mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 02:20 
 
A wiec gram od 3 dni w WoW'a i dzisiaj rano wchodze do gry a tu pisze: Your account has been suspended... Wszedlem na Manage Account na stronie a tu pisze ze Account Suspended, you cant play at this time. Myslalem ze jest jakis problem z serwerami, ale juz wszystko dobrze chodzi a ja mam zawieszone konto To mam niespodzianke na nowy rok. Przeczytalem support i wyslalem do nich maila co sie stalo, dlaczego itd. Czy mam jakies szanse na odzyskanie mojego konta? Gram zaledwie 3 dni , ale juz sie stesknilem za ta gra. Mam za darmo ten miesiac grania jeszcze ( do 27 bodajze ). Dzieki za wszelkie info. Pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 02:40 
 
To znaczy, ze konto zostalo zabanowane.
Gra kupiona w sklepie czy konto odkupione od kogos? Bo jak to drugie to wiesz, ktos mogl podkablowac Blizzowi i ci zablokowali. Bo handel i wymiana kont sa zabronione.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 03:54 
 
Albo haxy...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 09:19 
 
Xanth napisał(a):
To znaczy, ze konto zostalo zabanowane.
Gra kupiona w sklepie czy konto odkupione od kogos? Bo jak to drugie to wiesz, ktos mogl podkablowac Blizzowi i ci zablokowali. Bo handel i wymiana kont sa zabronione.

X.


Chyba nie, bo skoro ma jeszcze 27 dni grania za darmo.

Jeśli nie używałeś żadnych dziwnych programów to poproś jakiegoś znajomego, żeby opisał Twoją sprawę na forum blizza.

A może to jakiś problem z datowaniem? W sumie nowy rok, Ty założyłeś konto w zeszłym roku... zobacz payment history ze swojego konta na forum blizza (jeśli możesz tam wejść), możliwe ze im sie coś popsuło.

P.S.
A może Ty masz guest pass? Guest passy tracą ważność 1 stycznia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 11:14 
 
Kumpel ma konto zalozone na Guest passie 2 dni temu i dzis nadal moze grac, wiec to tylko chodzi o moment zalozenia konta, zeby nie bylo po 1 stycznia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:24 
 
Dwutlenek napisał(a):
Jeśli nie używałeś żadnych dziwnych programów to poproś jakiegoś znajomego, żeby opisał Twoją sprawę na forum blizza.



To raczej nie pomoze, dostanie locka na temat i zero odpowiedzi. Na forum nikt nigdy nie bedzie dyskutowal o zamknieciu kont.
Sa specjalne adresy pod ktore mozna maile slac, albo dzwonic do supportu.


[email protected] ?


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:30 
 
Sry za offtop :wink:
czyli jak kupilem oid kolesia z allegro konto to to jest nielegalne?? :o

POzdr

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:33 
 
Marcin15 napisał(a):
Sry za offtop :wink:
czyli jak kupilem oid kolesia z allegro konto to to jest nielegalne?? :o
POzdr


Tak.


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:37 
 
No to ladnie a wiecie moze dlaczego to jest niby nielegalne :wtf:
czyli wynika z tego ze jak raz kupisz wowa to musisz miec go do konca zycia i jescze kawalek :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:38 
 
@up

Prawdopodobnie tak jest z tego powodu iż w euli jest o tym wszystko pięknie ładnie napisane.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:45 
 
heh tylko ze ja normalnie zamowilem gre na gram.pl ... jak wchodze w payment history to pisze jeszcze ze moge grac do 27 January... Programow zadnych nie uzywam/hakow bo to straciloby sens gry... Nie wiem dlaczego qr** mi zablokowali konto skoro qr** place,nie hakuje,nie oszukuje. Ale dzieki za odpowiedzi :(

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:48 
 
nie mow ze placisz bo ciagle grasz na free miesiacu :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:50 
 
Marcin15 napisał(a):
nie mow ze placisz bo ciagle grasz na free miesiacu :wink:


Zapłacił za opakowanie, w opakowaniu jest 'opłacony' darmowy pierwszy miesiąc gry, więc jeśli wszystko co mówi jest prawdą, płaci więc wymaga.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:58 
 
Za co blizz moze rozdawac bany?? :o przeciez powinno im zalezec na tym zeby bylo wiecej ludzi a nie banowac kazdego kto na generalu pisze FUCKING BLIZZARD..
a wo gole za co mzoe dostac bana koles ktory gra 3 dni :wink:

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:01 
 
Marcin15 napisał(a):
Za co blizz moze rozdawac bany?? :o przeciez powinno im zalezec na tym zeby bylo wiecej ludzi a nie banowac kazdego kto na generalu pisze FUCKING BLIZZARD..
a wo gole za co mzoe dostac bana koles ktory gra 3 dni :wink:


Blizz ma juz tyle abonamentów że nie wiem czy nadal zależy im na wiekszej ilosci. Na generalu nie da sie napisac fucking blizzard - cenzura :P a co do trzeciego zagadnienia..wiesz jest takie powiedzenie: Polak potrafi


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:02 
 
exploitowanie, speedhack, uzywanie bota, harassment, scam przykladowo

Na generalu nie da sie napisac fucking blizzard - cenzura

Oczywiscie ze sie da, wystarczy wylaczyc filtr.


Ostatnio edytowano 1 sty 2006, 14:07 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:06 
 
Marcin15 napisał(a):
Za co blizz moze rozdawac bany?? :o przeciez powinno im zalezec na tym zeby bylo wiecej ludzi a nie banowac kazdego kto na generalu pisze FUCKING BLIZZARD..
a wo gole za co mzoe dostac bana koles ktory gra 3 dni :wink:


Mozesz zmienic forum? Kazda Twoja wypowiedz jest rownie denna jak ta i jedynie obniza poziom dyskusji.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:08 
 
zle sforumulowalem poytanko..chodzilo mi ze za co bliiz moze dac bana kolesiowi ktory grar 3 dni...ale padla odp...POLAK POTRAFI :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:10 
 
moze napisales na generalu cos nie odpowiedniaego a nawet sobie z tego sprawy nie zdawales?
np moj kumpel wczoraj napisal "nigga stole my bike" na generalu w STV i dostal 5 dni bana.


Posty: 7
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:34 
 
qrde przestancie sie klucic, najgorsze jest to,ze nie dostalem rzadnego maila... a przeciez juz pisalem ze nie uzywam rzadnych hakow,exploitow itd !!!! Ile razy mozna Wam mowic ? Na general czacie raczej nic takiego nie napisalem, gralem od 3 dni, znalazlem gildie i prawie caly czas gralem z gildia, bez rzadnych czitow ni nic :( Ok to czekam na jakiegos mailami powtarzam ze NIE uzywalem rzadnych nielegalnych programow. Dzieki za info

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.