na rowni z innymi.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 15:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
moze, ale przyznaj, ze co nerf patch jest troche irytujacy, szczegolnie dla tych co leveluja, bo sie okaze, ze jeszcze kiedys war bedzie gimpem, blizz po prostu moglby juz wiecej na razie nie robic ;)

No ale czy warrior jest taki dobry w walce 1vs.1? Na BG to jest troche inaczej ;)


Zależy jak patrzec na walke 1vs1 bo w duelach kazdy wie co gdzie kiedy wcisnac aby zablokowac warka i powoli go wykonczyc nie pozwalajac mu sie zblizyc do siebie..na otwartej przestrzeni warek jest super (ofc zależy kto siedzi za sterami jego) zwłaszcza jak na poczatku zaskoczy przeciwnika na wejsciu zjedzie mu 1/3 badz ćwierć hp a potem to juz zalezy od przeciwnika...a na bg wiadomo warek + priest/shaman/druid = Pro


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 15:17 
Cytuj  
...zeby powiedziec ze jest na rowni z innymi.
e... czyli sa imba? ;)

co do dueli, one sa troche syfne, nikt Ci nie pozwoli uzyc charge, przed walka poustawiaja milliony totemow czy tez inne bzdety, chodzi mi, ze poprostu czasami jest nie fair. Grajac rogue to rozgrywajac duel to prawie nie ma sensu wchodzic w stealtha ;)


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 15:22 
Cytuj  
ogolnie teraz nie mam zadnych problemow z kazda klasa (no moze poza hunterami) jesli chodzi np o pvp w terenie (duele to kupa)
jezeli sie jest nastawionym na ms build jest sie w stanie zniszczyc wszystko a nawet wiecej ,problem tylko sprawiaja postacie ktore spieprzaja przed Toba magowie i hunterzy ...wiec na pieprwszych trza stosowac najlepiej nie charge( za krotki stun) ale intercepti ,a nastepnie pummel i w 80% przypadkow koles splywa , z hunterami zazwyczaj mam problem ,bo jezeli nie wejdzie Ci np hamstring (miss albo dodge) to mozna zaczac sie juz martwic ,najlepiej na takowego zrozbic charge + poscic fear na zwierzaczka zeby nie denerwowal , jezeli pojdzie wszystko po mysli (spam hamstringow +ms) to wygrywasz.
No i ostatnio zauwazylem ze z uber itamz rogalem + jesli czesto uzywa gouge+stun mozna latwo dostac po dupie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 15:31 
Cytuj  
mi zazwyczaj najwiecej problemow sprawiali magowie, hunterzy - moze tez ale jakos mialem z nimi mało doswiadczenia... tyle, ze taki hunter jesli go nie zaskoczysz to raczej nigdy nie uzyjesz charge, troche podobnie z magiem. Ja raczej preferowalem charge (zrost rage) oraz 2 stuna w postaci intercepta. Chociaz shadow priest tez potrafil niezle zalezc za skore. Rogue to musi miec naprawde imba sprzet i calkiem niezlego skilla by pokonac warka, przydalby im sie buff. Z Druidem walczy sie dosc dlugo ale da sie wygrac. Z warlockiem tez da sie wygrac, chyba, ze nie zabijemy szybko peta to moga sie zaczac problemy ;)

PS. ja za bardzo sie tam nie znam, starczy spojrzec na moj profil ;)


_________________
.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 17:31 
Cytuj  
wedlug mnie zaskoczony war nie ma szans podam tu przyklad z zycia wziety
Biegne sobie przez SV na servie silvermoon(nie jest pvp) i idzie ork warek ma wlaczone pvp on mial 42 lvl ja 40 patrze ma malo hp wiec dam mu spokoj.
ok uleczyl sie bandazami i daje /chicken itp ja udaje ze go olewam :wink: odbiegl ode mnie i naladowalem Aihmed Shot :D oczywiscie skromny crit 600+ warek nie wie co sie dzieje frozen trap kolo mnie misiu ustawiony na pasive podbiega -zamrozil sie- mam goo na 15 sec+ z glowy odbiegam aspekt of the chers(nie wiem jak sie to pisze) nastepny aichmed i popatrz drugi crit!!! :wink: warek pije potka i biegnie i tak ciagle biegalem ze speedem i okladalem chlopaczka jak go zbailem to mailem full HP bo nawet nie podbiegl do mnie :]
jakby to powiedziec HUNTER ROXUJE wydaje mi sie ze zadna klasa walczaca w zwarciu (pala rogal warek) nie ma szans z huntem ktory ma mozg :wink: i jest w sensownym dystansie..a jak pala straci mane to mozna go nawet w zwarciu polozyc :lol:

pozdr

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:01 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
wedlug mnie zaskoczony war nie ma szans podam tu przyklad z zycia wziety
Biegne sobie przez SV na servie silvermoon(nie jest pvp) i idzie ork warek ma wlaczone pvp on mial 42 lvl ja 40 patrze ma malo hp wiec dam mu spokoj.
ok uleczyl sie bandazami i daje /chicken itp ja udaje ze go olewam :wink: odbiegl ode mnie i naladowalem Aihmed Shot :D oczywiscie skromny crit 600+ warek nie wie co sie dzieje frozen trap kolo mnie misiu ustawiony na pasive podbiega -zamrozil sie- mam goo na 15 sec+ z glowy odbiegam aspekt of the chers(nie wiem jak sie to pisze) nastepny aichmed i popatrz drugi crit!!! :wink: warek pije potka i biegnie i tak ciagle biegalem ze speedem i okladalem chlopaczka jak go zbailem to mailem full HP bo nawet nie podbiegl do mnie :]
jakby to powiedziec HUNTER ROXUJE wydaje mi sie ze zadna klasa walczaca w zwarciu (pala rogal warek) nie ma szans z huntem ktory ma mozg :wink: i jest w sensownym dystansie..a jak pala straci mane to mozna go nawet w zwarciu polozyc :lol:

pozdr


Troszke sie zdziwisz jak dojdziesz do 60lvl, ale to nie o to chodzi. Najwiecej zabawy daje własnie dojscie do 60 levka tylko ze czesto jest tak ze to co robisz przed 60lvl nie ma odzwierciedlenia jak dojdziesz do 60'siątki zresztą to zależy oczywiscie mowie o pojedynkach...warek jest chyba najsłabsza klasa do pvp poniżej 60lvl tzn granica ta jest niższa (level) ale to juz zostawiam osobom ktore naprawde sie znaja na tym


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:04 
Cytuj  
a twierdzisz ze ja sie nie znam?? jak chcesz zobaczyc jak sie nie znam to zapraszam na silvermoon |joke| ale moze to nie byc zart jak przyjmiesz wyzwanie :wink:

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:12 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
a twierdzisz ze ja sie nie znam?? jak chcesz zobaczyc jak sie nie znam to zapraszam na silvermoon |joke| ale moze to nie byc zart jak przyjmiesz wyzwanie :wink:


jak mi kupisz wow'a to chetnie sie zmierze :wink:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 17:27 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
Troszke sie zdziwisz jak dojdziesz do 60lvl, ale to nie o to chodzi. Najwiecej zabawy daje własnie dojscie do 60 levka tylko ze czesto jest tak ze to co robisz przed 60lvl nie ma odzwierciedlenia jak dojdziesz do 60'siątki zresztą to zależy oczywiscie mowie o pojedynkach...warek jest chyba najsłabsza klasa do pvp poniżej 60lvl tzn granica ta jest niższa (level) ale to juz zostawiam osobom ktore naprawde sie znaja na tym
święta racja :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 17:57 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
a twierdzisz ze ja sie nie znam?? jak chcesz zobaczyc jak sie nie znam to zapraszam na silvermoon |joke| ale moze to nie byc zart jak przyjmiesz wyzwanie :wink:


ktory masz lvl? 40? kkthxbye ;)

Deshroom-> widze, ze szamanek juz 60 lvl, grats. W takim razie twoj warek przechodzi w zapomnienie? O, wszedlem na twoj profil (szaman) -> hunter item! ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 20:10 
Cytuj  
szaman już tak długo ma lvl 60 że zaczyna mi się nudzić, mam ochote zamrozić konto :wink:
NUDA

Jutro kupuje Battlefield 2 - pobawie się :]


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 12:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
szaman już tak długo ma lvl 60 że zaczyna mi się nudzić, mam ochote zamrozić konto :wink:
NUDA


lol ty tez?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 13:41 
Cytuj  
a co Ty też ? :P
Mam dość, poprostu nie chce mi się wciąż wykonywać tych samych czynności. Zbyt mało frajdy w stosunku do poświęconego czasu :wink:
"poszczelam" sobie :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.